Stepper Domyos 120 - krátka recenzia

6. decembra 2021 0
STEPPER 120 DOMYOS
 • nosnosť: 100 kg
 • počítač: áno
 • možnosť nastavenia záťaže: nie
 • hmotnosť: 9,7 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Steppery
73,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Decathlon.sk

Stepper Domyos 120 je základný model na domáce použitie. Pohybujeme sa v cenovej kategórii ako mini-steppery, no narozdiel od nich má tento model aj výškovo nastaviteľný rám s držadlami. Vyvažovanie je potom o dosť jednoduchšie, čo uľahčuje jeho používanie.

Stepper je klasicky vybavený protišmykovými podperami na nohy a pedálmi so špeciálnym priľnavým povrchom (ako väčšina porovnávaných modelov v našom teste). Nosnosť 100 kg je pre takýto typ zodpovedajúca, takisto počítadlo, ktoré na displeji zobrazuje počet opakovaní, dobu trvania cvičenia, frekvenciu a hodnotu spálených kalórií je viacmenej štandard. Ak by sa dala ešte nastaviť záťaž - odpor pedálov - podľa potreby, žiadne väčšie mínus by pri tomto stepperi nevyskočilo.

Výhody

 • pomer cena / kvalita
 • výškovo nastaviteľný rám s držadlami
 • kompaktné rozmery
 • počítadlo
 • protišmykové nožičky
 • akceptovateľná nosnosť

Nevýhody

 • záťaž (odpor pedálov) sa nedá nastaviť podľa potreby

Záver recenzie: Na domáce a rekreačné účely je tento stepper ideálny. Výhodou je, že máte pri ňom k dispozícii aj rám s držadlami (v tejto cenovej kategórii to môžete pokojne brať ako bonus).

Čítať viac...

porovnanie cien
Decathlon.sk ⭐️ spoľahlivá a tradičná sieť športových predajní
⭐️ platba: kartou, darčekovou kartou, dobierkou
⭐️ cena dopravy: od 3,99 €
73,99 € Do obchodu Decathlon.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
73,99 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Stepper Domyos 120 píše eshop

Tento stepper vám pomôže posilniť srdce a svalstvo dolnej časti tela.
Využite vertikálny pohyb steppera MS120 na posilňovanie stehien, sedacích svalov a lýtok. Držte chrbát vystretý pomocou väčšieho spevnenia vďaka nastaviteľným riadidlám.
Aké sú výhody mini steppera MS120?

Zdokonaľujte svoju postavu v pohodlí domova spojením kardio tréningu a posilňovania. Cvičenie na stepperi MS120 posilní komplexne a dôkladne brušné svalstvo a svaly dolných končatín (sedacie svaly, stehná, lýtka). Naši návrhári sa rozhodli vytvoriť stepper, ktorý sa jednoducho používa, aby sa rýchlo a intuitívne spúšťal. Využite tiež riadidlá, ktoré možno nastaviť podľa vašej výšky, aby ste mali vzpriamený postoj.

Všetko o cvičení na mini stepperi!

So stepperom MS120 si precvičíte svalstvo aj kardiovaskulárny systém. Postupom času sa zlepší vaša kondícia i koordinácia. Pred každým tréningom sa nezabudnite 3 až 5 minút rozohriať. Pre dôkladné precvičenie svalov potom cvičte 20 až 30 minút. Po tréningu pokračujte fázou oddychu a cvičenie zakončite strečingom. Zvýšite tak pružnosť svalov a predídete zraneniam.

Zvýšte náročnosť cvičenia a zlepšujte sa

Ak chcete posilniť svalstvo na bruchu a v oblasti pásu, krúťte pri každom nakročení bokmi. Bude si to vyžadovať viac energie, ale vaše cvičenie bude komplexnejšie.

Vyskúšajte počítadlo so 4 ukazovateľmi

Svoje cvičenie a pokroky môžete sledovať pomocou poskytovaných údajov: počet opakovaní, doba trvania cvičenia, frekvencia a hodnota spálených kalórií počas cvičenia. Tieto údaje môžete analyzovať pri každom tréningu a sledovať tak svoje napredovanie!

Ľahké prenášanie a uskladnenie steppera MS120

Vďaka kompaktnosti a malým rozmerom sa ľahko prenáša. Nezaberá veľa miesta, bez problémov ho po cvičení uskladníte.

Stabilita na zemi pre bezpečné cvičenie

Stepper MS120 je vybavený protišmykovými podperami na nohy a pedálmi s priľnavým povrchom, čím zaručuje maximálnu stabilitu počas cvičenia.

Rozmery

Rozmery35,5 × 29,8 × 48 cm. Hmotnosť: 9,7 kg.

POPREDAJNÝ SERVIS

Pozrite si záručný servis na www.decathlon.sk, ak chcete:
Informácie o montáži a nastavení výrobku. Informácie o riešení technických problémov. Návod na použitie bežeckého pásu.

Vývoj ceny Domyos 120


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.