Philips PerformerPro FC9197/91 - krátka recenzia

29. septembra 2020 0
Philips PerformerPro FC9197/91
 • Typ: Vreckový vysávač
 • Príkon: 650 W
 • Objem vrecka / nádoby na prach: 5 l
 • Dĺžka prívodného kábla: 8 m
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Vysávače
129,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Domáci podlahový vysávač Philips PerformerPro FC9197/91 svojimi parametrami a použitými technológiami hravo prekonáva väčšinu konkurencie v kategórii vreckových vysávačov. Dobrým príkladom je jeho vysoký akčný rádius používania, až 11 metrov.

Tam však výhody zďaleka nekončia. Či už ide o nadpriemerný sací výkon alebo objemné 5 litrové XXL vrecká, vysávač ponúka vždy niečo navyše. Týka sa to aj HEPA filtra úrovne 13 s tesnením AirSeal pre alergikov. Pre pohodlné používanie obsahuje extra dlhá rukovať aj ovládač výkonu a hubicu s 3 čistiacimi funkciami na jeden ťah.

Výhody

 • vysoký sací výkon, čo sa prejaví aj na účinnosti vysávania
 • nadpriemerný dosah vďaka dlhšiemu káblu
 • mimoriadne účinná filtrácia vďaka Air HEPA 13
 • viacero šikovných funkcií pre jednoduchšie a pohodlnejšie používanie

Nevýhody

 • trocha hlučnejšia prevádzka pri vysávaní
 • vyššia cena originálnych náhradných vreciek

Záver recenzie: Vysávač s dobrými parametrami a nadpriemerne veľkým vreckom

Čo o Philips PerformerPro FC9197/91 píše eshop

Elektricky úsporný a výkonný vysávač v energetickej triede A sa zaručuje nízkou spotrebou a výkonom, s ktorým dosiahnete skvelé výsledky. Vysávač disponuje technológiou AirflowMax s kvalitným prúdením vzduchu a vysokým sacím výkonom. Ďalej hubicou TriActiveMax s čistením 3 v 1 so zachytením 100% prachu na tvrdých podlahách. Vhodný je i pre alergikov, pretože vysávač obsahuje filter HEPA 13 s tesnením AirSeal, ktorý zachycuje až 99,95% alergénov. Vysávač je nevrhnutý s ergonomickou rukoväťou, otočnou hadicou 360Flex, spojkou SmartLock, osemmetrovým káblom a objemnou päťlitrovou prachovou komorou.

Výkon pre efektívne vysávanie s energetickou triedou A

Energeticky úsporný a výkonný motor s technológiou AirflowMax, ktorá zaručuje kvalitné prúdenie vzduchu po celú dobu plnenia vrecka a vďaka tomu i vysoký sací výkon. Vysávač Philips PerformerPro bol skonštruovaný tak, aby dosahoval plný výkon v energetickej triede A. Motor sa teda zaručuje nízkou spotrebou energie a výkonom, s ktorým dosiahnete skvelé výsledky.

Maximálne prúdenie vzduchu pre vysoký sací výkon

Technológia AirflowMax sa stará o maximálne prúdenie vzduchu. Prachové vrecko sa vďaka tejto technológii otvára rovnomerne a vysávač tak dosahuje vysoký výkon, i keď sa vrecko postupne plní.

Hubica TriActiveMax a jej čistenie 3 v 1

Hubica TriActiveMax s čistením 3 v 1 dokonale priľne k podlahe a maximalizuje tak zachytenie nečistôt. Špeciálne navrhnutá sacia plocha jemne otvára koberec, z ktorého odstraňuje hlboko skrytý prach a nečistoty. Väčšie kúsky saje prednou časťou sacej plochy. Kefy po obidvoch stranách zachycujú prach a špinu pozdĺž stien a nábytku.

Odstráni 100% prachu na tvrdých podlahách

Výkon najvyššej triedy odstráni na tvrdých podlahách 100% prachu!

Vhodný pre alergikov

Vysávač dominuje filtrom HEPA 13 a tesnením AirSeal, ktorý je certifikovaný inštitútom ECARF ako prívetivý k alergikom. Čistí vyfúkaný vzduch a zachycuje až 99,95% alergénov – mačacie a psie chlpy, roztoče a peľ. Vzduch vyfúkaný vysávačom je čistejší, než vzduch v miestnosti. Preto napomáha k bezprašnému prostrediu a čistému vzduchu bez obťažujúcich alergénov.

Ergonomická rukoväť s väčším dosahom

S ergonomicky tvarovanou rukoväťou je vysávanie skoro bez námahy. Jej dlhé prevedenie dosiahne ďalej, takže vysajete i na horšie dostupných miestach. Regulácie vzduchu umožňuje upraviť sací výkon bez toho, aby ste sa museli ohýbať.

Otočná hadica 360Flex pre bezproblémovú manipuláciu

Hadica so systémom 360Flex sa dokáže otáčať v plnom rozsahu 360 stupňov pre jednoduchú a bezproblémovú manipuláciu pri vysávaní.

Pohodlné vysávanie s dosahom 11m

Zabudnite na stále premiestňovanie káblovej zástrčky do inej zásuvky. S dosahom 11 metrov vysajete oveľa väčšiu plochu rýchlejšie a pohodlnejšie.

5l prachová komora pre dlhšie čistenie

Objemná päťlitrová prachová komora umožňuje vysávaču optimálne využiť prachové vrecko. Vďaka tomu budete vysávať po dlhšiu dobu.

XXL vrecko pre perfektné upratanie

Päťlitrové vrecko s-bag Ultra Long Performance veľkosti XXL je vyrobený z prvotriedneho viacvrstvového materiálu, ktorý sa neupcháva a vydrží až o 80% dlhšie.

Parametre produktu

Súhrn
Zaradenievreckový vysávač
VýrobcaPhilips
Farbačierna/zelená
Typ vysávačaklasické
Hmotnosť5 kg
Hlučnosť78 dB
Dĺžka prívodového kábla8 m
Príkon650 W
FilterUltra Clean Air HEPA 13
Prevedenie trubiekkovové teleskopické
Objem vrecka/nádoby na prach5 l
Akčný rádius11 m
Vysávaniesuché
Prevedenievreckové
Energetická triedaA
Trieda emisií prachu z vysavačaA
Trieda účinnosti vysávania kobercovC
Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláhA
Robotické
Virtuálna stenanie
Funkcie a ovládanie
Turbokefanie
Vhodné pre alergikováno
Pre domácnosť so zvieratamiáno

Vývoj ceny Philips PerformerPro FC9197/91


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.