Porovnali sme 9 karaoke mikrofónov a setov 2021, ktoré sú najlepšie a ktoré vybrať deťom?

Redakcia DoDomácnosti.sk Test Aktualizované: 26. júla 2021 0

Celkoví víťazi testu

Auna DiscoFever Bluetooth Auna Kara Illumina
Víťaz testu Zlatá stredná cesta
auna DiscoFever Bluetooth karaoke zariadenie
auna Kara Illumina ružový karaoke systém
 1. farebný displej
 2. funkcia nahrávania
 3. množstvo efektov
 4. LED osvetlenie
 1. LED osvetlenie
 2. dva mikrofóny
 3. prenosný karaoke set
 1. len jeden mikrofón
 1. nič sme nenašli
Cenovo náročnejší karaoke set s viacerými efektmi, displejom a možnosťou nahrávania vášho spevu. Prenosný karaoke set, ktorý prehrá rôzne formáty, nemá čím sklamať.
109,90 € 79,91 €
Zobraziť ponuku
Electronic-star.sk
Zobraziť ponuku
Electronic-star.sk
Ak sa rozhodujete kúpe karaoke setu alebo mikrofónu pre seba či pre svoje deti, pri jeho výbere môžete natrafiť na rôzne problémy. Vybrať si toto zariadenie totiž vôbec nemusí byť jednoduché, keďže na trhu je množstvo modelov s rozličnými funkciami a možnosťami. V našom teste sme pre vás vybrali a porovnali 9 karaoke mikrofónov a setov, ktoré sa v roku 2021 tešili medzi zákazníkmi najväčšej obľube.

Pozreli sme sa na ich parametre a porovnali sme ich, no a popísali sme ich výhody a nevýhody. V našom teste sme porovnali karaoke sety a mikrofóny značiek 5x Auna, 1x Technaxx, 1x Skytec, 1x LTC, 1x Mediatech, pričom sa najlepšie umiestili značky Auna a LTC.

Samozrejme, ako to v našich testoch býva, pridali sme pre vás aj užitočné rady a tipy, ako si vybrať karaoke set, aké parametre pri výbere sledovať a na čo sa zamerať. Rodičia ocenia tipy na to, kde zohnať pesničky pre deti a ako si vybrať najlepší karaoke set alebo mikrofón pre svoje ratolesti.

Ako si vybrať karaoke?

Predtým, ako sa vrhnete do kúpy karaoke, mali by ste si najskôr zodpovedať viacero otázok. Iné karaoke je vhodné na pravidelné párty nadšencov tejto zábavy, iné vám bude vyhovovať pre občasné použitie, no a iný typ bude vhodný pre deti. Pri výbere karaoke setu či mikrofónu však zohľadňujte:

 • kvalitu zvuku – samozrejme, že pri detských karaoke mikrofónoch toto nie je až taký podstatný parameter, ak ste však karaoke fajnšmeker, určite bude pre vás podstatné vedieť, či má karaoke systém audio výstupy, či ho môžete pripojiť na reproduktory atď.
 • zdroje hudby – zistite, či je zariadenie schopné prehrávať hudbu z rôznych zariadení, ako je CD, DVD, MP3 prehrávač, smartfón a iné
 • displej – niektoré karaoke sety disponujú aj displejom, ktorý vám zobrazuje text skladieb, iné musíte pripojiť na televízor, tablet či prepojiť s monitorom počítača
 • jednoduchosť používania – domáce karaoke sety by mali byť jednoduché na ovládanie, v podstate by ste ich mali zapojiť, zapnúť a užívať si zábavu
 • odolnosť konštrukcie – karaoke párty môžu byť poriadne divoké, a tak by mali byť karaoke sety dostatočne odolné.

