Vrchný matrac Black Diamond 4+1 - krátka recenzia

8. marca 2021 0
Vrchný matrac Black Diamond 4+1
 • výrobca: Dormeo
 • výška: 5 cm
 • zóny jadra: 3
 • materiál jadra: Ecocell®
 • poťah: grafénová pena
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Matrace
70,34 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Dormeo.sk

Dormeo Black Diamond 4+1 je doplnkový vrchný matrac so 4 centimetrovou penou Ecocell® a exkluzívne aj 1 cm vrstvou novej grafénovej pamäťovej peny, ktorá zabezpečuje ešte viac pohodlia a ešte viac priedušné prostredie, kde sa zbytočne neakumuluje teplo a statický náboj.

Tento 3-zónový vrchný matrac využijete ako v spálni na vašom starom matraci, tak aj na cvičenie, pre deti na hranie, pre hostí, na gauč či do stanu. Tri zóny pohodlia pre extra oporu poskytujú konkrétnu oporu a zmierňujú tlak na ramená a boky. Poťah matraca je snímateľný a môže sa prať v práčke. Plus je ošetrený technológiou CleanEffect, ktorá ho chráni proti alergénom, baktériám, roztočom a zápachu.

Výhody

 • atraktívny futuristický dizajn
 • môžete si vybrať z 9 rozmerov
 • nová grafénová pamäťová pena v poťahu neakumuluje teplo a statický náboj
 • odnímateľný a prateľný poťah

Nevýhody

 • výška 5 cm je celkom dosť, no tomuto zaujímavému vrchnému matracu by určite svedčalo aj viac (7 cm)

Záver recenzie: Doplnkový vrchný matrac, ktorý pôsobí viac než luxusne a hodí sa do každej spálne (a inde kde uznáte za vhodné...).

Čo o Vrchný matrac Black Diamond 4+1 píše eshop

Najnovšie technológie vo vašom matraci

Dormeo má za sebou takmer dve dekády skúseností s navrhovaním a výrobou spánkových produktov najvyššej kvality. Vďaka ním budete spať lepšie a ráno sa prebúdzať svieži. Naša najnovšia inovácia je súčasťou exkluzívnej kolekcie Black Diamond - vrchný matrac, ktorý premení vašu posteľ na pohodlné a zdravé miesto pre spánok.

4 cesty k pohodliu, sviežosti a lepšiemu spánku

Vrchný matrac kombinuje 4 inovácie v oblasti spánkových produktov, aby vám umožnil ten najlepší relax:

 • Jadro tvorí 4 cm flexibilná pena Ecocell® s 3D bunkovou štruktúrou, ktorá sa prispôsobuje vášmu telu a poskytuje mu perfektnú oporu aj pohodlie.
 • 1 cm vrstva novej grafénovej pamäťovej peny poskytuje ešte viac pohodlia a extrapriedušné prostredie, kde sa neakumuluje teplo a statický náboj.
 • Vrchný matrac je obalený sieťovinou AirX System pre lepšiu priedušnosť a svieže a suché prostredie pre spánok.
 • Na záver sme ošetrili poťah ošetrením CleanEffect, ktoré ho chráni proti alergénom, baktériám, roztočom a zápachu. Poťah je prateľný.

3 zóny pre všetky časti vášho tela

Matrac je špeciálne perforovaný v troch zónach, ktoré sa prispôsobujú konkrétnej časti tela. Tak všetky časti tela dostanú tú oporu a pohodlie, ktorú potrebujú. Zvlášť krk a hlava, zvlášť oblasť bedier a zvlášť nohy. Vaša chrbtica vďaka tomu bude v lepšej polohe a vyhnete sa tak bolesti.

Extra posteľ pre návštevu

Vrchný matrac môžete používať na zvýšenie pohodlia postele, gauča, ale aj na zemi. Môžete ho zobrať so sebou na cesty, je ľahučký alebo ho položte na zem pre nečakanú návštevu.

Moderný dizajn v 9 rozmeroch

Vrchný matrac má atraktívny futuristický dizajn a môžete si vybrať z 9 rozmerov ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Nezabudnite si pozrieť aj ostatné produkty diamantovej kolekcie.

Antibakteriálne ošetrenieÁno
JadroEcocell foam
Kolekcia DormeoVitality
MateriálPena Ecocell
Pamäťová penaÁno
Poťah280 gsm, 100% PES ošetrený Th27-24 a dezinfikovaný Pm, 1cm grafénová pena
Program Dormeospánok
Umývateľný poťahÁno
Výška5 cm
Zóny jadra3

Vývoj ceny Vrchný matrac Black Diamond 4+1


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.