Power System CROSS ROPE - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
POWER SYSTEM CROSS ROPE
  • Výrobca: Power System
  • Typ: so závažím v rukoväti
  • Dĺžka lana: 274 cm
  • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Švihadlá
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

POWER SYSTEM CROSS ROPE je názov švihadla so 100 gramovými kovovými závažiami, ktoré sú ukryté v rukovätiach. V prípade potreby sa však dajú pohodlne vybrať. Je ideálnym pomocníkom na kondičné i výkonové cvičenie. Dokonale nahradí váš pravidelný kardio tréning. Ergonomicky tvarované rukoväte slúžia k pohodlnému cvičeniu. PVC lano švihadla je dlhé 274 cm a vďaka guličkovým ložiskám umožňuje komfortnú rotáciu. Celková dĺžka jednej rukoväte je 15,5 cm.

Výhody

  • vyberateľné závažia v rukovätiach
  • ergonomicky tvarované rukoväte
  • umožňuje rýchly a intenzívny tréning

Nevýhody

  • nedá sa nastaviť dĺžka švihadla

Záver recenzie: Švihadlo s vyberateľnými závažiami pre rýchly a intenzívny tréning.

Čo o Power System CROSS ROPE píše eshop

POWER SYSTEM Švihadlo so závažím CROSS ROPE - účinný pomocník pre kondičné a výkonové cvičenie Švihadlo Cross Rope od Power System je extrémne rýchle švihadlo, s ktorým sa Vám bude výborne cvičiť. Je ideálnym pomocníkom na kondičné i výkonové cvičenie. Švihadlo Cross Rope je účinná pomôcka do každého kardio tréningu. Švihadlo má 100 gramové kovové závažia v rukoväti, ktoré možno v prípade potreby vybrať. Tieto závažia pomáhajú posilňovať svaly zápästia a predlaktia. Ergonomicky tvarované rukoväte slúžia k pohodlnému cvičeniu. PVC lano švihadla je dlhé 274 cm a vďaka guličkovým ložiskám umožňuje komfortnú rotáciu. Power System švihadlo so závažím Cross Rope v bodoch: účelná pomôcka pre tréning, box a aeróbne cvičenie posilňuje srdce a svalovú sústavu určené na posilnenie celého tela komfortne tvarované rukoväte rôzne farebné kombinácie vyberateľná 100 g kovová záťaž dĺžka: 274 cm celková dĺžka rukoväte: 15,5 cm dĺžka rukoväte pre držanie: 12,5 cm

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaPower System

Vývoj ceny Power System CROSS ROPE


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.