Najlepšie Karaoke sety na základe porovnávacieho testu 2021

1. miesto 2. miesto 3. miesto 4. miesto 5. miesto 6. miesto 7. miesto 8. miesto 9. miesto
Víťaz testu Pre náročných Zlatá stredná cesta
Auna DiscoFever Bluetooth Auna KaraBig karaoke LTC Karaoke Star 4 All in 1 karaoke set Auna Kara Illumina Media-Tech MT-3149 Skytec Karaoke set s 2 mikrofónmi Auna Disco Fever Karaoke System Auna DiscoFever 2.0 karaoke systém BT Technaxx BT X36 4687, detský
auna DiscoFever Bluetooth karaoke zariadenie auna KaraBig karaoke zariadenie Bluetooth LTC Karaoke Star 4 All in 1 karaoke set auna Kara Illumina ružový karaoke systém Media-Tech MT-3149 Skytec Karaoke set s 2 mikrofónmi Auna Disco Fever Karaoke System Auna DiscoFever 2.0 karaoke systém BT Dětský bluetooth karaoke mikrofon Technaxx BT X36 4687
109,90 € 199,90 € 129,00 € 79,91 € 52,90 € 24,51 € 64,91 € 79,90 € 28,99 €
Zobraziť ponuku
Electronic-star.sk
Zobraziť ponuku
Electronic-star.sk
Zobraziť ponuku
Heureka.sk
Zobraziť ponuku
Electronic-star.sk
Zobraziť ponuku
Heureka.sk
Zobraziť ponuku
Heureka.sk
Zobraziť ponuku
Electronic-star.sk
Zobraziť ponuku
Heureka.sk
Zobraziť ponuku
Heureka.sk

4 NAJLACNEJŠIE KVALITNÉ Karaoke sety DO 65 €

Recenzie 9 najlepších karaoke setov pre rok 2021

Víťaz testu

1. Auna DiscoFever Bluetooth

Typ: karaoke set ● Počet mikrofónov: 1

auna DiscoFever Bluetooth karaoke zariadenie

Táto kompaktná karaoke zostava uspokojí aj náročnejších fanúšikov tohto typu zábavy. Hoci je súčasťou balenia len jeden mikrofón, set má čím zaujať. Disponuje farebným LED osvetlením a tiež farebným displejom zobrazujúcim text piesne, a tak nie je potrebné zapájať ho k televízoru. Samozrejme, zariadenie poskytuje aj takúto možnosť.

Hudbu prehráte v CD prehrávači, pričom zvládne aj MP3 formát. Pokojne však pomocou Bluetoothu môžete streamovať pesničky do zariadenie zo svojho smartfónu. Výhodou je aj možnosť pripojenia cez AUX a USB port. Karaoke set umožňuje aj nahrávanie vášho spevu, echo a balance efekt.

 

Výhody

 • farebný displej
 • funkcia nahrávania
 • množstvo efektov
 • LED osvetlenie

Nevýhody

 • len jeden mikrofón

Verdikt: Cenovo náročnejší karaoke set s viacerými efektmi, displejom a možnosťou nahrávania vášho spevu.

Naše hodnotenie:

Cena: 109,90 €

Zobraziť ponuku
Electronic-star.sk


Pre náročných

2. Auna KaraBig karaoke

Typ: karaoke set ● Počet mikrofónov: 2

auna KaraBig karaoke zariadenie Bluetooth

Táto karaoke súprava uspokojí aj tých najnáročnejších milovníkov tejto formy zábavy.vstavané reproduktory a zabudovanú CD mechaniku, ktorá je schopná prehrať formáty MP3 aj CD-G s textom či videom. Oceňujeme aj 7-palcový farebný displej a súčasťou balenia je aj CD-G s viacerými pesničkami.

Zariadenie umožňuje prenos z USB a pomocou Bluetoothu doň môžete piesne prenášať aj z telefónu či tabletu. Držiak na tablet sa nachádza priamo na karaoke zariadení. Svoje piesne si môžete na tomto sete nahrávať a určite vás zaujmú aj viaceré zvukové efekty. Súčasťou balenia sú dva mikrofóny a o pravú disco atmosféru sa postarajú aj vstavané LED svetelné efekty.

Výhody

 • farebný displej
 • LED osvetlenie
 • CD s piesňami
 • dva mikrofóny
 • množstvo efektov

Nevýhody

 • väčšie rozmery
 • cenovo náročnejšia zostava

Verdikt: Nadupaný karaoke set s množstvom zvukových aj vizuálnych efektov, za ktoré si však priplatíte.

Naše hodnotenie:

Cena: 199,90 €

Zobraziť ponuku
Electronic-star.sk


3. LTC Karaoke Star 4 All in 1 karaoke set

Typ: karaoke set ● Počet mikrofónov: 2

LTC Karaoke Star 4 All in 1 karaoke set

Aj tento karaoke set je určený skôr náročnejším spevákom-amatérom. Jeho výhodou sú kompaktné rozmery a jednoduchosť ovládania, keďže v podstate stačí zapnúť a pripojiť zariadenie a zábava je pripravená. Hoci zostava váži až 18 kíl, viete ju bez problémov umiestniť do rohu izby, kde nebude zavadzať. Napriek kompaktnosti disponuje táto karaoke súprava kvalitným zvukom a uspokojivým výkonom.

