Philips Series 3000 NT3160/10 - krátka recenzia

14. septembra 2021 0
Philips Series 3000 NT3160/10
  • maximálna dĺžka strihu: 5mm
  • samoostriace čepele: nie
  • počet nadstavcov: 2
  • vodotesné:áno
  • Dostupnosť: Skladom
14,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Philips Series 3000 NT3160/10 môžete použiť nielen na zastrihávanie chĺpkov v nose a v ušiach, ale postará sa aj o vaše obočie. Čepeľ je chránená fóliou a preto nehrozí riziko poranenia alebo podráždenia pokožky. Koniec strihača je zahnutý, čo uľahčí manipulácia a dosiahnutie želaných oblastí. Údržba strojčeka pozostáva jednoducho len z opláchnutia vodou. Strojček prichádza v praktickom puzdre a súčasťou balenia sú aj 2 hrebene na úpravu obočia a AA batéria.

Výhody

  • jemný k pokožke
  • jednoducho sa čistí
  • dostupná cena

Nevýhody

  • nepraktické zapínanie

Záver recenzie: Osvedčená kvalita Philips dokonale plní svoje určenie.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
14,99 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Philips Series 3000 NT3160/10 píše eshop

Strihač chĺpkov zo série 3000 spoľahlivo odstráni chĺpky v nose, ušiach a postará sa aj o vaše obočie. Vďaka premyslenému sklonu hlavy, technológii ProtecTube a dvojici ostrých čepelí sa ich zbavíte pohodlne, precízne a bez akejkoľvek bolesti. Procedúra potrvá iba niekoľko sekúnd.

Bezbolestne

Revolučná technológia ProtecTube chráni čepeľ jemnou fóliou, takže strojček nepodráždi vašu pokožku. Dve samostatne sa pohybujúce čepele eliminujú akékoľvek nepríjemné pocity škriabania, pálenia alebo ťahania.

Dôkladná práca

Čepeľ strihača sa skrýva pod strihacími otvormi, ktoré sa postarajú o spoľahlivé a bezpečné odstránenie nežiaducich chĺpkov.

Rýchle a účinné

Zahnutý koniec strihača spĺňa účel mimoriadne účinného a čo najpohodlnejšieho používania. K akýmkoľvek neželaným chĺpkom sa tak dostanete ľahko a bez problémov.

Jednoduchá starostlivosť

Strihač chĺpkov nepotrebuje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Zaobídete sa bez olejovania čepelí a strojček stačí po použití opláchnuť pod tečúcou vodou.

Praktické puzdro

Súčasťou balenia je aj praktické puzdro obsahujúce AA batériu, 2 hrebene na úpravu obočia a ochranný kryt čepele. Prístroj si tak môžete nosiť všade so sebou a cestovať vždy upravení a sebavedomí.

Dva nástavce

Dva hrebene na úpravu obočia ponúkajú 3 alebo 5 mm dĺžku zostrihu. Proces potrvá len niekoľko sekúnd a prinesie vždy dokonalý výsledok.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaPhilips
Typ zastrihovačana chĺpky
Počet nadstavcov2
Indikátor nabíjanianie
Omývateľnéáno
Maximálna dĺžka ostrihania5 mm
Farbasivočierna
Samoostriace noženie
Vodotesnéáno
Technické parametre
Počet rýchlostí1

Vývoj ceny Philips Series 3000 NT3160/10


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.