Predstavujeme novinky značky Lenor

Redakcia DoDomácnosti.sk Téma 26. februára 2020 0

Lenor je u nás veľmi známy a mnohé gazdinky si pod touto značkou predstavia okamžite aviváž. No Lenor to nie sú len aviváže, ale mnoho ďalších produktov. My vám niektoré z nich ich ukážeme a predstavíme horúce novinky.

Lenor

Bohatý sortiment výrobkov

Možno ste nevedeli, ale Lenor má vo svojom sortimente výrobkov okrem dobre známej aviváže, aj mnoho iných. Sú to predovšetkým kapsule na pranie, ale aj pracie prášky Lenor, či Lenor perličky. Medzi novinku patria aj Lenor obrúsky do sušičky, ktoré chránia bielizeň pred vytváraním stanickej elektriny. Ich využitie je široké a môžu sa použiť aj do šatníkov, zásuviek, botníkov či topánok.

Lenor Unstoppables – obľúbená novinka

Lenor Unstoppables sú perličky na zintenzívnenie sviežej vône bielizne. Pridávajú sa do prania a prepožičajú oblečeniu intenzívnu a ešte dlhšie trvajúcu sviežu vôňu.

Perličky sa vsypávajú priamo do bubna práčky na začiatku prania, vďaka čomu preniká do bielizne viac vône, ktorá sa pomaly a postupne uvoľňuje. Lenor Unstoppables doprajú bielizni doposiaľ najtrvácnejšiu vôňu, pri uskladnení bielizne v šatníku až 12 týždňov.

Sú vhodné pre všetky druhy oblečenia, rôznych farieb, látok a do každého prania. Ste unavení z toho, že oblečenie už po jednom raze nemá príjemnú vôňu a skôr zapácha? Odporúčame vám Lenor vonné perličky, ktoré tento problém vyriešia, pretože sú vhodné pre aktívne nosené oblečenie, u ktorého ľahko vyprcháva svieža vôňa. Hodia sa aj pre športové oblečenie a uteráky, pri ktorých sa veľmi neodporúča používať bežná aviváž.

Lenor perličky sú v rôznych vôňach a je len na vás akej dávate prednosť. Medzi obľúbené patria Lenor Unstoppables Bliss s exotickou vôňou z červeného bobuľovitého ovocia a višní, premiešané s buketom bielych jazmínových kvetov a sladkej broskyne.

Lenor perličky do prania nenahrádzajú prací prostriedok a aviváž, čiže po ich nasypaní do bubna práčky, treba pridať aj prací prostriedok a obľúbenú Lenor aviváž ako obvykle.

Pranie s Lenorom

Medzi často používané výrobky tejto značky patria Lenor kapsule na pranie, ktoré si gazdinky veľmi obľúbili. Dobre sa totiž rozpúšťajú aj pri nižších teplotách a nezanechávajú na oblečení žiadne fľaky. Nespornou výhodou je ich dávkovanie. Stačí vložiť jednu kapsulu do bubna práčky, a máte postarané. Žiadne nepraktické rozlievanie gélu alebo rozsypávanie pracieho prášku nehrozí.

Lenor kapsule môžete voliť podľa toho, či sú určené na farebnú bielizeň, alebo si zvoliť napríklad Lenor kapsule na univerzálne pranie. Zachovajú bielizeň žiarivo čistú, hebkú a dlhotrvajúco sviežu s príjemnou vôňou bieleho lekna.

Vedeli ste, že táto značka má vo svojom sortimente výrobkov aj Lenor prášok na pranie? Odporúčame vám vyskúšať napríklad Lenor univerzálny prášok na pranie s vôňou jarnej sviežosti. Jeho zloženie 2v1 vás zbaví starostí s výberom aviváže.

(zdroj: PR/myaustria.sk)


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Redakcia DoDomácnosti.sk

Tento článok pre vás pripravili redaktori magazínu DoDomácnosti.sk. Hľadáme to, čo vás zaujíma. Testujeme, porovnávame, recenzujeme všetko, čo patrí do domu, bytu, záhrady, či dielne. Kontakty na nás nájdete v sekcii O webe.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.