Jej súčasťou sú dva mikrofóny, na ktorých môžete regulovať hlasitosť a ich súčasťou je aj ekvalizér. Externé zdroje piesní môžete pripojiť pomocou USB portu alebo cez Bluetooth, takže môžete prehrávať hudbu z mobilu či tabletu. Tešiť sa môžete aj z kvalitných reproduktorov.

Výhody

 • dva mikrofóny
 • kvalitný zvuk
 • možnosť pripojenia cez Bluetooth

Nevýhody

 • vyššia hmotnosť

Verdikt: Cenovo dostupný karaoke set, ktorý uspokojí aj spevákov náročných na kvalitu zvuku.

Naše hodnotenie:

Cena: 129,00 €

Zobraziť ponuku
Heureka.sk


Zlatá stredná cesta

4. Auna Kara Illumina

Typ: karaoke set ● Počet mikrofónov: 2

auna Kara Illumina ružový karaoke systém

Karaoke set vhodný pre malých i veľkých spevákov urobí z každej párty nezabudnuteľnú udalosť. V CD mechanike prehrá rôzne formáty, pričom MP3 je samozrejmosťou. Spracuje aj CD+G formát, takže vám zobrazí na televízore text piesní. Reproduktor má toto zariadenie integrovaný, a tak skutočne nezaberie veľa miesta. Navyše je karaoke set prenosný, a tak si ho môžete zobrať so sebou aj k priateľom.

Nepochybne zaujímavou súčasťou sú farebné LED diódy, ktoré vytvarajú efektné osvetlenie. Mikrofóny má toto zariadenie dva, pričom na nich môžete regulovať hlasitosť, ale tiež môžete nastaviť echo efekt. 

Výhody

 • LED osvetlenie
 • dva mikrofóny
 • prenosný karaoke set

Nevýhody

 • nič sme nenašli

Verdikt: Prenosný karaoke set, ktorý prehrá rôzne formáty, nemá čím sklamať.

Naše hodnotenie:

Cena: 79,91 €

Zobraziť ponuku
Electronic-star.sk


5. Media-Tech MT-3149

Typ: karaoke set ● Počet mikrofónov: 1

Media-Tech MT-3149

Pre milovníkov jednoduchosti je tu tento karaoke set, ktorý má kompaktné rozmery a s hmotnosťou 2,5 kg ho môžete jednoducho prenášať podľa potreby. Výhodou je MP3 prehrávač a podpora USB a SD karty. K tomuto karaoke setu sa môžete pripojiť aj cez Bluetooth. Súčasťou zostavy je aj jeden mikrofón.

Túto karaoke zostavu môžete použiť aj na počúvanie rádia a tiež disponuje LED farebným podsvietením. Oceňujeme aj vstavanú batériu s výdržou až 7 hodín. Táto jednoducho ovládateľná a malá karaoke zostava vám na občasné párty či ako zábava pre deti úplne postačí.

Výhody

 • cenovo dostupný
 • echo efekt
 • možnosť nahrávať spevácky výkon

Nevýhody

 • len jeden mikrofón

Verdikt: Lacný karaoke set s jedným mikrofónom, ktorý vám na občasné použitie úplne postačí.

Naše hodnotenie:

Cena: 52,90 €

Zobraziť ponuku
Heureka.sk


6. Skytec Karaoke set s 2 mikrofónmi

Typ: karaoke set ● Počet mikrofónov: 2

Skytec Karaoke set s 2 mikrofónmi

Tento karaoke set za mimoriadne priaznivú cenu obsahuje dvojicu mikrofónov. Mixážny pult je vybavený výstupmi pre zvuk aj pre video a k tejto karaoke sústave sa môžete pripojiť aj pomocou externého CD, DVD prehrávača či počítača. Na mikrofónoch je možné ovládať hlasitosť, a to na každom zvlášť.

Hoci ide o pomerne lacné zariadenie na karaoke, disponuje aj efektami echo a tone, tie však fungujú pre oba mikrofóny súčasne. Dĺžka káblov k mikrofónom je celkom štedrá, a tak sa pri dĺžke kábla 3 m môžete pokojne pohybovať a tancovať.

