Aga SPORT PRO, 500 cm - krátka recenzia

22. septembra 2021 0
Aga SPORT PRO 500 cm + ochranná sieť
  • nosnosť: 160 kg
  • priemer: 500 cm
  • výška: neudáva
  • materiál podložky: polypropylén
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Trampolíny
396,70 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Jeden z najväčších modelov nášho výberu, Aga SPORT PRO, má priemer až 5 metrov. Použité materiály sú zárukou dlhej životnosti aj pri každodennom používaní. Stabilitu konštrukcie, ktorá je vyrobená z galvanizovanej ocele, istí 6 nôh v tvare U. Akčná plocha trampolíny je polypropylénovej tkaniny, odpudzujúcej vody a odolnej voči UV žiareniu. Ochranná sieť je vyrobená zo Super-heavy duty PE. Vstup je istený zipsom a poistkou. Súčasťou balenia je aj náradie potrebné k montáži. Nosnosť trampolíny je 160 kilogramov a za funkčnosť zodpovedá 108 pružín.

Výhody

  • kvalitné prevedenie
  • jednoduchá montáž

Nevýhody

  • vzhľadom k veľkosti je potrebné ukotviť v zemi

Záver recenzie: Obrovská trampolína v skvelom pomere ceny a kvality.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
396,70 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Aga SPORT PRO, 500 cm píše eshop

Nová modelová rada trampolín AGA SPORT PRO bola špeciálne navrhnutá pre každodenné intenzívne používanie a dlhodobú životnosť.

Trampolíny tejto modelovej rady sa radia medzi absolútnu špičku čo sa týka kvality použitých materiálov a bezchybného spracovania všetkých dielov a komponentov.

Hi-ten zosilnená konštrukcia trampolíny je vyrobená z kvalitnej galvanizovanej ocele s vynikajúcou odolnosťou voči korózii. Šesť nôh v tvare U poskytuje trampolíne vynikajúcustabilitu pri jej užívaní.

Odrazová plocha trampolíny je vyrobená z polypropylénovej tkaniny (PP Mesh) s vodoodpudivým povrchom a odolná voči UV žiareniu.

Horná ochranná sieť je vyrobená zo Super-heavy duty PE materiálu, má vstup opatrený zipsom a zaistený poistkou proti samovoľnému rozopnutiu.

Maximálnu možnú bezpečnosť trampolíny zaisťuje polstrovaný obvodový pás (kryt pružín), ktorý je vyrobený z PVC a prekrýva pružiny po celom obvode trampolíny.

Všetky trampolíny AGA SPORT PRO spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné normy (EN-71) a sú opatrené certifikátom nemeckej skúšobne TÜV-GS.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaAga Sport Pro
Priemer500 cm
Nosnosť180 kg
Ochranná sieťáno
Hmotnosť96 kg

Vývoj ceny Aga SPORT PRO, 500 cm


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.