Niceboy X-Fitpolo - krátka recenzia

2. decembra 2021 0
Niceboy X-Fitpolo
  • monitoring spánku - áno
  • vodotesnosť - áno
  • kapacita batérie - 100 mAh
  • hmotnosť - 26 gramov
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Fitness náramky
15,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Náramok má elegantné prevedenie, ktoré vás bude sprevádzať pri športových aktivitách, ale aj bežnom živote. Na výber máte z 3 farebných prevedení - modrá, červená, čierna. K dispozícií je krokomer, monitorovanie spánku, meranie tepu a počítanie spálených kalórií. Náramok môžete spárovať s telefónom pomocou aplikácie Fitpolo a tak mať všetky informácie na jednom mieste.

Náramok vás upozorní na prichádzajúci hovor, SMS a upozornenia z aplikácií. Vodotesnosť náramku je pomerne malá, ale spĺňajúca normu IP67. Teda odolnosť do 1 metra na 30 minút. Takže sa nemusíte báť dažďa alebo si ho môžete v pokoji zobrať do sprchy.

Výhody

  • jednoduché ovládanie
  • výdrž batérie
  • dobre sedí na ruke

Nevýhody

  • nepraktické zapínanie

Záver recenzie: Náramok, ktorý sadne na ruku, výber z troch farieb a obsahuje množstvo funkcií.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
15,90 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Niceboy X-Fitpolo píše eshop

Vyberte si jeden z troch farebných variantov (modrý, červený, čierny) a začnite žiť aktívne! Pekný fitness náramok s OLED displejom bude sledovať kvalitu vášho spánku, z ktorého vás aj prebudí, zmeria denne prejdenú vzdialenosť a čas pohybu, spočíta spálené kalórie a odmeria aktuálnu tepovú frekvenciu. Ak budete dlhšie pasívni, povzbudí vás k ďalšiemu pohybu. Okrem fitness funkcií upozorní na telefonické hovory, SMS a správy z ďalších aplikácií. Spĺňa normu IP67, takže sa oň nemusíte báť ani v daždi alebo v sprche. Pridružená mobilná aplikácia je dostupná v českom jazyku pre systémy Android aj iOS.

Elegancia, odolnosť a výdrž

Nízka hmotnosť a príjemné materiály zaisťujú pohodlné celodenné nosenie. S elegantným dizajnom pôsobí Niceboy X-Fitpolo aj ako vkusný módny doplnok. Náramok je vybavený prachovzdorným a vodotesným krytím podľa normy IP67, preto ho môžete bez obáv nosiť celý deň pri všetkých príležitostiach. Všetky údaje sú ľahko čitateľné na OLED displeji s veľkosťou 0,66". Na jedno nabitie vydrží Niceboy X-Fitpolo až 8 dní.

Všetky dáta pre zdravý životný štýl

S fitness náramkom Niceboy X-Fitpolo získate potrebný prehľad o svojej každodennej aktivite. Náramok v sebe ukrýva krokomer, meria dennú prejdenú vzdialenosť aj dobu pohybu. Okrem toho ponúka priame meranie srdcového tepu na zápästí aj počítanie spálených kalórií. Pre dosiahnutie zdravého životného štýlu vás fitness náramok Niceboy X-Fitpolo upozorní na príliš dlhú nečinnosť.

Notifikácie z mobilného telefónu

S Niceboy X-Fitpolo nemusíte neustále kontrolovať telefón. Fitness náramok vás upozorní na prichádzajúci hovor, SMS alebo správu z aplikácií ako WhatsApp, Facebook, Skype a ďalších. O prichádzajúcom hovore či správe informuje vibráciami a zobrazením ikony aplikácie a ID kontaktu.

Monitoring spánku a ďalšie funkcie so šikovnou aplikáciou

Šikovná a prehľadná mobilná aplikácia v českom jazyku Fitpolo pre iOS aj Android rozširuje možnosti náramku. S aplikáciou máte vždy po ruke detailné štatistické údaje o vašej aktivite. Fitness náramok analyzuje kvalitu vášho spánku. Viete tak, ako dlho máte ľahký aj hlboký spánok. Vďaka funkcii budíka vás náramok vibráciami citlivo prebudí do nového dňa.

Obsah balenia

Fitness náramok Niceboy X-Fitpolo; nabíjací USB kábel; návod na obsluhu.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaNiceboy
Podporovaný OSAndoid a iOS
S displejománo
Hmotnosť26 g
Veľkosťuniverzálna
Ďalšie funkcie a vlastnosti
Monitorovanie spánkuáno
Vodoodolnosťáno
Snímač tepuáno
Krokomeráno
Typ batérieLi-ion
Zobrazenie časuáno
Bluetootháno

Vývoj ceny Niceboy X-Fitpolo


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.