Výhody

 • nízka cena
 • dva mikrofóny

Nevýhody

 • nemá zabudovaný CD prehrávač

Verdikt: Lacný a jednoduchý karaoke set s dvoma mikrofónmi pre menej náročných.

Naše hodnotenie:

Cena: 24,51 €

Zobraziť ponuku
Heureka.sk


7. Auna Disco Fever Karaoke System

Typ: karaoke set ● Počet mikrofónov: 1

Auna Disco Fever Karaoke System

Karaoke systém Disco Fever v sebe ukrýva zosilňovač, reproduktor a prehrávať CD a CD+G a samozrejmosťou je aj mikrofón. Karaoke set môžete pripojiť k televízoru a okamžite si užívať zábavu, ktorú vám ozvláštnia aj farebné svetelné efekty.

Ak chcete, aby váš hlas znel čo najlepšie, môžete využiť funkciu echo. Výhodou je tiež možnosť prepojenia cez Bluetooth, vďaka čomu môžete prepojiť zariadenie s tabletom alebo telefónom. Oceňujeme, že karaoke set je prenosný a je možné napájanie aj pomocou batérií.

 

 

Výhody

 • vstavaný CD prehrávač
 • svetelné efekty
 • prenosný
 • kompaktné rozmery

Nevýhody

 • len jeden mikrofón

Verdikt: Prenosný karaoke set v strednej cenovej rovine, ktorý má síce len jeden mikrofón, no zaujme LED osvetlením.

Naše hodnotenie:

Cena: 64,91 €

Zobraziť ponuku
Electronic-star.sk


8. Auna DiscoFever 2.0 karaoke systém BT

Typ: karaoke set ● Počte mikrofónov: 1

Auna DiscoFever 2.0 karaoke systém BT

Kompaktný a ľahko prenosný karaoke systém zaujme už na prvý pohľad svetelnými efektami, ktoré oslovia najmä najmenších priaznivcov karaoke. Jeho použitie je jednoduché a rýchle, takže si po zapojení môžete prakticky okamžite užívať zábavu. Súčasťou je aj jeden ručný dynamický mikrofón a CD+G s množstvom skladieb.

Oceňujeme, že karaoke set má držiak na tablet, a tak je jeho používanie veľmi jednoduché. Zariadenie je možné pomocou Bluetooth prepojiť nielen s tabletom, ale aj so smarfónom. Samozrejme, môžete ho zapojiť aj k televízoru.

Výhody

 • karaoke CD+G súčasťou balenia
 • držiak na tablet
 • svetelné efekty

Nevýhody

 • len jeden mikrofón

Verdikt: Jednoduchá a prenosná karaoke sústava s jedným mikrofónom a svetelnými efektmi poteší hlavne malých spevákov.

Naše hodnotenie:

Cena: 79,90 €

Zobraziť ponuku
Heureka.sk


9. Technaxx BT X36 4687, detský

Typ: karaoke mikrofón

Dětský bluetooth karaoke mikrofon Technaxx BT X36 4687

Ak hľadáte vyslovene detský mikrofón na karaoke, toto je cenovo dostupná možnosť. Má vstavaný reproduktor a umožňuje vám streamovanie hudby cez Bluetooth. Kompatibilný je tiež s rôznymi aplikáciami na spev a karaoke, ako aj s YouTube. Súčasťou je nabíjacia batéria s výdržou až 22 hodín.

Pripojiť sa k nemu môžete pomocou slotu na SD karty, ale tiež cez mikro USB kábel. Jednoducho ovládateľný karaoke mikrofón detským spevákom úplne postačí. Ak teda do karaoke nechcete investovať desiatky eur, toto môže byť tá správna voľba. Veľa však od tohto zariadenia očakávať nemôžete.

 

Výhody

 • nízka cena
 • napájanie na batérie

Nevýhody

 • vyslovene pre deti
 • slabšia kvalita zvuku

Verdikt: Jednoduchá voľba pre tých, ktoré hľadajú detský karaoke mikrofón.

