Whirlpool HSCX 80530 - krátka recenzia

29. septembra 2020 0
Whirlpool HSCX 80530
 • Typ: Kondenzačná sušička
 • Maximálna náplň: 8 kg
 • Tepelné čerpadlo: áno
 • Hlučnosť: 65 db
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Sušičky prádla
617,01 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Whirlpool HSCX 80530 je model sušičky prádla, ktorá síce nevyniká funkciami ale z hľadiska úspornosti patrí k top produktom (energetická trieda A+++). To isté platí aj pre triedu účinnosti kondenzácie - je v tej najvyššej: A. Je vhodná pre početnejšie domácnosti, pretože disponuje kapacitou 8 kg náplne. Výhodou je tiež možnosť napojenia na odpad.

V rámci vybavenia jej chýba samočistiaci kondenzátor či vnútorné osvetlenie bubna, na druhú stranu má detskú poistku, odloženie štartu, zvukový signál ukončenia sušenia. Štandardný program mimochodom trvá priemerných 168 minút.

Výhody

 • možnosť napojenia na odpad
 • jednoduché ovládanie, zrozumiteľný návod
 • nízka hmotnosť
 • parný program
 • 6. zmysel skráti čas sušenia podľa potreby

Nevýhody

 • absentuje samočistiaci kondenzátor
 • nemá osvetlenie bubna
 • možno o niečo hlučnejšia
 • tichší signál

Záver recenzie: Úsporný model sušičky s množstvom funkcií a pomerne nízkou hmotnosťou (ľahšie si ju premiestnite kdekoľvek).

Čo o Whirlpool HSCX 80530 píše eshop

Uľahčite si starostlivosť o domácnosť v tej najväčšej možnej miere. Sušička bielizne vám ušetrí čas, energiu i prácu. Technológia šiesteho zmyslu sa totiž postará takmer o všetko. Spotrebič si sám nastaví teplotu sušenia, aj s ohľadom na tú najjemnejšiu bielizeň. Popritom dozerá a citlivo reguluje celý proces sušenia. Na ukončenie cyklu vás upozorní zvukový signál. Oblečenie potom stačí už len uložiť do skrine. Ďalšou možnosťou je výber spomedzi ôsmich ponúkaných programov sušenia. Jemnej bielizni, rifliam, športovému oblečeniu či ťažkým závesom tak môžete dopriať špeciálnu starostlivosť. Určite oceníte príjemné, prehľadné a najmä intuitívne ovládanie zariadenia. Na motor SenseInverter výrobca ponúka desaťročnú záruku.

3Dry Technology a technológia šiesteho zmyslu

S touto sušičkou sa už nemusíte o nič starať. Inteligentná technológia šiesteho zmyslu dokáže sama dômyselne nastaviť potrebnú teplotu aj pre tú najjemnejšiu bielizeň. V súčinnosti s 3Dry Technology celý proces sušenia neustále aktívne prispôsobuje. Táto technológia zabezpečí patentované prúdenie vzduchu, výsledkom čoho je dokonale suché oblečenie.

Intuitívne dotykové ovládanie

Sušička ponúka spolu desať programov, z ktorých dva sú doplnkové. Poteší vás príjemné, jednoduché, rýchle a najmä intuitívne ovládanie. Designu dominuje moderný nadčasový a štýlový displej.

SoftMove a SteamCare

Vaša bielizeň bude v tých najlepších rukách. Toto zariadenie je totiž doslova nabité sofistikovanými technológiami. SoftMove prináša špeciálny povrch bubna a zodpovedá za špecifické pohyby, ktoré zabezpečujú čo najjemnejšiu starostlivosť o vaše oblečenie. SteamCare má zasa na starosti parný program eliminujúci neželané pokrčenie vlákien.

Unikátny a spoľahlivý motor SenseInverter

Efektívny, spoľahlivý a najmä veľmi tichý motor SenseInverter prináša prvotriedny výkon a prevádzku, ktorá nenaručí pokoj a pohodu vo vašej domácnosti. Výrobca naň poskytuje desaťročnú záruku.

Sušenie presne podľa vašich potrieb

Táto sušička sa nepochybne stane vašim vítaným pomocníkom. Môžete si zvoliť funkciu odloženého štartu, proces sušenia kedykoľvek prerušiť či nastaviť detský zámok. Spotrebič umožňuje výber intenzity sušenia či prevetranie bielizne v prípade, ak ju nechcete okamžite vybrať. Na ukončenie sušiaceho cyklu vás upozorní zvukový signál.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaWhirlpool
Typ sušičkykondenzačná
Maximálna náplň8 kg
Spôsob umiestneniavoľne stojaca
Hlučnosť65 dB
Počet programov12
Tepelné čerpadloáno
Kôš na sušenie vlny a obuvinie
Slimnie
Energetické údaje
Spotreba el. energie1.45 kWh
Energetická triedaA+++
Rozmery
Výška85.5 cm
Šírka59.6 cm
Hĺbka65.9 cm
Hmotnosť47 kg
Funkcie a ovládanie
Detská poistkaáno
LCD displejáno
Odložený štartáno
Ochladzovanieáno
Vnútorné osvetlenie bubnanie
Paraáno
Zmena otvárania dveríáno
Zvukový signáláno
Refreshnie
Časovačáno
Eko sušenieáno

Vývoj ceny Whirlpool HSCX 80530


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.