Delimano Nutribullet 900 – dokonalý smoothie mixér pre celú rodinu (recenzia)

Veronika Štrbová Recenzia 22. septembra 2021 0
Delimano Nutribullet 900
 • príkon: 900 W
 • objem veľkej nádoby: 0,9 l
 • objem malej nádoby: 0,5 l
 • počet otáčok za minútu: 25 000
 • počet rýchlostí: 1
 • prednastavené programy: nie
 • hmotnosť: 3,65 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Mixéry
79,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Delimano Nutribullet 900 sa stane súčasťou vášho každodenného ranného rituálu. Ak sa ráno nestíhate naraňajkovať, tento pomocník vám s tým pomôže. Pripravíte vďaka nemu chutné a zdravé ovocné či zeleninové nápoje doslova za pár sekúnd. Obsahuje praktickú nádobu s uzáverom, preto si nápoj môžete hneď aj zobrať so sebou do práce alebo do školy. Umyjete ho taktiež za pár sekúnd, pretože ho stačí vyčistiť pod prúdom tečúcej vody alebo vložiť do umývačky riadu. Čo viac si priať?

S mixérom Delimano Nutribullet 900 W bude príprava vašich obľúbených jedál a smoothie naozaj hračkou. