Wellneo SONIC TOOTHBRUSH - krátka recenzia

29. septembra 2020 0
Sonická zubná kefka Wellneo
 • Typ: Elektrická zubná kefka pre dospelých
 • Technológia čistenia: sonická
 • Napájanie: akumulátorové
 • Frekvencia čistenia:10000 - 20000 sterov / min.
 • Dostupnosť: Vypredané
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Chcete sa "zoznámiť" so sonickou zubnou kefkou, no niektoré modely sa vám zdajú až príliš drahé? Tak na začiatok by ste to mohli skúsiť práve so sonickou zubnou kefkou značky Wellneo.

Vďaka sonickej energii sa táto zubná kefka dostane aj na miesta, kam sa bežná kefka nedostane, pričom nedráždi ďasná. Časovač presne oznámi, ako dlho si čistiť zuby (2 minúty). Okrem toho je v rámci balenia aj šesť náhradných hlavíc pre lepšiu ústnu hygienu na približne dva roky.

Výhody

 • nízka cena
 • 2 minútový časovač
 • nylonové štetinky TYNEX®
 • v balení 6 výmenných hláv, hygienická ochranná krytka

Nevýhody

 • bez stojana
 • slabšia výdrž batérie
 • dlhšie nabíjanie
 • hlučnejšia
 • žiadne funkcie navyše (ako napríklad senzor tlaku)
 • masívnejšia rukoväť
 • silnejšie vibrácie
 • na náš vkus trochu malé tlačítko spustenia

Záver recenzie: Ultra lacná sonická kefka, nič ňou nepokazíte, úplný komfort pri čistení zubov však hľadajte vo vyššej kategórii.

Čo o Wellneo SONIC TOOTHBRUSH píše eshop

Doprajte zubom tú najlepšiu starostlivosť

Chcete sa o svoje zuby starať lepšie a účinnejšie? Nenechajte si ujsť sonickú zubnú kefku Wellneo, inovatívnu pomôcku na každodennú starostlivosť o zuby.

Sonické čistenie zubov je nová revolučná technológia ústnej hygieny, ktorá je populárna v každom veku a u všetkých pohlaví. Nedávne štúdie ukázali, že ľudia, ktorí si čistia zuby sonickou zubnou kefkou majú menej zubného povlaku a ochorení ďasien.

Lepšie výsledky s extra vysokou rýchlosťou

Na rozdiel od bežnej zubnej kefky nefunguje na princípe manuálneho čistenia. Stačí ju len držať a jemne ňou pohybovať po povrchu zubov. S 20 000 ťahmi kefky za minútu je oveľa účinnejšia ako bežná zubná kefka. Je dokonca lepšia ako elektrické kefky, ktoré sa pohybujú rýchlosťou len 2 600 ťahov kefky za minútu!

Dostane sa aj do nedostupných miest

Vysokou rýchlosťou čistenia vytvára sonickú energiu, ktorá hýbe vodu a sliny v ústach aj do miest, kam štetiny kefky nedosiahnu, čím pomáha v boji proti baktériám a zubnému povlaku. Touto dvojitou činnosťou čistí zuby omnoho lepšie a pomáha rýchlejšie skoncovať so zubným povlakom a žltým sfarbením zubov!

Silná, ale jemná k ďasnám

Zubná kefka Wellneo je navrhnutá tak, aby bola jemná k ďasnám. Vnútorné štetiny sú silnejšie na efektívnejšie čistenie povrchu zubov a vonkajšie štetiny sú mäkšie a jemnejšie k ďasnám.

Keďže zubná kefka čistí sama, nemusíte vyvíjať tlak, čím chránite svoje ďasná pred bolesťou a krvácaním. Zubári odporúčajú meniť zubnú kefku každé tri mesiace, preto Vám ponúkame šesť náhradných hlavíc pre lepšiu a účinnejšiu ústnu hygienu na dva roky!

Poznáme odporúčanie zubárov

Osobitosťou zubnej kefky Wellneo Sonic Toothbrush sú dva režimy používania. Môžete si vybrať medzi vysoko účinným čistením s 20 000 sonickými vibráciami na každodennú starostlivosť alebo jemné čistenie s 10 000 sonickými vibráciami na masáž ďasien a zredukovanie ich krvácania.

Okrem toho má zubná kefka časovač, ktorý vydáva signál každých 30 sekúnd, takže budete presne vedieť, kedy sa presunúť na ďalšie miesto, a ktorý kefku vypne automaticky po odporúčaných dvoch minútach čistenia zubov.

 1. ­
 2. ­
 3. ­
 4. ­

Prejdite myšou nad ponad  pre viac detailov

 1. Jemnejšie vonkajšie a pevnejšie vnútorné štetiny
 2. Tlačidlo zapnutia/vypnutia s dvomi režimami používania
 3. Hygienický ochranný kryt
 4. Šesť náhradných hlavíc na 18 mesiacov používania

Lepšia ústna starostlivosť pre celú rodinu

Vďaka svojej účinnosti a jemnosti môže túto novú pomôcku používať celá rodina. Deťom sa čistenie zubov sonickou zubnou kefkou páči oveľa viac ako čistenie bežnou zubnou kefkou.

Ľudia so strojčekom na zuby budú môcť konečne vyčistiť aj ťažko dostupné miesta. A všetci lenivci budú musieť zotrvať v kúpeľni aspoň dve minúty. Nie je to výhra pre všetkých?

Stiahnite si Návod na použitie a ďalšie dôležité informácie o produkte.

Doplňujúce informácieNapájanie: 1 x AAA batéria (mikrotužková) - nie je súčasťou balenia /výdrž na jednu batériu cca 3 mesiace

Vývoj ceny Wellneo SONIC TOOTHBRUSH


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.