Philips 32PFS4132/12, 32″ - krátka recenzia

19. januára 2021 0
Philips 32PFS4132/12
 • uhlopriečka: 81 cm/32” (palcov)
 • rozlíšenie: 1920 x 1080 Full HD
 • typ obrazovky: LED
 • energetická trieda: A
 • 2x výstup HDMI
 • 1x výstup USB
 • časovač vypnutia
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Televízory
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Kto si zaobstará tento kúsok z dielne Philips, získa ku kompaktným rozmerom televízora aj výborný obraz (rozlíšenie Full HD) a solídny zvuk (16 W).

Televízor nie je vybavený Wi-Fi ani 3D, logicky je i bez SMART funkcie, ktorá je podmienená predovšetkým práve možnosťou pripojenia k internetu. Je však nutné uviesť, že pri televízoroch v tejto cenovej kategórii je obdobné vybavenie značne neobvyklé.

So spotrebou energie sa radí k viacmenej úspornejším televízorom (okamžitá spotreba 35 W, ročná 52 kWh) ale stále sa nachádza v energetickej triede A.

Výhody

 • výborný zvuk
 • slúchadlový jack
 • možno pripojiť staré zariadenia cez SCART (video, DVD)

Nevýhody

 • skôr priemerný model
 • HDMI výstupy nie sú zo strany ale iba vzadu, pri zavesení na stenu k nim nie je prístup
 • horšie sa načítava modul s kartou

Záver recenzie: Bez debaty dobrý televízor, ktorý za solídnu cenu okolo 2 stoviek disponuje rozumnou kvalitou a dostatkom vybavenia.

Čo o Philips 32PFS4132/12, 32" píše eshop

Obraz, z ktorého nedokážete odtrhnúť zrak a jednoduché pohodlné ovládanie. Vyskúšajte LED televízor Philips s kvalitným Full HD rozlíšením a 80centimetrovou uhlopriečkou. O prvotriedny obraz sa stará technológia Digital Crystal Clear a dokonalé vyváženie kontrastu. K plnohodnotnému diváckemu zážitku prispieva aj USB port, ktorý vám pomôže s prehrávaním multimediálnych súborov z externého zariadenia alebo s nahrávaním televíznych programov. Poteší vás tiež jednoduchý štýlový design, ktorému dominuje štíhly, dômyselne umiestnený stojan. Na integrované pripojenie je tu funkcia EasyLink.

Kráľ kontrastu a dokonalého obrazu

Tento televízor vám s radosťou ukáže, ako vyzerá obraz s dokonale vyváženým kontrastom. LED TV s kvalitným Full HD rozlíšením predstavuje bezchybnú kombináciu jasu a farieb, kým technológia Digital Crystal Clear obrazu dodá prirodzenosť, a to bez ohľadu na zdroj. Vďaka LED podsvieteniu ušetríte elektrickú energiu.

Stojan s hlbším významom

Viete, kde býva obyčajne umiestnený stojan na televízor? Tak presne tam ho na tomto zariadení nenájdete. Nový stojan Edge je totiž premyslený do najmenšieho detailu. Výrobca tento štýlový podstavec špecificky umiestnil tak, aby priestor pod televízorom nijako neovplyvňoval zážitok zo sledovania programu.

Pozerajte čokoľvek a kedykoľvek

Vychutnávať si obľúbené filmy, prezerať fotografie, alebo počúvať hudbu, kedykoľvek sa vám zachce? Stačí, ak akékoľvek zariadenie pripojíte prostredníctvom USB portu k televízoru. Zároveň naň môžete ukladať televízne programy. Čoskoro si začnete klásť otázku, ako ste bez tejto „maličkosti“ mohli doteraz žiť.

Väčšie pohodlie vďaka inteligentným funkciám

Tento televízor obsahuje hneď 2 vstupy HDMI. Toto rozhranie využíva nekomprimovaný signál, ktorý je zárukou zdroja tej najvyššej kvality. Vďaka funkcii EasyLink vám na všetko postačí jediný diaľkový ovládač – či už využívate DVD prehrávač, set-top box alebo domáce kino.

Parametre produktu

Súhrn
ZaradenieTelevízor s DVB-T2 a H.265 HEVC, Televízory
VýrobcaPhilips
Druh televízorovLED
Uhlopriečka obrazovky80 cm
Uhlopriečka v palcoch32 palcov
Priemerný príkon35 W
Priemerná ročná spotreba energie52 kWh
DVB-T tuneráno
DVB-T2áno
DVB-S/S2áno
DVB-C/C2áno
Smart televízorynie
3D televízorynie
4K televízorynie
Hmotnosť4.85 kg
Rozostup otvorov VESA100 x 100
Obraz
Formát obrazovky16 : 9
Rozlíšenie1920 x 1080
Prehnutá obrazovkanie
Podpora HDRnie
Vstupy / výstupy
Scartáno
USB portáno
Počet HDMI vstupov2
Čítačka pamäťových karietnie
Vstup pre satelitnú paraboluáno
Slúchadlový výstupáno
Počet SCART vstupov1
Počet USB vstupov1
Ďalšie funkcie
PIP (Obraz v obraze)nie
Wi-Finie
HbbTVnie
LAN konektornie
Podpora kodeku H.265 HEVCáno
Záznam na USBáno
Ambilightnie

Vývoj ceny Philips 32PFS4132/12, 32"


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.