Sencor SCM 2025 - krátka recenzia

23. januára 2021 0
Sencor SCM 2025
  • objem: 20 l
  • energetická trieda: A+
  • prevádzkový režim: chladenie
  • sieťové pripojenie: AC, DC
  • Dostupnosť: Skladom
66,01 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Autochladnička Sencor SCM 2025 bola ocenená ako Produkt roka 2018. Disponuje veľmi praktickým detailom, a to ABS monitorom, ktorý chráni autobatériu pred vybitím. Objem chladničky je 20 litrov a uložíte v nej aj 1,5 litrové fľaše. Ponúka možnosť duálneho napájania, nevyužijete ju len v aute, ale aj na záhrade alebo na chate.

Obsah schladí o 20 stupňov pod vonkajšiu teplotu a je vybavená aj režimom ECO, ktorý sa pri napájaní zo siete aktivuje, keď teplota dosiahne 12 stupňov.

Výhody

  • ECO režim takmer nehlučný
  • ochrana proti vybitiu autobatérie
  • priateľská cena

Nevýhody

  • vnútri sa tvorí kondenz
  • keď je prázdna, s otvoreným vrchnákom sa prevráti

Záver recenzie: Autochladnička, ktorá nesľubuje nič viac, než ako dokáže splniť.

Čo o Sencor SCM 2025 píše eshop

Autochladnička Sencor SCM 2025 o objeme 20 l dostala do vienka duálne napájanie, vďaka ktorému ju budete môcť využiť nie len v aute, ale i doma. Disponuje tiež ABS monitorom chrániacim autobatériu pred úplným vybitím, takže v prípade nutnosti sa chladnička sama vypne.

Objem na šesť PET fliaš

Nenechajte sa obmedzovať priestorom. Do tejto autochladničky o objeme 20 l sa pohodlne zmestí až šesť 1l PET fliaš. Dostanete do nej i štyri 1l PET fľaše a dve 1,5l PET fľaše s maximálnou výškou 345 mm.

Praktické duálne napájanie

Nespornou výhodou tohto modelu je duálne napájanie, ktoré vám umožní používať chladničku nie len v aute, ale i v domácnosti či na chate. Stačí ju pripojiť k 12V zapaľovaniu v aute alebo k 230 V zo sieťovej zástrčky.

Účinné chladenie

Ako udáva výrobca, model Sencor SCM 2025 je schopný svoj obsah schladiť až o 20°C pod teplotu okolia. Všetky potraviny i nápoje tak budú príjemne chladené a pripravené na použitie. Táto autochladnička sa môže pochváliť tiež režimom ECO (pri napájaní v sieťovej zástrčke), ktorý chladenie automaticky vypne, ak teplota v chladničke dosiahne 12°C.

Ochrana pred vybitím batérie

Strach o autobatériu môžete pustiť z hlavy – autochladnička všetko postráži za vás. Pokiaľ by totiž hrozilo úplné vybitie autobatérie, chladnička sa automaticky vypne.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaSencor
Hmotnosť4.1 kg
Objem20 l
Chladiaci účinok20 °C
Materiálplast
Ohrevnie
Energetické údaje
Pripoj. cez autokonektor 12 Váno
Napätie230 V
Príkon47 W
Pripojenie do siete 230 Váno
Energetická triedaA
Rozmery
Výška42 cm
Šírka39 cm
Hĺbka28 cm
Dĺžka pripojovacieho kábla1.5 m

Vývoj ceny Sencor SCM 2025


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.