Remington IPL 6250 - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
REMINGTON IPL 6250
 • technológia IPL : áno
 • systém napájania: sieťové
 • bezdrôtové použitie: nie
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Epilátory
232,81 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Unisex epilačný prístroj vhodný pre dámy aj pánov. Okrem technológie IPL je vybavený aj technológiou Propulse ™ s 2 sekundovou zábleskovou frekvenciou a režimom Multi-Flash, ktorý umožní ošetrenie väčšej oblasti a tým sa stáva jedným z najrýchlejších IPL systémov. Trvalé výsledky zaznamenáte už po 3 ošetrení. Zabudovaná UV ochrana chráni vašu pokožku.

Senzor pleti je zárukou, že aplikácia bude vykonaná iba na vhodnom type pokožky. Epilátor prichádza v ergonomickom tvare a elegantnom bielo-striebornom prevedení.

Výhody

 • unisex výrobok
 • cena

Nevýhody

 • niekedy vyhodí poistky
 • výsledky nie sú viditeľné po prvom použití

Záver recenzie: Epilátor vhodný pre pánov aj dámy v elegantnom prevedení vyžaduje trpezlivosť a výsledky sa objavia.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
232,81 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Remington IPL 6250 píše eshop

Epilátor Remington IPL6250 i-Light Essential Hair Removal Unisex

Epilátor Remington IPL6250 i-Light Essential ponúka jednoduché riešenie pri odstránení chĺpkov na celom tele aj na citlivých miestach ako sú triesla a podpazušie. Epilátor je rýchly, jemný k pokožke a ponúka trvalé odstránenie chĺpkov. Bezbolestná technológia rýchleho svetelného záblesku IPL, rovnaká technológia, akú využívajú profesionálne salóny, kliniky a dermatológovia. i-LIGHT ESSENTIAL najmodernejšie a inovatívne technológie zaručuje stále odstránenie chĺpkov - dokonalé výsledky iba po troch aplikáciách. Remington i-Light Essential predstavuje unikátnu technológiu PROPULS ™, klinicky overenú technológiu Intense Pulsed Light, ktorá sa zameriava na chĺpky priamo pri koreni. Tento hrdina zaručuje super-hladkú pokožku pre celkovú slobodu. Odporúčaný dermatológmi, je jemný k pokožke, plus nový integrovaný senzor pleti zaistí, že aplikácia bude vykonávaná iba na vhodnom type pokožky. Remington i-LIGHT ESSENTIAL možné používať ženami aj mužmi pre oblasti pod krkom - vrátane nôh, paží, podpazušie, slabín, chrbta, hrudníka a ramien. S ergonomickým, elegantne bielo strieborným dizajnom a pohodlnou rukoväťou, je jemný k pokožke a jednoduchý na použitie . .

Nová kremičitá žiarovka INFINITY

Vďaka žiarovke Infinity, tu nie sú žiadne skryté náklady. Už nikdy nebudete musieť vymeniť žiarovku alebo zostať bez prístroja Remington i-LIGHT PRESTIGE, ktorý vám zaistí dokonale krásnu a hladkú pleť .

Technológia PROPULS ™

S technológiou Propulse ™ s 2 sekundovou zábleskovú frekvencií a režimom Multi-Flash pre nepretržitý pohyb a faktom, že môže ošetriť naraz väčšie oblasti než laser, je i-LIGHT ESSENTIAL jedným z najrýchlejších dostupných IPL systémov. O 50% väčší pulzný okienko s ochranným UV filtrom: chráni pokožku, ľahko sa aplikuje na požadovanej oblasti. Vychutnajte si krásne hladkú pokožku v okamihu. . i-Light systém Remington i-LIGHT je rýchly, bezbolestný a vysoko efektívne. Používa prevratnú technológiu silného svetelného lúča - rovnakú technológiu odstraňovania chĺpkov využívajú profesionálne salóny a kliniky - bezpečne odstráni chĺpky pre nádherne hladkú pleť až na 12 týždňov. i-LIGHT prináša unikátnu "multi-flash mode technológiu", vďaka ktorej predstavuje najrýchlejší metódu pre odstraňovanie chĺpkov. i-Light Essential pre okamžité použitie v pohodlí domova. Tento unisex systém je určený pre dlhodobé odstraňovanie chĺpkov na nohách, rukách, v podpazuší, oblasti bikín, na chrbte, hrudníku a ramenách .

