Sony HT-RT3 - krátka recenzia

23. januára 2021 0
Sony HT-RT3
  • celkový výkon vo W: 600
  • Bluetooth: áno
  • systém reproduktorov: 5.1
  • HDMI vstupy: áno
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Soundbary
235,66 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Soundbar Sony HT-RT3 prichádza so subwooferom a dvomi reproduktormi s celkovým výkonom 600 W. Počet káblov je obmedzený na nutné minimum. Soundbar prepojíte so svojimi zariadeniami pomocu Bluetooth alebo technológie NFC. Zapojenie zariadenia pomocou  pomocou ARC, HDMI alebo optického kábla  je veľmi jednoduché. Digitálny zosilňovač S-Master je zárukou dokonalého zážitku z priestorového zvuku. Jednoduchý čierny dizajn nebude problém prepojiť s vašim interiérom.

Výhody

  • podpora NF
  • čistý zvuk
  • optický kábel súčasťou balenia

Nevýhody

  • subwoofer má hlučný ventilátor
  • reproduktory nie sú bezdrôtové

Záver recenzie: Soundbar za rozumnú cenu, s dobrým výkonom a s menšími nedokonalosťami.

Čo o Sony HT-RT3 píše eshop

Dokonale autentický zvuk ako v kinosále v pohodlí vášho domova. Táto zostava zosilňovača, dvoch reproduktorov a externého subwoofera vám sprostredkuje jasný čistý zvuk s intenzívnymi basmi. Milovníci kvalitných filmov a hudby budú nadšení. Jednoduchý a nenápadný design doplní každý interiér. Výrobca si navyše dal záležať na čo najnižšom počte káblov. Vďaka technológiám NFC alebo Bluetooth bude na pripojenie vašich inteligentných zariadení stačiť jedno kliknutie – a môžete streamovať. Zapojenie zostavy pomocou ARC HDMI alebo optického kábla zvládne naozaj každý.

Dokonale autentický zvuk

Vychutnajte si každú sekundu vášho obľúbeného filmu naozaj na maximum. Digitálny zosilňovač S-Master sa postará o nanajvýš autentický priestorový zvuk. Zo zadných reproduktorov a externého subwoofera sa na vás vyhrnú intenzívne basy. Pohodlne sa usaďte, zábava sa práve začína!

Stačí dotyk

Vďaka technológii NFC sa môžete tešiť na rýchle prepojenie zostavy s vašim inteligentným zariadením, bez potreby akýchkoľvek káblov. Stačí sa dotknúť smartphonu či tabletu a môžete začať streamovať. Zariadenia možno prepojiť aj prostredníctvom Bluetooth.

Elegantný design

Jednoduchý elegantný vzhľad v čiernom prevedení doplní každý interiér. Zostavu pohodlne umiestnite na stenu alebo pred televízor.

Zapojenie bude hračkou

Toto zariadenie môžete začať používať ihneď po jeho vybalení zo škatule. Stačí ho len zapojiť do zásuvky a pripojiť reproduktory pomocou farebne rozlíšených konektorov. Na pripojenie televízora budete zásluhou ARC HDMI potrebovať iba jeden kábel, čo výrazne odľahčí váš interiér. Pokiaľ televízor nepodporuje tento systém, využite optický kábel.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaSony
Celkový výkon RMS600 W
So subwooferománo
Bluetootháno
Wi-Finie
Podpora NFCáno
Systém reproduktorov5.1
FM tunernie
Vstupy/výstupy
HDMIáno
USBáno
Optický vstupáno

Vývoj ceny Sony HT-RT3


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.