Symbo LASERBOT 750 - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Symbo LASERBOT 750
 • Hmotnosť: 3,82 kg
 • Výška robota : 9,5 cm
 • Typ batérie: Li-Ion
 • Typ podláh: tvrdé podlahy aj koberce
 • Doba nabíjania: neudáva sa
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Robotické vysávače
479,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Symbo LASERBOT 750 je výkonný robotický vysávač, ktorý vie aj mopovať. Poradí si s tvrdými podlahami, ale aj s nízkymi kobercami. Všetky funkcie robota môžete pohodlne ovládať vďaka aplikácii Symbo Home Orange. Môžete tak manuálne ovládať robota, meniť režimy upratovania či sledovať jeho prácu, a to odkiaľkoľvek budete chcieť. Infračervené senzory ho navyše chránia pred pádom zo schodov či iného vyvýšeného priestoru.

Vďaka veľkokapacitnej batérii dokáže robot pracovať až 2,5 hodiny na jedno nabitie. Následne sa automaticky ide dobiť do nabíjacej stanice. Vďaka navigácii Smart GYRO je vysávač schopný určiť optimálnu trasu na účinné upratovanie. Vďaka tomu sa pohybuje systematicky a neprechádza zbytočne dvakrát rovnaké miesto. Robotický vysávač Symbo Laserbot 750 bez problémov zvláda aj plochy pozdĺž stien a nábytku.

Výhody

 • HEPA dizajn filter zachytávajúci aj ten najjemnejší prach a nečistoty
 • pre rôzne typy tvrdých podláh a nízke koberce
 • Wi-Fi a ovládanie pomocou aplikácie
 • veľkokapacitná batéria s extrémnou výdržou

Nevýhody

 • občas zvykne aplikácia vypadnúť, treba opätovne prihlásiť

Záver recenzie: Robotický mop pre náročných zákazníkov, ktorý v sebe spája výkonný čistiaci systém v kombinácii s laserovou navigáciou.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
479,90 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Symbo LASERBOT 750 píše eshop

Robotický vysávač, ktorý si poradí s tvrdými podlahami i s kobercami a dokáže aj mopovať. Pýši sa výkonným čistiacim systémom, ktorý je doplnený o laserovú navigáciu. Aj tie najjemnejšie nečistoty zachytí vďaka HEPA dizajn filtru. Na vymedzenie priestoru jednoducho poslúži magnetická páska, ktorá je súčasťou balenia. Vysávanie je možné pohodlne naplánovať pomocou užitočného plánovača. Všetky funkcie prístroja sú dostupné pomocou aplikácie v smartphone.

Univerzálny pomocník

Robotický vysávač sa dokáže postarať o čistotu tvrdých podláh aj kobercov. Je vybavený aj na umývanie dlážok, disponuje totižto mopom z mikrovlákna, ktorý je priebežne zvlhčovaný vodou zo zásobníka. Pracuje pritom mimoriadne potichu.

Výkonný motor

Výkonný motor japonskej značky NIDEC sa obzvlášť hodí pri vysávaní kobercov či pozdĺž stien. Vysávač si vďaka nemu poradí aj s náročnými povrchmi.

Dvojitá filtrácia

Zachytenie zvieracích alergénov, roztočov aj jemného prachu zabezpečuje HEPA dizajn filter. Ten je pre dosahovanie optimálnych výsledkov ideálne meniť po 6-12 mesiacoch.

Variabilné režimy upratovania

Či už potrebujete efektívne upratať celý priestor, ručne ovládať robota, zamerať sa na oblasť pozdĺž stien, prejsť celý priestor dvakrát alebo mopovať, pre každý variant je k dispozícii špeciálny program. Ten je navyše možné kombinovať so sacím výkonom.

Veľkokapacitná batéria

Vďaka veľkokapacitnej batérii dokáže robot pracovať až 2,5 hodiny na jedno nabitie. Následne sa automaticky ide dobiť do nabíjacej stanice. Ak na jedno nabitie nestihne dokončiť svoju prácu, automaticky sa po nabití vráti tam, kde skončil.

Výborná orientácia

Robot si bez problémov poradí s vysávaním pozdĺž nábytku či stien. Infračervené senzory ho navyše chránia pred pádom zo schodov či iného vyvýšeného priestoru.

Jasne stanovené hranice

Aby robot vedel, kam nemá chodiť, sú k dispozícii dva metre magnetickej pásky, ktorá mu vyznačí hranice priestoru pôsobnosti. Mobilná aplikácia zároveň umožňuje nastaviť si vynechané oblasti aj virtuálne.

Pohodlné ovládanie z mobilu

Všetky funkcie robota môžete pohodlne ovládať vďaka aplikácii Symbo Home Orange. Môžete tak manuálne ovládať robota, meniť režimy upratovania či sledovať jeho prácu, a to odkiaľkoľvek budete chcieť.

Parametre produktu

Súhrn
ZaradenieRobotický mop
Hmotnosť3.82 kg
VýrobcaSymbo
Výška robota9.5 cm
Typ batérieLi-Ion
HEPA filteráno
Doba používania150 min
Typ podláhtvrdé podlahy aj koberce
Časovačáno
Detekcia schodováno
Mopovanie a vysávanie 2v1áno
Virtuálna zábranaáno
Hlučnosť68 dB
Kapacita akumulátora5200 mAh
Automatické dobíjanieáno
Diaľkové ovládanieáno
Wifi připojeníáno

Vývoj ceny Symbo LASERBOT 750


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.