STIGA Estate 3098 H 2T2620281/ST1

23. októbra 2021 0
STIGA Estate 3098 H 2T2620281/ST1
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Záhradné traktory
2 349,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o STIGA Estate 3098 H 2T2620281/ST1 píše eshop

Máte veľkú záhradu? Potrebujete pokosiť široký lán trávy? S jednoducho ovládateľným záhradným traktorom, ktorý je vybavený žacím aparátom s dvomi nožmi, odvediete prácu rýchlo a efektívne. Na jeden záťah pritom pokosíte veľmi rozsiahlu parcelu – zberný kôš na trávu má totiž objem 240 litrov! Podľa svojho gusta navyše tiež môžete upravovať výšku strihu (v siedmych rôznych stupňoch), vďaka LED svetlometom kosiť na horších svetelných podmienok a prostredníctvom dodávanej sady trávu i mulčovať. O výkon traktoru, ktorý disponuje pedálovým hydrostatickým pohonom, sa potom stará jednovalcový zážihový motor Briggs & Stratton.

Veľký objem koša

Záhradný traktor je šikovným pomocníkom pre pohodlné a rýchle kosenie trávnatého porastu o veľkej ploche. Je vybavený 84centimetrovým žacím aparátom s dvomi nožmi (vrátane pomocných koliesok) a zadným zberným košom na trávu o objeme 240 litrov. Vďaka tomuto faktu tak získate istotu, že svoju prácu nebudete musieť často prerušovať.

Strih podľa predstáv

Vychytávkou je skutočnosť, že so záhradným traktorom môžete kosiť trávu i pri cúvaní. K tomu stačí stlačiť jediné tlačidlo. Ľubovoľne sa dá navyše meniť výška strihu, a to v siedmych rôznych stupňoch. Z konkrétneho hľadiska sa jedná o rozpätie od 25 do 80 milimetrov.

Šero nie je prekážkou

Kosenie pri zhoršenej viditeľnosti? Napríklad za súmraku, večer? Žiadny problém. Záhradný traktor má zabudované LED svetlomety, ktoré si s akýmikoľvek nepriaznivými sveteľnými podmienkami poradia. Robustný predný nárazník sa zase postará o vašu bezpečnosť.

Dobitie nabíjačkou

Pohon záhradného traktoru funguje na pedálovom hydrostatickom princípe. Pod kapotou potom kosačka skrýva jednovalcový zážihový motor Briggs & Stratton o objeme 500 cm3 a výkone 5,8 kW pri 2400 ot./min. A až dôjde kosačke šťava? Batérii dodáte energiu celkom jednoducho – nabíjačkou.

Sada pre mulčovanie

Spolu s kosačkou obdržíte i špeciálny hadicový nadstavec na čistenie žacieho aparátu a predovšetkým sadu Multiclip, s ktorou sa môžete pustiť do stále populárnejšieho mulčovania pokosenej trávy. Týmto spôsobom trávu rozsekáte na ešte drobnejšie kúsky, ktoré zostanú ležať na zemi. Uľahčíte si tak prácu – odpadne totiž nutnosť vysypávať naplnený zberný kôš.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaStiga
Typzáhradné traktory
Záber84 cm
Výkon13.5 HP
Objem koša240 l
Mulčovacia hlavaáno
Kolesápredné 15x5.00-6, zadné 18x6.50-8
Počet nožov2
Hmotnosť168 kg

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
2 349,00 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny STIGA Estate 3098 H 2T2620281/ST1


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.