Samsung WW70K5210UW - krátka recenzia

17. januára 2021 0
Samsung WW70K5210UW
 • Typ: Práčka s predným plnením
 • Maximálna náplň: 7 kg
 • Počet otáčok: 1200 ot./min.
 • Hlučnosť pri odstreďovaní: 74 db
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Práčky
359,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Ak chcete cenovo dostupnú práčku ale vyžadujete výkon, máme tu niečo pre vás. Samsung WW70K5210UW je jedna zo starších sestier modernejšieho prevedenia práčky, ktorá určite nesklame. Už pri tomto type sa stretneme s technológiou Bubble Soak, ktorá odstraňuje aj tie najhoršie škvrny a nesmie chýbať ani funkcia Add Wash.

Tichá, výkonná práčka so 7 kg bubnom je vhodná do menších domácností kde si potrpia na technologické vymoženosti. Môže nás upútať svojou funkciou SmartCheck, ktorá umožňuje pomocou mobilnej aplikácie diagnostikovať problémy na práčke a nájsť riešenie.

Výhody

 • dostupná cena
 • možnosť doplniť prádlo aj počas prania
 • motor s 10 ročnou zárukou

Nevýhody

 • chýba funkcia Aqua Stop
 • väčšia spotreba oproti predchádzajúcim modelom
 • nižšie otáčky pri odstreďovaní

Záver recenzie: Cenovo dostupná práčka, ktorá prekvapí funkciami

Čo o Samsung WW70K5210UW píše eshop

Ponúka tichý chod, dlhú životnosť, štrnásť programov a osem špeciálnych funkcií. Prístroj môžete jednoducho ovládať vďaka veľkému LED displeju. Do bubna sa dá vložiť až sedem kilogramov bielizne a vďaka špeciálnym dvierkam je možné bielizeň kedykoľvek behom prania pridať alebo odobrať. Pena, ktorá sa vytvorí behom prania, vloženú bielizeň dokonale vyperie a pritom ju neponičí. Poradí si i s dlho zaschnutými škvrnami. Pokiaľ si nainštalujete príslušnú aplikáciu do telefónu, môžete tak včas odhaliť prípadnú poruchu a vyhľadať vhodné riešenie. Pranie je ekonomické a úsporné. Aktiváciou detskej poistky zablokujete všetky tlačidlá okrem tlačidla Napájanie a zabránite deťom spustiť akýkoľvek program.

Dvierka stále dokorán

Ak zabudnete pridať do práčky nejaký kúsok bielizne, funkcia Add Wash vám umožní vložiť oblečenie dodatočne napriek tomu, že bol spustený prací program. Dvierka môžete bez obáv otvoriť, pokiaľ je teplota vo vnútru bubna nižšia ako 50°C. Túto dokonalú funkciu môžete ďalej využiť u bielizne pranej v ruke, ktorú chcete len vyplákať alebo vyžmýkať, alebo pokiaľ chcete behom pracieho cyklu pridať viac aviváže.

Dokonale vypraná bielizeň

Výkonné pranie i pri nízkych teplotách umožní technológia Eco Bubble. Prací prostriedok sa behom cyklu premení na aktívnu penu, ktorá sa jednoducho dostane do tkaniny a odstráni nečistoty. Ako bonus tkaninu chráni a navyše šetrí energiu.

Preč so zaschnutými škvrnami

Stlačením jedného tlačidla spustíte funkciu Bubble Soak, ktorá vám pomôže odstrániť i zaschnuté škvrny, s ktorými si bežný prací program neporadí. Uvoľnenie a odstránenie škvŕn zaistí aktívna pena, do ktorej je oblečenie namočené.

Lacné pranie pri dlhodobom výkone

Nemenný výkon, minimálny hluk a výborná energetická účinnosť. To všetko vďaka digitálnemu invertorovému motoru. Tento inteligentný motor využíva silné magnety pre tichší a vyšší výkon a napriek tomu spotrebuje menej energie než bežné motory. Nepoužíva žiadne kefy a môže tak ponúknuť neobvyklú životnosť s desaťročnou zárukou.

Automatická diagnostika

Systém Smart Chceck automaticky monitoruje a zaznamenáva chyby, ktoré môžu behom používania vzniknúť. Možnú poruchu ľahko rozpozná už v rannej fáze a ponúkne riešenie prostredníctvom aplikácie na telefóne, ktorá sa dá nainštalovať na mobilné zariadenie s operačným systémom Android alebo iPhone. To všetko šetrí váš čas, vzniknuté náklady a nepríjemné riešenie problémov so servisnými technikmi.

Parametre produktu

Súhrn
Zaradeniepračka s predným plnením
VýrobcaSamsung
Spôsob plneniapredné
Spôsob umiestneniavoľne stojace
Maximálna náplň práčky7 kg
Hlučnosť pri praní54 dB
Počet otáčok1200 ot./min
Hlučnosť pri odstreďovaní74 dB
Hmotnosť61 kg
Farbabiela
Vstavanánie
Počet programov14
Energetické údaje
Energetická triedaA+++
Spotreba el. energie cca.122 kWh
Rozmery
Šírka60 cm
Hĺbka55 cm
Výška85 cm
Triedy
Účinnosti odstreďovaniaB
Funkcie a ovládanie
Odložený štartáno
Displejáno
Detská poistkaáno
EcoBubbleáno
BabyProtectáno

Vývoj ceny Samsung WW70K5210UW


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.