TrueCam A5 Pro WiFi - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
TrueCam A5 Pro WiFi
 • rozlíšenie: 1920 x 1080
 • pozorovací uhol: 130 stupňov
 • GPS: áno
 • WiFi: áno
 • nočný režim: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kamery do auta
169,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Model A5 Pro, z modelovej rady TrueCam, okrem funkcií, ktoré sú pre tieto kamery charakteristické ponúka navyše aj možnosť pripojenia k Wifi. Kamera ponúka jednoduchú obsluhu aj manipuláciu. Vďaka výkonnejšiemu čipu kamera zachytí aj rýchlo sa pohybujúce autá v dokonalej ostrosti a to aj za zhoršených podmienok viditeľnosti. Pre používateľov je k dispozícii aplikácia FinalCam kompatibilná s telefónmi aj tabletmi s Androidom alebo iOS. Okrem toho je vybavená GPS modulom, detektorom rýchlostných radarov, funkciou TACHOMETER, časovou slučkou, Timelapse, G-senzorom, možnosťou uzamknutia videa a parkovacím režimom.

Výhody

 • wifi pripojenie
 • jednoduchá obsluha aj inštalácia
 • okamžitá fotka
 • dostupná aplikácia

Nevýhody

 • cena

Záver recenzie: Tomuto modelu (okrem ceny) ťažko niečo vytknúť.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
169,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o TrueCam A5 Pro WiFi píše eshop

TrueCam A5 Pro WiFi
Ešte praktickejší vďaka zabudovanej WiFi. Ešte výkonnejší vďaka novému čipu.

Skvelé funkcie sme ponechali a k tomu sme pridali aj niekoľko vylepšení. Výsledkom je úplne nová kamera pre Vaše auto – TrueCam A5 Pro WiFi. Problémy na ceste sú vždy stresujúce. Naša kamera Vám ich vďaka svojim kvalitám pomôže riešiť v kľude. S nahrávaním vo vysokom rozlíšení rozoznáte bez problémov ŠPZ okoloidúcich vozidiel a takisto tváre osôb vo dne aj v noci s maximálnou mierou detailov. Vždy tak budete mať dôkazový materiál, nech sa prihodí čokoľvek.

Obrovskou výhodou kamery je jednoduchá manipulácia a obsluha. Jednoducho ju zasadíte do držiaku s napájaním a nemusíte ju deň čo deň znovu pripevňovať na čelné sklo. Rovnako jednoducho kameru vyberiete a odnesiete so sebou.

Novinkou je zabudovaná WiFi pre ešte jednoduchšiu prácu s nahranými zábermi. Kameru nemusíte pripájať k počítaču, ani vyberať SD kartu. Jednoducho si stiahnite aplikáciu pre smartfón a s videom môžete začať pracovať ihneď.

Vaše cesty vo Full HD 1080p

TrueCam A5 Pro WiFi dokáže nahrávať vo Full HD rozlíšení, takže spoľahlivo rozozná všetky kľúčové objekty, ako sú napríklad ŠPZ okolitých automobilov, či tváre vodičov. Vďaka novému, výkonnejšiemu čipu a snímkovacej frekvencii 30 fps zachytí kamera aj rýchlo sa pohybujúce autá, cyklistov alebo chodcov. Všetko pri zachovaní detailov a ostrosti, a to dokonca aj pri zlých svetelných podmienkach.

Pohodlné pripojenie cez WiFi

Nenoste so sebou káble a adaptéry. Ako názov napovedá, autokamera TrueCam A5 Pro WiFi má v sebe zabudovanú bezdrôtovú WiFi sieť. Aby ste ju mohli diaľkovo ovládať, pracovať so záznamami a prehliadať si živé náhľady práve zhotovovaných záberov, stiahnite si aplikáciu FinalCam. Je dostupná pre telefóny aj tablety s Androidom alebo iOS.

Presný GPS modul

TrueCam A5 Pro WiFi je vybavená inteligentným GPS modulom. Okrem snímania polohy takisto meria a nahráva rýchlosť jazdy. Máte možnosť si zvoliť, či chcete rýchlosť zobrazovať napevno vo video zázname, alebo ju iba ukladať do dát z GPS. V prípade, že rýchlosť vo videu nechcete, stačí túto funkciu vypnúť. Zaznamenané údaje si potom môžete prehrať pomocou aplikácie na Google Maps.

Detekcia rýchlostných radarov

Vďaka rozsiahlej databázy stacionárnych radarov, úsekových meraní alebo semaforov s detekciou jazdy na červenú, Vás TrueCam upozorní na miesta, kde je dobré zložiť nohu z plynu a byť extra ostražitý. O možnej komplikácii Vám kamera dá vedieť hlasovým pokynom a notifikáciou na displeji, vrátane varovania pri prekročení rýchlosti. Zoznam obsahuje viac ako 37 tisíc nebezpečných zón v 36 štátoch Európy, vrátane Ruska. Aktualizácie nájdete dvakrát ročne zdarma na našich stránkach, alebo Vás na ne upozorníme prostredníctvom e-mailu. Počas jazdy Vás pobavia vtipné komentáre od herca Karla Zimy alebo jedna z ďalších ôsmych verzií hlasových upozornení.

