Remoska R 22 Grand - krátka recenzia

6. decembra 2021 0
Remoska R 22 Grand
  • Príkon: 580 W
  • Objem: 4 l
  • Hmotnosť: 3 kg
  • Dostupnosť: Vypredané
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Remoska R 22 Grand je vďaka objemu 4 litre vhodná aj pre viacčlennú domácnosť. Pripraviť v nej môžete jedlo pre viac ako štyroch ľudí. Tento model má príkon 580 W, a tak je s ním príprava pokrmov rýchlejšia. Podobne ako aj u iných modelov je povrch hrnca potiahnutý nepriľnavou teflónovou vrstvou, a tak nemusíte používať pri varení olej.

Za nevýhodu považujeme nepriehľadnú pokrievku, a tak môžete proces prípravy jedla kontrolovať len tak, že pokrievku nadvihnete. Tým však dochádza k strate tepla.

Výhody

  • vysoký príkon
  • veľký objem

Nevýhody

  • vyššia hmotnosť
  • bez okienka

Záver recenzie: Remoska s väčším objemom a vysokým príkonom je vhodná pre viac početné domácnosti. Nevýhodou je nepriehľadná pokrievka.

Čo o Remoska R 22 Grand píše eshop

Tradičná remoska od českého výrobcu so šesťdesiatročnou históriou, ktorých sa už vyrobilo viac ako tri milióny kusov a používa sa po celom svete. Má vrchnák s vykurovacím telesom, vďaka tomu pečie rovnomerne po celej ploche. Prívodný kábel je pevne pripevnený k držadlu. Vypínač je na vrchnáku umiestnený tak, aby bol dostupný vo všetkých polohách a dobre sa s ním manipulovalo ľavákom i pravákom. Misa s ušami je z hliníku a má povrchový poťah z materiálu Teflon Classic. Stojan na remosku je z tepelne odolného plastu.

Praktické tri diely

Tradičná remoska je vyrobená z troch dielov: vrchnáku s vykurovacím telesom, misy s ušami a stojanu. Vďaka tomu umožňuje pečenie kdekoľvek, kde máme k dispozícii zásuvku.

Centrum diania – vrchnák s vykurovacím telesom

Zásadnú funkciu má vrchnák s vykurovacím telesom. Horná časť je z nerezového plechu a oproti predchádzajúcim modelom nemá sklenené okienko. Vďaka tomu už nedochádza k nerovnomernému pečeniu spôsobenému prechodom medzi materiálmi. Spodná časť vrchnáku je pokrytá nepriľnavým povrchom Teflon Classic. Prívodný kábel je pevne spojený s držadlom a vypínač je umiestnený v hornej časti držadla takým spôsobom, aby umožňoval maximálne jednoduchú manipuláciu, ovládanie v každej polohe a praktické použitie pre pravákov i ľavákov. Zároveň je vrchnák navrhnutý takým spôsobom, že je možné ho položiť na pracovnú plochu vykurovacou časťou nahor.

Misa s ušami

Vďaka tomu, že je misa vyrobená z hliníku, umožňuje optimálny prenos tepla z vrchnáku na misu. Povrch misy je potiahnutý materiálom Teflon Classic. Oproti predchádzajúcemu modelu má vyššiu pevnosť a, aby sa s misou lepšie manipulovalo, pribudli plastové uši.

Praktický stojan

Tepelne odolný plast, z ktorého je vyrobený stojan, zaisťuje bezpečné použitie remosky a účinne izoluje od pracovnej dosky.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaRemoska
Príkon580 W
Objem4 l
Hmotnosť3 kg

Vývoj ceny Remoska R 22 Grand


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.