Sencor SWS 270 - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
Sencor SWS 270
  • Dosah čidla: 60 m
  • Typ displeja: farebný, 4,7“, nočné podsvieteni
  • Spôsob pripojenia: batérie, sieťový adaptér.
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Meteostanice
41,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Meteostanica Sencor SWS 270 vám na svojom 12 cm displeji zobrazí údaje o teplote, vlhkosti a tlaku vzduchu s možnosťou upevnenia na stene alebo uloženia na rovnej ploche vášho stola. Každých 12 hodín môžete aktualizovať predpoveď počasia, ktorá je vypočítaná na základe zmien tlaku vzduchu. Hodnoty vidíte v aktuálnom čase, no viete ich zobraziť aj spätne.

Meteostanica má tiež funkciu hodín a budíka s opakovaným zvukovým signálom. Okrem aktuálneho času, riadeného rádiovým signálom, zobrazuje aktuálny dátum. Tri senzory zaznamenávajú a zasielajú informácie o minimálnej a maximálnej teplote a vlhkosti vzduchu, v okruhu 60 m.

Výhody

  • komfortný displej
  • budík
  • hodiny riadené DCF signálom

Nevýhody

  • stále zobrazovanie údajov je podmienené pripojením zariadenia cez adaptér
  • bez možnosti voľby podsvietenia medzi denným a nočným režimom
  • nespoľahlivosť predpovede počasia

Záver recenzie: Multifunkčná domáca meteostanica so zaznamenávaním základných veličín v peknom prevedení.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
41,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Sencor SWS 270 píše eshop

Meteostanica disponuje bezdrôtovým senzorom na meranie teploty, vlhkosti a tlaku. Všetky funkcie nájdete zobrazené na farebnom 12cm displeji s denným a nočným podsvietením. Meteostanicu možno pripevniť na stenu alebo umiestniť na rovnú plochu. Predpovede počasia vytvorí každých 12 hodín na základe zmien tlaku, ktorý možno aktuálne sledovať alebo si ho spätne zobraziť na vývojovom grafe. Čas je riadený rádiovým signálom, nechýba ani prehľad o dátume a dva budíky s možnosťou opakovaného zvonenia. K meteostanici môžete pripojiť ďalšie tri bezdrôtové senzory s dosahom až 60 metrov. Zariadenie zaznamenáva aj údaje o minimálnej a maximálnej nameranej teplote a vlhkosti. Buďte neustále v obraze a počasie vás už nikdy neprekvapí.

Komfortný displej a pohodlné umiestnenie

Meteostanica ponúka bezdrôtový snímač okolitej teploty, vlhkosti a tlaku. Všetky funkcie nájdete na farebnom 4,7palcovom (12cm) displeji, ktorého jas si možno nastaviť na denné aj nočné sledovanie. Meteostanicu môžete postaviť na rovnú plochu alebo ju zavesiť na stenu.

Informuje o teplote, vlhkosti a tlaku

Na displeji meteostanice nájdete informácie o vnútornej a vonkajšej teplote či vlhkosti. Prístroj poskytuje 12hodinové predpovede počasia vytvárané na základe zmien tlaku. Predpoveď sa zobrazí priamo uprostred displeja v 5 farebných ikonách. Zariadenie je schopné zaznamenať teplotu v rozsahu od -50°C až do +70°C a vlhkosť od 20% až do 95%. Hodnota tlaku sa zobrazuje aktuálne ale aj spätne pomocou grafického trendu vývoja tlaku vzduchu za predchádzajúce časové obdobie.

Množstvo funkcií

Netrápte sa manuálnym nastavovaním hodín. Riadi ich rádiový signál DCF, takže budú zakaždým ukazovať presný čas. Na displeji nájdete aj aktuálny dátum a potešia vás tiež dva budíky s možnosťou opakovaného zvonenia.

Bezdrôtové senzory a veľký dosah

K meteostanici možno pripojiť až 3 ďalšie bezdrôtové senzory SWS TH270 s dosahom vo voľnej prírode až 60 metrov. Prístroj dokáže uchovať údaje o minimálnej a maximálnej nameranej teplote a vlhkosti.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaSencor
Typ produktumeteostanica
Dosah vonkajšieho čidla60 m
Rozsah meratelnej teploty-50 - 70 °C
Príslušenstvosieťový adaptér
Spôsob pripojenia3 x 1.5V typ AAA a síťový adaptér
Ďalšie vlastnosti
Budíkáno
Rádiom riadenéáno
Barometeráno
Podsvietenie displejaáno
Vlhkomeráno
Ukazateľ vonkajšej teplotyáno

Vývoj ceny Sencor SWS 270


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.