TACHOMETR pre pokojnú jazdu

Tak, ako všetky prémiové modely, má aj kamera TrueCam A5 Pro WiFi vstavanú funkciu TACHOMETER. Táto funkcia Vás neustále informuje o rýchlosti jazdy a jej smere, zobrazením v štýle kompasu. Navyše na displeji uvidíte aj vzdialenosť k najbližšiemu radaru a jeho rýchlostný limit. Pokiaľ pôjdete príliš rýchlo, rozsvieti sa upozornenie. TACHOMETER je ideálny ako šetrič obrazovky, jeho príjemné farb Vás nebudú v noci oslňovať.

Rýchla každodenná inštalácia

Aby Vás kamera počas nabitého dňa nezdržiavala, musí byť jej inštalácia maximálne jednoduchá. Nasadenie TrueCam A5 Pro WiFi do držiaku s napájaním zaberie našťastie len niekoľko sekúnd. Rovnako jednoducho ju môžete odstrániť a vziať so sebou. Už nikdy nebudete musieť tráviť dlhé minúty upevňovaním celej kamery ku sklu, zapájaním káblov a napájania. Skrátka pricvaknete a idete.

Časová sľučka a Timelapse

Vďaka kamere do auta TrueCam A5 Pro WiFi môžete nahrávať nepretržite. V prípade zaplnenia pamäte začne palubná kamera sama premazávať najstarší nahraný záznam. Stačí zvoliť, ako dlhé majú byť jednotlivé videá. Vyberte si interval troch, piatich alebo desiatich minút. Čím kratšie video, tým jednoduchšie ho odošlete, nech ste kdekoľvek. Nahrávať môžete časozberné Timelapse videá, stačí nastaviť snímkovaciu frekvenciu. Vďaka menej snímkom za sekundu sa na pamäťovú kartu zmestí podstatne dlhší časový úsek, bez toho aby video stratilo na kvalite. Zároveň si záznam prehliadnete v zrýchlenom režime.

G-senzor a zamykanie videa

G-senzor alebo tiež snímač preťaženia, či gravitačný senzor zaznamená smer jazdy v troch priestorových osách a v prípade nehody rozpozná, odkiaľ náraz prišiel. To sa hodí pri dokazovaní viny, kto je za zrážku zodpovedný. Pokiaľ G-senzor vyhodnotí situáciu ako nebezpečnú, automaticky zamkne zhotovené video, aby nedošlo k jeho prepísaniu. Videá môžete zamykať aj ručne, stlačením tlačidla.

LCD displej s českým menu

Dôležitou súčasťou TrueCam A5 Pro WiFi je LCD displej, vďaka ktorému si môžete okamžite skontrolovať zhotovený záznam, jednoducho meniť nastavenia kamery alebo využiť funkciu TACHOMETER. Ovládacie menu palubnej kamery TrueCam je kompletne v češtine, takže Vás pri jej obsluhe nečakajú žiadne prekážky. Uvidíte, že sa v menu vďaka jeho jednoduchosti zorientujete behom chvíľky.

Parkovací režim

Nebojte sa o svoje zaparkované auto. Kamera TrueCam A5 Pro WiFi dokáže vďaka zabudovanej batérii monitorovať jeho okolie po dobu až 24 hodín. Akonáhle rozpozná pohyb vozu, spustí sa nahrávanie. Pokiaľ do Vášho auta niekto narazí napríklad pri cúvaní, budete mať dôkaz vrátane ŠPZ vinníka.

Doplnkové polarizačné a UV filtre

Pri kamere do auta TrueCam A5 Pro WiFi, je možné na objektív jednoducho nasadiť polarizačný filter CPL alebo UV filtre. Polarizačný CPL filter zbaví Vaše zábery nechcených svetelných odleskov čelného skla. UV filter zvyšuje sýtosť a živosť farieb, znižuje svetelnosť oblohy a odstraňuje opar na vzdialenom obzore. Všetko príslušenstvo si môžete kedykoľvek dokúpiť.

Nočný režim

Aby ste mali úplnú istotu, že Vaša nová čierna skrinka zhotoví dôkazný záber bez ohľadu na svetelné podmienky, je kamera TrueCam A5 Pro WiFi vybavená tou najlepšou optikou a nastavená tak, aby v noci zhotovila kvalitné zábery. Nahrávať alebo fotiť v noci, či za nepriaznivých podmienok nepredstavuje žiaden problém.

Balenie obsahuje:

Full HD kamera TrueCam A5 Pro WiFi
GPS modul s detekciou rýchlostných radarov
DVR nástavec
3M permanentný držiak
Prísavný držiak
Náhradná 3M nálepka
5x 3M držiaky napájacieho kábla
Autonabíjačka
USB kábel
Ochranný obal
Manuál
Kartička pre rýchlu inštaláciu

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaTrueCam
Pozorovací úhol130 °
Rozlíšenie videa1920 x 1080
G-senzoráno
GPS moduláno
Menu v češtiněáno
Automatické zapnutieáno
Podporované pamäťové kartyMicro SDHC
Maximálna veľkosť pamäťových karIet32 GB
Kapacita batérie410 mAh
Detekcia rýchlostných radarováno
Detekcia pohybuáno
Wi-Fiáno
Menu v slovenčineáno

Vývoj ceny TrueCam A5 Pro WiFi


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.