Naše hodnotenie:

Cena: 28,99 €

Zobraziť ponuku
Heureka.sk


Čo je karaoke

Karaoke je forma zábavy, ktorá má svojich fanúšikov po celom svete, pričom mnohí z nich sa pravidelne stretávajú v karaoke baroch, kde predvádzajú svoje spevácke schopnosti. V prípade, že vám nevyhovuje spievanie na verejnosti, alebo by ste sa s karaoke chceli zabaviť v kruhu najbližších, určite bude pre vás lepšou voľbou domáci karaoke set, prípadne jednoduchší karaoke mikrofón. Karaoke ako forma zábavy má svoj pôvod v Japonsku, pričom slovo karaoke v preklade znamená niečo ako “prázdny orchester”.

Zariadenia na karaoke môžu byť softvérové aj hardvérové, pričom najpohodlnejšie a najkvalitnejšie je použitie karaoke setu, ktorý je vybavený jedným, prípadne i dvoma mikrofónmi, a počas prehrávania skladby vám na obrazovke zobrazuje jej text. Stretnúť sa však môžete aj so softvérmi alebo aplikáciami, ktoré vám tiež prehrajú v mobile či v počítači skladbu spolu s textom.

Karaoke ako forma zábavy je obľúbená po celom svete a ľudia spievajú nielen v baroch, ale aj doma na rodinných stretnutiach alebo párty s priateľmi. Dizajn a vybavenie karaoke súpravy sa líši v závislosti od konkrétneho modelu a to, čo si vyberiete, je skutočne len na vás, vašich preferenciách a očakávaniach. Niektoré zariadenia sú jednoduché a cenovo dostupné, iné sú vhodné skôr pre deti, no a ďalšie sú cenovo náročnejšie, no prepracovanejšie a ponúkajú vám množstvo možností.

Keď začnete vyberať karaoke pre deti či pre seba, jednoducho domáce karaoke, natrafiť môžete na jednoduché karaoke mikfrofóny alebo na celé karaoke sústavy.

 

Ako si vybrať karaoke set

Pred kúpou domáceho karaoke setu by ste si mali dať odpovede na niekoľko otázok. Pozrime sa na tie najdôležitejšie z nich.

Čo od karaoke očakávate?

Ak si chcete užiť zábavu v domácom prostredí s rodinou či priateľmi, pravdepodobne vás uspokojí väčšina karaoke setov v základnej výbave. Naopak, ak chcete usporadúvať karaoke párty vo veľkom štýle, budete potrebovať kvalitné reproduktory, ktoré bude počuť aj v hlučnom prostredí. Tiež by ste v takomto prípade mali zvážiť dva mikrofóny – na veľkých párty by si mohli ľudia chcieť zaspievať aj duet. Niektoré karaoke sety dokonca disponujú špeciálnymi zvukovými efektmi, ktoré sa postarajú o to, aby hlas spievajúceho znel čo najlepšie.

 

Kto bude karaoke používať?

Ak chcete karaoke ako hračku pre deti, určite by malo byť zariadenie jednoduché na ovládanie. Samozrejme, deti ocenia veselý dizajn, farebné prevedenie, blikajúce svetielka a tak ďalej. Dospelých skôr zaujmú funkcie a efekty, no a hudobníci zase ocenia kvalitu zvuku.

 

Aký formát hudby chcete?

Karaoke sety používajú viacero formátov. Niektoré majú formát CD+G, teda CD plus grafika v podobe textu piesní. Niektoré prístroje dokážu prehrať v podstate akékoľvek piesne z CD alebo MP3 a stíšia vokály, takže je počuť len hudbu a váš spev.

 

Potrebujete, aby bolo zariadenie prenosné?

Ak plánujete nosiť svoje karaoke sety na párty a podujatia, potrebujete, aby bolo zariadenie ľahko prenosné. Niektoré karaoke sety disponujú vlastným monitorom, zosilňovačom a reproduktormi, iné viete napojiť na televízor alebo počítač, či domácu stereo súpravu.

 

Aké parametre si pri výbere všímať

Výber karaoke setu alebo detského mikrofónu môže byť pre niekoho španielskou dedinou. Pri kúpe týchto zariadení by ste si mali všímať nasledovné parametre:

Prenosné alebo nie?

Mnohé karaoke sety sú v podstate len jednoduché zostavy, ktoré zapnete a rovno ich môžete používať. Takéto typy karaoke setov sú prenosné a môžete si ich so sebou vziať prakticky kdekoľvek. Majú vstavané reproduktory, CD prehrávače alebo MP3 prehrávače a možnosti pripojenia cez kábel na tablet, televízor či telefón. Niektoré prenosné karaoke sety majú aj vstavaný displej zobrazujúci text piesne.