Čo je intenzívne pulzné svetlo (IPL)

IPL (Intenzívne Pulzné Svetlo) je technológia, ktorá sa používa celosvetovo už viac ako 15 rokov. i-LIGHT využíva technológia rýchleho svetelného záblesku. Svetelná energia je zameraná na korienky chĺpkov pod povrchom pokožky a tak zastavia ich rast. Pulzné svetlo zacieli tmavšie sfarbenie, takže najlepšie výsledky sú vidieť na tmavších chĺpkoch. .

Čo od i-LIGHT očakávať

Naše štúdie ukázali, že znateľné výsledky sú viditeľné už po prvom použití, hoci pre najlepšie výsledky je dobré opakovať proces, kedykoľvek máte pocit, že chĺpky začali opäť rásť. Výsledky môžu byť individuálne. Všeobecne odporúčame po prvom použití prístroja opakovať proces po 2-3 týždňoch. Očakávaný výsledok sa dostaví po 3 ošetreniach. Niekoľko dní po prvom ošetrení môžete zaznamenať, že chĺpky začali vypadávať. Niektoré chĺpky narastú znovu, ale jemnejšie a svetlejšie. Po prvých ošetreniach je opätovný nárast chĺpkov normálnym javom. .

Ako pracuje IPL ošetrenie v porovnaní s laserovým odstraňovaním chĺpkov?

Hlavným technologickým rozdielom medzi týmito dvoma spôsobmi je, že laser využíva zameranú vlnovú dĺžku svetla, zatiaľ čo IPL používa plné spektrum spolu so špeciálnymi filtrami. Zjednodušene, IPL využíva intenzívne pulzné svetlo namiesto laserových lúčov. IPL a laser fungujú na podobnom princípe vysielanie svetla do folikul chĺpkov. .

Môžem sa krátko po ošetrení opaľovať?

Po ošetrení i-LIGHT svetlom vášho IPL je pokožka citlivejšia. Preto je vhodné sa niekoľko dní po ošetrení vyhýbať priamemu slnečnému žiareniu, rovnako tak aj iným vplyvom ktoré by mohli pokožku podráždiť. .

Špecifikácia IPL6250

Jednotka na odstránenie chĺpkov obsahuje: základňu ručný prístroj vrátane kremičitej žiarovky zábleskovej okienko so zabudovanou UV ochranou tvárový nástavec pre dámske chĺpky v tvári (pod lícne kostí)

 • Technológiu PROPULS ™: záblesk každé 2 sekundy
 • Vyšší výkon (7-8 J / cm2)
 • Integrovaný senzor pleti
 • LED kontrolka: úrovne energie integrovaného senzora pleti životnosti žiarovky
 • Sieťový
 • Kremičitá žiarovka INFINITY s dlhou životnosťou
 • Sada obsahuje 1 žiarovku
 • POUŽITIE: Telo - Unisex (muži i ženy)
 • Trvalé výsledky po 3 ošetrení
 • Klinicky overené
 • Doporučené dermatológmi
 • Univerzálne napätie
 • NÁVOD NA POUŽITIE

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaRemington
Farbasivá
Vodotesnosťnie
Na tváráno
IPLáno
Typepilátory
Osvetlenienie
Technické parametre
Počet rýchlostí5
Systém napájaniasieťové
Masážny systémnie

Vývoj ceny Remington IPL 6250


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.