Philips OneBlade QP2520/20 - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Philips OneBlade QP2520/20
 • dĺžka strihania: 1 - 5 mm
 • počet nadstavcov : 3
 • systém napájania: akumulátorový
 • vodotesnosť: áno
 • Dostupnosť: Vypredané
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Dizajnový model Philips OneBlade QP2520/20 pracuje pomocou technológie OneBlade a je ho možné použiť na mokré aj suché zastrihávanie, resp. holenie. Čepeľ je vďaka dvojitému systému ochrany absolútne šetrná k vašej pokožke, aj napriek tomu, že vykoná 200 pohybov za sekundu. 3 hrebeňové nadstavce vám umožnia zastrihnúť bradu a fúzy v dĺžkach 1, 3 alebo 5 mm. Pre zachovanie optimálneho výkonu je potrebné čepeľ vymeniť každé 4 mesiace. Batéria sa nabíja 8 hodín a na jedno nabitie vydrží v prevádzke 45 minút.

Výhody

 • atraktívny dizajn
 • mokré aj suché holenie
 • vynikajúci výsledok holenia

Nevýhody

 • dlhé nabíjanie batérie
 • ostrihané fúzy sa, okrem toho že lietajú po kúpeľni, zachytávajú aj v čepeli
 • relatívne drahé náhradné čepele

Záver recenzie: Model, ktorý pekne vyzerá a aj jeho výkon je primeraný.

Čo o Philips OneBlade QP2520/20 píše eshop

Moderný limetkovo šedý akumulátorový zastrihávač s technológiou OneBlade ponúka jednoduché a pohodlné riešenie pri úprave brady. Rýchlo sa pohybujúce ostrie vám poskytne účinné oholenie a zároveň chráni pokožku pred podráždením. Unikátne spojenie niekoľkých nástrojov do jedného vám umožní okrem oholenia zastrihnúť či vytvarovať bradu akejkoľvek dĺžky. Vyberte si z 3 hrebeňových nástavcov a skráťte svoje strnisko na 1, 3 alebo 5 mm. Zastrihávač je možné použiť na mokré aj na suché holenie.

Revolučná starostlivosť OneBlade

OneBlade technológia poskytuje úžasnú starostlivosť o vašu bradu. Čepeľ, ktorá sa pohybuje až 200× za sekundu vám s úplnou presnosťou zastrihne, oholí a vytvaruje bradu akejkoľvek dĺžky. To všetko bez porezania a podráždenia pokožky vďaka dvojitému systému ochrany.

Zastrihujte podľa nálady

Chcete krátky zostrih alebo dlhšie strnisko? To už je na vás. Rovnomerné zastrihnutie brady dosiahnete pomocou 3 hrebeňových nástavcov s dĺžkou 1, 3 alebo 5 mm, ktoré nájdete v balení.

Vytvarujte čisté línie

Dosiahnite dokonalú presnosť a čisté línie. S obojstrannou čepeľou sa dostanete vo všetkých smeroch aj na horšie dostupné a citlivé miesta, takže môžete jednoducho oholiť a zastrihávať všetky časti tváre. OneBlade navyše krásne kopíruje tvar tváre, takže sa nemusíte obávať, že sa porežete.

Nedráždi pokožku

Máte obavy, že vaša pokožka bude podráždená? Už nemusíte. Zastrihávač neholí bradu veľmi nakrátko a nedráždi tak vašu pleť. Jednoducho sa s ním môžete holiť aj proti smeru rastu chĺpkov.

Jednoduchá údržba

Pre optimálny výkon stačí čepeľ vymeniť raz za 4 mesiace (pokiaľ zastrihávač používate dvakrát týždenne). Samotná výmena je triviálna. Zastrihávač je možné používať na sucho aj na mokro, takže ho jednoducho vyčistíte prúdom tečúcej vody.

Dlhá výdrž batérie

Strojček môžete používať úplne voľne, bez kábla. Na jedno nabitie vydrží pracovať až 45 minút. Úplné nabitie batérie dosiahnete za 8 hodín.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaPhilips
Typ zastrihovačana fúzy
Počet nadstavcov3
Indikátor nabíjaniaáno
Omývateľnéáno
Minimálna dĺžka ostrihania1 mm
Maximálna dĺžka ostrihania5 mm
Farbalimetkovo zelená. tmavo šedá
Samoostriace nožeáno
Vodotesnéáno
Technické parametre
Druh napájaniaakumulátorové
Počet rýchlostí1
Doba používania45 min
Doba nabíjania8 hod

Vývoj ceny Philips OneBlade QP2520/20


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.