Stiga Combi E44 - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
STIGA COMBI E44
 • výkon: 1800 W
 • šírka záberu: 44 cm
 • úrovne výšky kosenia: -
 • objem koša: 50 l
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kosačky
219,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Elektrická kosačka Stiga Combi E44 je vhodná pre menšie trávnaté plochy s rozmerom do 500 m2. Jej tvar ju robí ideálnou aj na kosenie pod kríkmi. Skelet kosačky je plastový, váži 14 kilogramov. Ponúka 44 cm šírku záberu a centrálne nastavenie výšky kosenia.

Okrem kosenia a zberu je vybavená aj funkciou mulčovania. Ak sa rozhodnete pre zber, pokosená tráva sa zbiera do koša s objemom 50 litrov. Prepravu kosačky zjednoduší integrované držadlo.

Výhody

 • vyrobená na Slovensku
 • aj funkcia mulčovania
 • dobrý výkon

Nevýhody

 • chcelo by to viac polôh výšky pokosu
 • plastové uchytenie tyčí k šasi

Záver recenzie: Kosačka domácej výroby ponúka okrem kosenia aj funkciu mulčovania.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
219,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Stiga Combi E44 píše eshop

 • Elektrická kosačka v komfortnom segmente s vynikajúcim pomerom: Cena / Kvalita / Komfort / Bezpečnosť / Životnosť / Servisné zázemie / Výkon / Plocha trávnika (do 900m2)
 • VAROVANIE: neznačkové a nekvalitné kosačky sú na jednu, dve sezóny... PRETO by ste mali vedieť, že vaše rozhodnutie používať kvalitnú kosačku je dôležité.

Naša firma HURTÍK s.r.o. má s kvalitnou značkou STIGA dlhoročné skúsenosti.

Prednosti elektrickej kosačky: ľahká ovládateľnosť - elektrická kosačka vďaka svojej veľkosti je vhodná najmä na menšie členité zatrávnenia. Klinový tvar kosačky je ideálny na kosenie pod kríkmi. Ďalšie výhody sú údržba, nízka hlučnosť, nižšie prevádzkové náklady a spravidla nižšia cena. Je tu ale závislosť na prístupe k zdroju elektrickej energie.

Kosačka s funkciou 3 in One je vyrobená na Slovensku. Táto kvalitná kosačka bude k vašej spokojnosti slúžiť veľa rokov :o)

Elektrická kosačka so šírkou záberu 44 cm, s dostatočne výkonným elektromotorom, s kvalitným plastovým skeletom - vďaka tomu je kosačka ľahká - váži iba 14 kg a tak je manipulácia s ňou nenáročná. Kosačka s komfortným a jednoduchým - centrálnym nastavením výšky kosenia.

Kosačka má 3 funkcie t.j. kosenie, zberanie a MULČOVANIE. Za zmienku stojí, že kosenie mulčovaním je omnoho rýchlejšie ako kosenie so zberom do zberného koša. Okrem toho, že takto ušetríte veľa času, vaša záhrada získa prirodzenú a vynikajúcu výživu trávnika.

Dostatočne veľké kolesá v klzných ložiskách sa pri kosení starajú o lepšiu priľnavosť a manipuláciu v tráve alebo nerovnom povrchu bez námahy.

Kosačka má aerodynamický kôš z plastu - s kapacitou 50 litrov. V hornej časti zberného koša sa nachádza priezor, aby ste vedeli kedy je potrebné kôš vyprázdniť.

Integrované držadlo kosačky je ideálne pokiaľ ide o prepravu kosačky. Uloženie alebo nadvihnutie cez nerovnosti či prekážky je bez problémov. Kosačka má veľmi jednoduchý - rýchloupínací spôsob zloženia rukovätí. Samotná rukoväť je výškovo nastaviteľná. Na rukoväti je špeciálny úchyt kábla, ktorý vám zaručene umožní bezpečné zafixovanie prívodného kábla. Spínač na rukoväti je dvojitý, veľmi komfortný - práca je nenáročná a neúnavná.

Váš trávnik bude hovoriť za všetko :o)

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaStiga
Typ pohonuelektrické
Typ koseniarotačné
Šírka záberu44 cm
Pojazdnie
Mulčovanieáno
Skeletplastové
Príkon1800 W
Výkon1800 W
Hmotnosť14 kg
Max. výška strihu75 mm
Objem koša50 l
Pre plochy do500 m2

Vývoj ceny Stiga Combi E44


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.