Philips Avent Natural SCF330 20 (manuálna) - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
Philips Avent Natural manuálna SCF330 20
  • počet fáz odsávania: 1
  • typ: manuálna
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Odsávačky na mlieko
45,04 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Odsávačka Philips Avent Natural SCF330 20 má jednoduchú a nenáročnú obsluhu. Je vybavená nadstavcom, ktorý je šetrný k vášmu prsníku, a jeho tvar umožňuje napodobniť prirodzený sací reflex dieťaťa. Odsávať môžete priamo do fľašiek, či nádob, ktoré môžete následne uskladniť v chladničke.

Odsávačka má ergonomicky riešený tvar. Je možné nastaviť ju do rôznych polôh, ktoré vyhovujú aj vzpriamenej polohe tela. V balení je aj cumlík, ktorého dizajn je napodobením prsníka, aby bolo dieťa prirodzene stimulované ako počas dojčenia. Manuálne zariadenie má jednoduché skladovanie a nemusí vás trápiť žiadne pripojenie na elektrickú sieť.

Výhody

  • cena
  • veľmi jednoduchá obsluha
  • masážna vložka na odsávacej hlavici

Nevýhody

  • vhodná na občasné používanie
  • zdĺhavé odsávanie

Záver recenzie: Kvalitná odsávačka z rady manuálnych odsávačiek. Jednoduchá manipulácia a šetrnosť k vášmu telu.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
45,04 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Philips Avent Natural SCF330 20 (manuálna) píše eshop

Aj keď budete sedieť rovno, mlieko bude prúdiť z prsníka do fľaše. Už nemusíte sedieť v neprirodzených polohách, aby ste dosiahla účinok. Odsávačku môžete jednoducho nastaviť do vami požadovanej polohy. Budete mať nad ňou úplnú kontrolu a jednoduché je aj jej skladovanie. Je vybavená mäkkou masážnou vložkou, ktorá počas satia napodobňuje satie dieťaťa a tým prirodzene spúšťa. Odsávačku môžete použiť spoločne s fľašami alebo nádobami na skladovanie mlieka. Cumlík je navrhnutý v tvare prsníka, aby podporoval prirodzené satie ako pri kojení. Jednoducho sa čistí a obsluhuje.

Výnimočný dizajn a pohodlie

Odsávačka má unikátny dizajn, takže aj keď sedíte rovno, mlieko prúdi z prsníka do fľaše. Už nemusíte sedieť v neprirodzených polohách, aby ste dosiahla rovnaký účinok. Odsávačku môžete jednoducho nastaviť do vami požadovanej polohy. Rukoväť ergonomického tvaru zaisťuje pohodlné držanie a úplnú kontrolu nad odsávaním. Je jednoducho skladovateľná a prepraviteľná.

Masážna vložka pre najlepší pocit

Masážna vložka so zamatovo mäkkou štruktúrou hrejivo pôsobí na pokožku a zaisťuje príjemný tok mlieka. Počas satia napodobňuje satie dieťaťa a tým prirodzene spúšťa mlieko a zaisťuje klinicky overenú účinnosť. Masážna vložka je navrhnutá tak, aby bola univerzálna pre väčšinu maminiek.

S fľašou a cumlíkom

Odsávačku môžete používať spoločne s fľašami alebo nádobami na skladovanie mlieka. Aby si dieťa jednoducho zvyklo na kŕmenie z fľaše, bol navrhnutý cumlík v tvare prsníka, aby podporoval prirodzené prisatie ako pri kojení.

Jednoduché zostavenie, čistenie a obsluha

Vďaka malému počtu jednoduchých súčastí odsávačku jednoducho vyčistíte. Navyše ju môžete umyť aj v umývačke riadu. Odsávačku môžete jednoducho obsluhovať jednou rukou. Vďaka jednoduchému vizuálnemu zostaveniu odsávačku zloží naozaj každý.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaPhilips
Typ odsávačkymanuálne
SériaAvent

Vývoj ceny Philips Avent Natural SCF330 20 (manuálna)


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.