Thorens TD-170-1 - krátka recenzia

17. januára 2021 0
THORENS TD-170-1
  • Náhon: priamy
  • Ovládanie: automatické
  • Digitalizácia: áno
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Gramofóny
419,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Gramofón popredného svetového výrobcu, Thorens TD-170-1, je výbornou voľbou aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Ide o model s automatickým ovládaním a predzosilňovačom. Remeselne je tento pristrop veľmi kvalitne spracovaný a jeho výhodou je napríklad aj možnosť troch rýchlostí prehrávania. Oceňujeme, že ramienko je odborne nainštalované, a tak môžete gramofón po vytiahnutí zo škatule okamžite spustiť.

Vďaka možnostiam nastavenia rychlost otáčok si na tomto gramofóne môžete prehrávať aj staršie platne, čo ocení nejeden hudobný nadšenec. Dizajnovo je tento model jednoduchý, no prináša veľmi kvalitný zvukový výstup, pričom stále patrí k tým cenovo dostupnejším modelom.

Výhody

  • automatické ovládanie
  • výborná kvalita zvuku
  • skvelý pomer kvality a ceny
  • možnosť digitalizácie

Nevýhody

  • nič sme nenašli

Záver recenzie: Kvalitný gramofón s automatickým ovládaním, ktorý prináša dokonalý zvukový výstup a uspokojí aj tých najnáročnejších.

Čo o Thorens TD-170-1 píše eshop

Thorens je jedným z popredných svetových výrobcov gramofónov. Spoločnosť je známa pre svoju legendárnu spoľahlivosť, prispieva k radosti najnáročnejším poslucháčom po celom svete. Ako rodinná firma bola zaregistrovaná vo Švajčiarskom St. Croix už v roku 1883, kedy sa venovala výrobe hracích skriniek. Na prelome 19. a 20. storočia začala vyrábať vlastné fonografy a už v roku 1906 sa začala prevažne zameriavať na výrobu gramofónov. Svoje výrobné kapacity spoločnosť už v šesťdesiatych rokoch 20. storočia presunula do Nemecka, kde výroba pod prísnymi kvalitatívnymi štandardmi pokračuje dodnes. Plne automatický Gramofónový prístroj s vstavaným predzosilňovačom Thorens TD 170-1 EV. Zábava s analógovou hudbou začína tu! Plne automatický, výborne remeselne spracovaný Gramofónový prístroj s troma rýchlosťami a vstavaným phono predzosilňovačom. Vďaka odbornej inštalácii ramienka a prenosky môžete po rozbalení začať ihneď hrať. Gramofón disponuje kvalitným zabudovaným predzosilňovačom a prenoskou dánskej značky Ortofon OM 10.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaTHORENS

Vývoj ceny Thorens TD-170-1


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.