Tesla RoboStar T40 - krátka recenzia

24. októbra 2021 0
TESLA RoboStar T40
 • Hmotnosť: 2,2 kg
 • Výška robota : 7,5 cm
 • Typ batérie: Li-Ion
 • Typ podláh: tvrdé podlahy
 • Doba nabíjania: 5 h
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Robotické vysávače
159,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
roboticky-vysavac.sk

Tesla RoboStar T40 je robotický vysávač, ktorý je pre svoje efektívne upratovanie vybavený vysokokapacitnou 2600 mAh batériou využívajúcou batériové články od LG s ochranou proti prebíjaniu. Na jedno nabitie si môžete užívať až 110 minút prevádzky vysávača. Upratovanie zabezpečuje dvojica antistatických štetinových kefiek, ktorá dokáže upratať aj ťažko dostupné miesta okolo nábytku, pozdĺž stien i rohy miestností.

Jednou z predností tohto robotického vysávača od Tesly je účinný filtračný systém. Mimo základný filter je vysávač vybavený aj efektívnym filtrom HEPA H13. Tento dokáže zachytiť až 99,95 % jemných častíc ako sú spóry, roztoče a ďalšie alergény. Výhodou je nielen vysoká kvalita filtrácie, ale aj opakovaná použiteľnosť a jednoduché čistenie filtra.

Výhody

 • 4 programy upratovania - automatický, obvodový, kruhový a naplánovaný
 • vysoký sací výkon vhodný pre upratovanie zvieracích chlpov (HEPA filter)
 • inteligentná Smart GYRO navigácia
 • jednoduché dotykové ovládanie jedným tlačidlom

Nevýhody

 • veľmi dlhá doba nabíjania

Záver recenzie: Robotický vysávač na maximálne efektívne upratovanie každej domácnosti.

Čítať viac...

kde kúpiť
roboticky-vysavac.sk ⭐️ doručenia 1-2 pracovné dni
⭐️ doprava 5 € (objednávky nad 40 € doprava zadarmo)
⭐️ platby: dobierka, prevod, online, kartou
159,00 € Do obchodu roboticky-vysavac.sk

Čo o Tesla RoboStar T40 píše eshop

Čistenie rôznych typov podláh je špecialitou robotického vysávača, ktorý si poradí s miestnosťami rôznych tvarov i veľkostí. Nadväzuje na svojho obľúbeného predchodcu, ale prináša navyše modernú gyroskopickú navigáciu s pamäťou a podporu virtuálnej steny (nie je súčasťou balenia, ale je možné si ju dokúpiť ako voliteľné príslušenstvo). Upratuje samostatne, poradí si s prejazdom nízkych prechodových líšt a orientuje sa vďaka množstvu snímačov.

Inteligentná navigácia

Inteligentná navigácia s pamäťou FASTtrack zaistí rýchle upratanie celej domácnosti. Vysávač sa zbytočne nevracia a jednoducho sa prispôsobí veľkosti miestností. Keď má hotovo, vráti sa späť do nabíjacej základne. Môžete ho naprogramovať tak, aby upratoval napríklad v čase, keď práve nie ste doma.

Virtuálna stena

Spotrebič podporuje funkciu virtuálna stena, vďaka ktorej môžete zabrániť pohybu vysávača tam, kam ho nechcete poslať, napríklad na koberec s vysokým vlasom, do klbka káblov alebo medzi krehké predmety. Virtuálna stena nie je súčasťou balenia, ale je možné si ju dokúpiť ako voliteľné príslušenstvo.

Vytrie aj povysáva

Na základe jediného tlačidla je možné spustiť upratovanie a vy sa zatiaľ môžete venovať dôležitejším veciam. Okrem klasického vysávania umožňuje prístroj aj vytrieťpodlahu mokrým mopom z mikrovlákna tak, aby sa podlaha zbavila mikroprachu a ďalších nečistôt.

Silný digitálny motor

Bezkefový jednosmerný elektromotor je výkonný a zaisťuje efektívnu prácu, vyššiu účinnosť, tichú prevádzku a dlhšiu trvanlivosť.

Kombinácia dvoch kief

Dvojica antistatických štetinových bočných kefiek sa postará aj o horšie dosiahnuteľné miesta pozdĺž stien, v rohu miestností alebo okolo nábytku. Veľmi efektívne zbierajú prach vďaka rotácii proti sebe a poradia si aj s väčšími nečistotami. Vysoký sací výkon sa pobije aj so zvieracími chlpmi.

Vysokokapacitná batéria

Jedna z najmodernejších batérií využívajúca batériové články nevyžaduje formátovanie. Prístroj je vybavený špeciálnou ochranou, kedy automaticky vypína nabíjanie, aby zabránil prebíjaniu batérie. Vďaka tomu má batéria vyššiu trvanlivosť.

HEPA filter

Jemný prach, zvieracie alergény alebo roztoče pomáha zachytiť HEPA filter. Ten zachytí aj drobné čiastočky vrátane roztočov plesní a spór a stará sa tak o vysokú kvalitu filtrácie. Základný filter sa stará o najväčšie nečistoty.

Jednoduchá údržba

K prevádzke vysávača nie sú potrebné výmenné sáčky. Všetka údržba je maximálne jednoduchá. HEPA filter je možné očistiť a následne používať opakovane.

Parametre produktu

Súhrn
ZaradenieRobotický mop
Hmotnosť2.2 kg
VýrobcaTESLA
Výška robota7.5 cm
Výkon20 W
Typ batérieLi-Ion
HEPA filteráno
Doba používania110 min
Typ podláhtvrdé podlahy
Časovačáno
Detekcia schodováno
Mopovanie a vysávanie 2v1áno
Farbabiela
Hlučnosť60 dB
Kapacita akumulátora2600 mAh
Rozoznanie prekážokbezdotykový
Automatické dobíjanieáno
Diaľkové ovládanieáno
Wifi připojenínie

Vývoj ceny Tesla RoboStar T40


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.