Brita Style MXplus - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
BRITA STYLE MAXTRA PLUS MODRA
  • celkový objem: 2,4 l
  • objem prefiltrovanej vody: 1,4 l
  • vstavaný displej: áno
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Filtračné kanvice
23,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Filtračná kanvica Brita Style MXplus ponúka novú technológiu filtrácie MicroFlow, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre filtre Maxtra+. Vďaka nej je obsah vodného kameňa, chlóru a ťažkých kovov maximálne redukovaný.

Vlastnosti: LED indikátor stavu filtra Smart Light, silikónové pútko pre jednoduché otváranie, vhodná do dverí chladničky, vhodná do umývačky riadu, ergonomická rukoväť. Kanvica je kompatibilná výhradne s filtrom Maxtra+, ktorý prefiltruje 100 l vody.

Výhody

  • jednoduchá obsluha
  • ľahko sa čistí vďaka hladkým, oblým tvarom

Nevýhody

  • kompatibilná výlučne s filtrami Maxtra+

Záver recenzie: Ďalšia kanvica v osvedčenej nemeckej kvalite v jednoduchom, čistom dizajne.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
23,99 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Brita Style MXplus píše eshop

Filtračná kanvica Stye Maxtra Plus od výrobcu Brita obsahuje vodný filter Maxtra+ a je vybavená LED indikátorom stavu vodného filtra Smart Light, ktorý vám pomôže ohliadať optimálny čas pre výmenu filtra. Berie v úvahe nie len dobu používania filtra, ale aj množstvo prefiltrovanej vody. Využíva režim tzv. semaforu - zelená, oranžová, červená, čo je veľmi intuitívne. Celkový objem kanvice je 2,4 l a množstvo prefiltrovanej vody 1,4 l.

Filtračné kanvice Brita majú moderný dizajn a filtrujú vodu na základe najnovšej technológie filtrovanej vody MicroFlow. Táto technológia v pitnej vode redukuje obsah vodného kameňa, odstraňuje ťažké kovy a chlór. Filtrovaná voda je chutnejšia (zlepšuje chuť kávy, čaju apod.), chráni kuchynské spotrebiče pred usadzovaním vodného kameňa a predlžuje tak ich životnosť. Navyše chránia životné prostredie aj vašu peňaženku.

Kanvica na filtrovanie vody Brita Style sa jednoducho čistí a môžete ju umývať v umývačke riadu (po vybraní LED indikátoru a vodného filtra). Je vybavená praktickým vekom s pútkom a zmestí sa do chladničky a tak si môžete v horúcich letných dní filtrovanú vodu vychladiť. Ergonomická rukoväť prináša pohodlnú manipuláciu s plnou kanvicou. Silikónové pútko umožňuje jednoduché otváranie a obsluhovanie kanvice jednou rukou.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBrita
Objem2.4 l

Vývoj ceny Brita Style MXplus


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.