Nokia Body Cardio WiFi Scale - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Nokia Body Cardio Full Body Composition WiFi Scale
  • maximálna nosnosť: 180 kg
  • analýza telesného tuku: áno
  • LCD displej: áno
  • pamäť: áno
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Osobné váhy
149,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Nokia Body Cardio WiFi Scale je osobná váha novej generácie, ktorá vyhodnotí telesnú kondíciu aj kardiovaskulárne zdravie v pohodlí domova. Aplikácia Health Mate pri vyhodnotení údajov zohľadní vek a poskytne na mieru šité tipy na zlepšenie aktuálneho stavu. Váha monitoruje hmotnosť, rovnako ako podiel telesného tuku, vody, svalovej i kostnej hmoty. Standing Heart Rate poskytne údaje o celkovej kondícii.

Váha je dostupná v elegantnom čiernom alebo bielom prevedení.

Výhody

  • pamäť pre 8 používateľov, ktorých automaticky rozpozná
  • automatická synchronizácia cez WiFi
  • množstvo špeciálnych funkcií

Nevýhody

  • na čiernom povrchu vidieť každú nečistotu
  • funkcia Pulse Wave Velocity je z váhy odobratá, napriek tomu je v popisoch deklarovaná

Záver recenzie: Váha vyššej cenovej kategórie, ktorá ponúka parametre, ktoré nájdete aj u lacnejších modelov.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
149,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Nokia Body Cardio WiFi Scale píše eshop

Nokia Body Cardio Full Body Composition WiFi Scale White Váha Body Cardio využíva tie najmodernejšie technológie, ktoré používateľov vedú k šťastejšiemu a zdravšiemu životu. Body Cardio Wi-Fi váha je jednou z prvých, ktorá ti umožní vyhodnotiť si svoju kondíciu i kardiovaskulárne zdravie v pohodlí domova. Každý úder srdca generuje vlnu, ktorá sa šíri pozdĺž tepien. Rýchlosť tejto vlny je priamo spätá so zdravím tepien. Rýchlejšie vlny naznačujú možný problém tepien, ktoré zvyšujú riziko vzniku hypertenzie alebo kardiovaskulárne ochorenie. Health Mate aplikácie berie do úvahy tvoj vek a bude ťa informovať a poskytovať tipy ako zlepšiť svoje kardiovaskulárne zdravie. Či už je tvoja úroveň  fyzickej kondície akákoľvek, budeš vidieť aj najmenší pokrok pri zmene životného štýlu, či už sa vyberieš cestou zdravšej stravy, pohybu, alebo obidvoch. Ultratenká váha, v elegantnom dizajne monitoruje hmotnosť, rovnako ako podiel telesného tuku, vody, svalovej i kostnej hmoty. Standing Heart Rate je uznávaný ukazovateľ celkovej kondície. Pulse Wave Velocity je z lekárskeho hľadiska uznávaná metrika zdravia srdca, ktorá sleduje rýchlosť prietoku krvi, čo môže byť ukazovateľom vysokého krvného tlaku, nedostatku flexibility tepien, ako aj všeobecného kardiovaskulárneho zdravia. Nokia Body Cardio Full Body Composition WiFi Scale White od výrobca Nokia v kategórii Príslušenstvo | Príslušenstvo pre iPod | Šport a zdravie iPod za skvelé ceny na Mzone.sk

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaNokia
Hlavné charakteristiky
Vodaáno
Svalová hmotaáno
Typ váhyosobné
BMIáno
Ďalšie meranie
Tukáno

Vývoj ceny Nokia Body Cardio WiFi Scale


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.