Philips Avent 2v1 - krátka recenzia

2. decembra 2021 0
Philips Avent 2v1 SCF870/22
  • Príkon: 400 W
  • Objem: 0,8 l
  • Doplnkové funkcie: mixér
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Parné hrnce
148,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Parný hrniec Philips Avent 2v1 môžete využívať aj ako mixér bez prekladania surovín do inej nádoby. Umožňuje zdravé varenie s efektívnym cyklom pary, ktoré zachováva všetky dôležité živiny. Mixovaním týchto ingrediencií získate jemné pyré. Tektutinu, ktorá vzniká pri varení na pare možno použiť do mixovania. Zvlášť sa hodí na výrobu detských pokrmov a výživ, ktoré vďaka nemu hravo pripravíte už za 15 minút. Mamičky ocenia aj úsporu času pri umývaní riadov.

Pri zakúpení tohto spotrebiča získate aj receptár pre dieťa s odbornými radami. Vďaka tomuto hrncu pripravíte ovocie, zeleninu alebo strukoviny či mäso jednoducho a pre funkciu mixovania postačí nádobu zodvihnúť, prevrátiť a môžete zapnúť mixér. Oceníte aj kompaktosť elektrospotrebiča, najmä v obmedzených kuchynských priestoroch.

Výhody

  • výkonný mixér a parný hrniec v jednom
  • najlepšie riešenie pri príprave detských pokrmov a výživ
  • pribalená odmerka na vodu
  • 12 receptov na detskú stravu
  • kompaktné prevedenie a jednoduché skladovanie

Nevýhody

  • nemá časovač

Záver recenzie: Dokonalý kompaktný parný hrniec a mixér v jednom - všetko, čo potrebujete na prípravu detského pokrmu.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
148,90 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Philips Avent 2v1 píše eshop

Parný hrniec a mixér v jednom umožňuje variť v pare a mixovať bez prekladania do inej nádoby. Varenie s efektívnym cyklom pary zachováva všetky dôležité živiny a pri mixovaní možno vytvoriť jemné pyré. Pri varení je zachovaná voda, ktorú môžete použiť pri mixovaní. Pre lepšiu orientáciu pri príprave jedla je pre vás pribalených 12 receptov, ktoré sú rozdelené podľa mesiacov dieťaťa. Nájdete tu tiež odborné rady týkajúce sa výživy detí a ich vývoja. Navyše je vyrobený v kompaktných rozmeroch pre jednoduché uskladnenie.

Varte v pare, mixujte a podávajte zdravé jedlo!

Kombinácia parného hrnca a mixéra vám umožní pripraviť zdravé domáce detské jedlo priamo u vás doma. Najprv v pare uvaríte ovocie, zeleninu, strukoviny, rybu či mäso a potom stačí nádobu zdvihnúť, prevrátiť a rozmixovať. Všetko v jednom, rýchlo, pohodlne a hlavne zdravo!

Cyklus pary

Pre zdravé varenie zeleniny, ovocia, mäsa a rýb využíva parný hrniec efektný cyklus pary. Varenie v pare patrí k najzdravším spôsobom prípravy pokrmov vôbec. Pokrm totiž nestráca dôležité živiny.

Výkonné mixovanie

Pri mixovaní môžete dosiahnuť rôzne štádiá rozmixovania jedla od kúskov cez kašičku až po to najjemnejšie pyré. Mixovať môžete aj mäso, rybu a strukoviny.

Udržuje tekutiny pre varenie

Všetku tekutinu možno po varení použiť pri mixovaní.

12 detských receptov a rady od odborníkov

Pre jednoduché varenie balenie obsahuje 12 detských receptov rozdelených podľa veku dieťaťa. Nápomocná vám bude aj informácia pre tri obdobia odstaveného dieťaťa. Súčasťou sú aj odborné rady týkajúce sa výživy detí a ich vývoja.

Správne množstvo vody a jednoduché nalievanie

Pred začiatkom varenia v pare ľahko doplníte potrebnú vodu pomocou pribalenej odmerky, ktorá zjednoduší doliatie správneho množstva vody.

Jednoduché uskladnenie

Kombinovaný parný hrniec a mixér Philips Avent je vyrobený v kompaktnom prevedení, takže ho po uvarení jedla ľahko uskladníte.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaPhilips
Príkon400 W
Celkový objem0.8 l

Vývoj ceny Philips Avent 2v1


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.