oneConcept Rockkorn - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
ONECONCEPT ROCKKORN
  • Objem: nie je udaný
  • Potreba pridania oleja: áno
  • Hmotnosť: cca 3 kg
  • Rozmery: 23,5 x 38,5 x 27cm
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Popkornovače
74,91 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Electronic-star.sk

Stroj na pukance oneConcept Rockkorn ponúka nerezový hrniec s integrovaným ohrievacím telesom aj miešaním. Okrem toho je vybavený funkciou sypania, osvetlením a vykurovaním misy na hornej strane. Súčasťou balenia je aj misa na servírovanie a odmerné lyžice. Príprava vyžaduje pridanie oleja.

O tom čo sa deje vo vnútri vám poskytne prehľad panoramatické okno. Dvierka majú magnetické uzatváranie. Zariadenie prichádza v červenej farbe. Hrniec je vyberateľný, čo je zárukou jednoduchej údržby.

Výhody

  • servírovacia misa a odmerné lyžice sú súčasťou balenia
  • rýchle sa zohreje
  • funkcia ohrievania

Nevýhody

  • retro dizajn nie je taký vydarený ako u iných značiek

Záver recenzie: Popcornovač s komfortnými funkciami a praktickým príslušenstvom.

Čítať viac...

kde kúpiť
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
74,91 € Do obchodu Electronic-star.sk

Čo o oneConcept Rockkorn píše eshop

oneConcept prináša dizajnovo štýlový popkornovač na boj proti popkornu pripravovanému v mikrovlnke.

K príjemným večerom v kruhu rodiny či priateľov pripravuje popkornovač chutný kukuričný pokrm - na slaný i sladký spôsob. Nostalgické zariadenie známe z trhov a jarmokov teraz môžete mať aj vo Vašej obývačke. Postrannými otvormi vychádza nezameniteľná vôňa čerstvého popkornu, ktorá naplní celú miestnosť.

Nerezový hrniec sa naplní kukuricou a trochou oleja (dodaná odmerná lyžička určuje presné dávkovanie) a za krátky čas možno začuť príjemný pukavý zvuk popkornu. Popkorn možno ochutiť soľou alebo cukrom podľa chuti. Miešacie teleso zabezpečuje rovnomerné opečenie kukurice.

Napájací kábel vo vnútri hrnca je zabezpečený voči korózii, ak by naň pri príprave náhodou vystriekol olej. Pre pohodlné umývanie možno hrniec jednoduchu vybrať zo závesného systému.

Popkornovač je navrhnutý podľa originálnych popkornovačov z 50-tych rokov. Sýtočervená farba spolu s prehľadnými stenami umožňuje ohromujúci vizuálny zážitok. Pre znásobenie zážitku možno zapnúť aj vnútorné osvetlenie.

Prístroj je navrhnutý predovšetkým na využitie na väčších oslavách, keď potrebujete zabezpečiť veľké množstvo občerstvenia za krátky čas.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaOneConcept
Farbared
Druh spotrebičapopcornovače

Vývoj ceny oneConcept Rockkorn


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.