Väčšie karaoke sety, ktoré rozhodne nepatria ku kompaktným a ľahko prenosným, majú vlastné reproduktory, prípadne je možné zapojiť ich k vašej domácej stereo sústave. 

 

Kvalita zvuku

Pri karaoke setoch alebo karaoke mikrofónoch pre deti nie je kvalita zvuku veľmi podstatná. Ak si však potrpíte na to, aby znela hudba i spev dobre, určite si vyberajte karaoke sústavy s kvalitnými reproduktormi.

 

Formáty a konektivita

Toto je celkom podstatný parameter, pretože čím viac formátov je váš karaoke set schopný prehrať, tým je jeho používanie jednoduchšie a vy sa nemusíte trápiť zháňaním pesničiek len v jednom či dvoch konkrétnych formátoch. Dôležité je tiež, ako môžete vašu karaoke zostavu prepojiť s inými zariadeniami a aké má výstupy. Tie lepšie sety pre karaoke majú RCA, stereo, HDMI, USB či dokonca iPod výstupy.

 

Mikrofón

Takmer všetky karaoke sety majú aj mikrofóny, pričom niektoré majú len jeden, iné dva, takže si s nimi môžete zaspievať aj duet.

 

Vstavané skladby

Mnoho karaoke setov má v sebe zabudované piesne – a to rokmi overené klasiky aj novšie hity. Toto je veľká výhoda, pretože si nemusíte kupovať DVD či CD s karaoke piesňami, prípadne nemusíte hľadať piesne v karaoke formáte na internete.

 

Najčastejšie otázky

Karaoke sety nepatria k bežnej výbave domácnosti, a tak sa v súvislosti s nimi zákazníci často pýtajú na rôzne veci. Tu je zopár najčastejších otázok.

❓ Koľko stojí karaoke?

Ceny karaoke sú rôzne v závislosti od toho, či si chcete zadovážiť karaoke set alebo len karaoke mikrofón. Lacnejšie zariadenia na karaoke, teda karaoke mikrofóny, zakúpite aj do 30 eur. V tejto cene však nájdete aj jednoduchšie karaoke sety, ktoré zabavia hlavne menej náročných spevákov. V prípade, že by ste chceli niečo kvalitnejšie a s rôznymi funkciami, cena môže byť aj viac ako 100 eur. Takéto karaoke sety sú však už vybavená aj reproduktormi, no a ak sa rozhodnete pre karaoke sety za viac ako 200 eur, môžete sa tešiť z kvalitného displeja a zaujímavých funkcií.

❓ Dokáže prehrať aj MP3 formát?

Áno, väčšina karaoke setov je schopná prehrať MP3 formát, avšak niekedy je to na úkor kvality. Výbornou voľbou je formát MP3+G, ktorý vám zároveň s hudbou zobrazuje text piesne.

❓ Ako vybrať karaoke pre deti?

Ak kupujete karaoke, ktoré budú používať hlavne vaše deti, vyberajte karaoke sety alebo mikrofóny určené špeciálne pre ne. Sú totiž jednoduchšie na ovládanie a zvyčajne sú farebné, takže deťom sa páčia. Okrem toho často disponujú rôznymi svetelnými aj zvukovými efektmi, ktoré deti zabavia. Dobrou správou je, že karaoke sety alebo detské mikrofóny sú v porovnaní s tými „dospeláckymi“ lacnejšie.

❓ Čo je to CD-G?

Skratka CD-G znamená Compact Disc and Graphics, čiže ide o CD, ktoré v sebe má okrem zvuku aj text k danej skladbe. Text sa potom počas prehrávania zobrazí na displeji či televízor a zvyčajne sa text, ktorý práve máte spievať, farebne zvýrazní.

 

Zdroje informácií:

Do testu sme vybrali Karaoke sety len z overených eshopov

Ohodnoťte náš test:

Karaoke sety v našom katalógu

Autor článku
Redakcia DoDomácnosti.sk

Tento článok pre vás pripravili redaktori magazínu DoDomácnosti.sk. Hľadáme to, čo vás zaujíma. Testujeme, porovnávame, recenzujeme všetko, čo patrí do domu, bytu, záhrady, či dielne. Kontakty na nás nájdete v sekcii O webe.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.