Rovus zametací mop s rozprašovačom

23. októbra 2021 0
Rovus zametací mop s rozprašovačom
  • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Mopy
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Čo o Rovus zametací mop s rozprašovačom píše eshop

Užite si jednoduchšie upratovanie s multifunkčným čistiacim prístrojom.

Zametací mop s rozprašovačom Rovus je inovatívny multifunkčný zametač a mop s mikrovláknom, s ktorým bude váš domov čistejší rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Jeho tajomstvom je jedinečný rýchlo spájací dizajn, ktorý umožňuje meniť medzi 3 rôznymi možnosťami použitia 1 prístroja:

  • Zametač
  • Mop s rozprašovačom pre mokré čistenie
  • Mop pre suché čistenie

S týmto prístrojom zvýšite efektivitu upratovania a jednoducho premeníte mop na zametač a bezpečne a efektívne vyčistíte všetky druhy podláh vrátane laminátových podláh, tvrdých podláh alebo kachličiek.

Môžete ho použiť ako zametač na rýchle vyčistenie každodenného neporiadku

So zametacím mopom s rozprašovačom Rovus vám už nikdy nebude pri upratovaní zavadzať šnúra. Jednoducho ho potlačte smerom k nečistotám a rýchlo a jednoducho zachytíte a vyčistíte každodenný neporiadok ako omrvinky, cereálie, popcorn alebo zvieraciu srsť.

Štetiny sa kĺžu po čistenej ploche a zachytia aj jemné čiastočky, pričom dobre manévrovateľný a nízkoprofilový dizajn uľahčuje a zefektívňuje zachytávanie nečistôt z podlahy a spod nábytku. Vďaka integrovanému a praktickému zásobníku na nečistoty nepotrebujete lopatku a upratovanie bude efektívne a bezproblémové.

Mop s návlekom z mikrovlákna môžete použiť na rýchle suché čistenie alebo efektívne mokré čistenie

Po pozametaní a vyčistení väčších nečistôt pripojte hlavu mopu jednoduchým zacvaknutím a prístroj je pripravený na suché čistenie alebo mokré čistenie odolných škvŕn a rozliatych tekutín.

Rozprašovacia tryska zaručuje výborné rozprašovanie potrebného množstva vlhkosti na vyčistenie podláh bez poškodenia. Otočná hlava rotujúca v 180 stupňoch sa hladko kĺže po podlahe a umožňuje čistenie aj okolo nábytku a na ťažko dostupných miestach. Teraz vaše podlahy dokonale vyčistíte bez toho, aby ste museli umývať pokľačiačky alebo prenášať ťažké a veľké vedrá s vodou.

  • Používa sa ako mop na rýchle a efektívne suché čistenie
  • Integrovaný zásobník na vodu s tryskou je určený na mokré čistenie odolných nečistôt alebo na umývanie rozliatych tekutín.

Absorpčná návliečka z mikrovlákna ľahko absorbuje akúkoľvek rozliatu tekutinu

Mimoriadne odolný čistiaci návlek z mikrovlákna sa môže prať v práčke a je mäkký a zároveň dostatočne drsný, aby jednoducho odstraňoval nečistoty, prach, mastnotu a baktérie pri každom zotretí. Je super absorpčný a absorbuje až 5-násobok svojej hmotnosti. Teraz môžete rýchlo a jednoducho poutierať akékoľvek rozliate tekutiny.

A keď je poupratované, jednoducho návlek z mikrovlákna zložte a vyperte ho v práčke.

Kompaktný a ľahký dizajn, jednoducho sa čistí

Zametače sú zvyčajne elektrické, hlučné a treba ich nabíjať alebo zapájať do elektriny. Zametací mop s rozprašovačom Rovus nepotrebuje elektrinu, batérie a nemá ani nepraktické šnúry. Ovláda sa manuálne a môže sa používať s čistou vodou alebo domácim či kúpeným čistiacim prostriedkom. Dá sa zložiť do plochého tvaru a je vybavený slučkou na zavesenie na rukoväti pre praktické skladovanie a má dizajn, ktorý sa jednoducho sa čistí:

  • Jednoducho vyprázdnite zásobník na nečistoty jediným cvaknutím bez toho, aby ste si zašpinili ruky.
  • Hlavu mopu vyčistíte od vlasov a nečistôt rýchlo a úplne bezkontaktne vďaka pripojenej čistiacej kefe.

Vývoj ceny Rovus zametací mop s rozprašovačom


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.