Philips S5100/06 - krátka recenzia

27. októbra 2021 0
Philips S5100/06
 • Výrobca: Philips
 • Typ strojčeka: frézkový
 • Napájanie: kombinované
 • Výdrž batérie: 40 minút
 • Mokré holenie: nie
 • Dostupnosť: Skladom
69,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Doprajte si rýchle a hladké suché holenie s modelom holiaceho strojčeka s názvom Philips S5100/06. Systém čepelí MultiPrecision zdvihne a oholí dlhé chĺpky aj jemné strnisko a to všetko len niekoľkými pohybmi. Hlavy Flex s otáčaním v 5 smeroch s 5 nezávislými pohybmi zaisťujú blízky kontakt s pokožkou pre rýchle a hladké oholenie dokonca aj v oblasti krku a čeľuste.

Strojček zabezpečuje hladšie oholenie vďaka dvojčepeľovému systému s funkciou Super Lift & Cut Action. Prvá čepeľ nadvihne každý chĺpok, zatiaľ čo druhá čepeľ ho jemne odreže pod úrovňou pokožky, aby ste dosiahli skutočne hladké oholenie. Prístroj disponuje samozrejme 1-úrovňovým ukazovateľom stavu batérie, sledovať môžete aj indikátor čistenia, indikátor slabej batérie, indikátor nahradenia hlavice či indikátor cestovného zámku.

Výhody

 • hlavy sa otáčajú v 5 smeroch pre rýchle a hladké oholenie
 • zastrihávací nástavec na dokonalé tvarovanie fúzov a bokombrád
 • systém čepelí MultiPrecision zdvihne a oholí dlhé chĺpky aj jemné strnisko
 • hladšie oholenie vďaka dvojčepeľovému systému s funkciou Super Lift & Cut Action

Nevýhody

 • nevhodný na mokré holenie

Záver recenzie: Klasický holiaci strojček na suché holenie, pri ktorom je potrebné častejšie vymieňať holiace frézky.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
69,99 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Philips S5100/06 píše eshop

Holiaci strojček Philips je vybavený dvojitým systémom britov umiestených v troch flexibilných holiacich hlavách, ktoré sa pohybujú 5 smermi. Po použití strojčeka stačí vysunúť holiacu hlavu a jednoducho ju opláchnuť pod tečúcou vodou. Ďalej je vybavený displejom s užitočnými indikátormi. Len hodina nabíjania stačí na úplné nabitie strojčeka, ktorý je potom schopný 40 minútovej prevádzky, čo odpovedá 13 holeniam. Strojček má lítiovú batériu s dlhou životnosťou a zastrihávač na úpravu kotliet a fúzov. Holiaci strojček je kompatibilný s akýmkoľvek napätím a dvojročná záruka je zárukou naozajstnej kvality.

Hladké a rýchle oholenie

Holiaci strojček vám bude nápomocný v krátkom čase vďaka systému britov MultiPrecision a úplne umývateľným hlavám.

Poradí si so všetkými fúzmi

Dokonale hladké holenie s inteligentným systémom britov, ktoré nadvihujú a následne holia všetky fúzy a zostávajúce strnisko pár ťahmi.

Päť smerov ohybných hlavíc sú voľbou spokojnosti

S päťsmernými ohybnými holiacimi hlavicami dosiahnete zaručene hladkú tvár. Hlavice sa nezávisle na sebe pohybujú v piatich smeroch a holia tesne pri pokožke, takže si rýchlo poradí aj s vašim krkom a čeľusťou.

Dvojité brity a nadvihovanie fúzov

A prečo so strojčekom dosiahnete hladšie oholenie? Jednoducho preto, že má dvojitý brit Super Lift & Cut. Prvý brit nadvihuje každý fúz, zatiaľ čo druhý ho cielene odreže pod úrovňou pokožky. S týmito britmi docielite úplne hladké oholenie.

Očistite svoj holiaci strojček jednoducho pod tečúcou vodou

Zabudnite na zložité čistenie holiaceho strojčeka po jeho použití. Nebudete potrebovať žiadne dobýjanie či čistiacu kefku. Odteraz vám postačí vysunúť holiacu hlavu a jednoducho ju opláchnuť pod tečúcou vodou.

Podľa indikátorov poznáte, čo strojček vyžaduje

Strojček vám ukáže, čo je potrebné pre jeho optimálnu prevádzku. Na displeji sa nachádza jednoúrovňový indikátor nabitia batérie, indikátor čistenia, indikátor vybitia batérie, indikátor pre výmenu hláv a indikátor cestovného zámku.

Iba hodina nabíjania pre 13 oholení

Len jedna hodina postačí holiacemu strojčeku Philips na plné nabitie, potom je schopný 40 minútovej prevádzky, čo odpovedá 13 holeniam. Používať ho môžete, aj keď je zapojený do siete.

Výkonná a úsporná batéria

Úsporná lítiová batéria s dlhou životnosťou je stavaná tak, že po každom nabití holí dlhšie. Rýchle päťminútové nabíjanie postačí na jedno oholenie.

Zastrihávač na kotlety a fúzy

Na dokončenie úpravy fúzov poslúži presný zastrihávač, s ktorým si jednoducho zastrihnete fúzy alebo kotlety.

Univerzálne napätie, záruka a výmenné brity

Na všetky holiace strojčeky Philips máte celosvetovú dvojročnú záruku. Navyše ich napájania je kompatibilné s akýmkoľvek napätím, poslúži vám nielen doma, ale aj kdekoľvek inde na svete. Je navrhnutý tak, aby ste ho mohli využívať celé roky. Postačí vám k tomu každé dva roky vymeniť britové hlavice. Tým zaručíte maximálny výkon a perfektné oholenie.

Parametre produktu

Súhrn
Zaradeniehlavicový holiací strojček, Pánsky holiaci strojček
VýrobcaPhilips
Holiaci systémfrézičkové
Zastrihávací nástavecáno
Mokré holenienie
Hmotnosť2 kg
Typstrojčeky
Určeniepánske
Výkyvná hlavaáno
Technické parametre
Druh napájaniakombinované
Doba nabíjania1 h
Indikátor nabíjaniaáno
Počet holiacich hláv3
Cestovný zámokáno

Vývoj ceny Philips S5100/06


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.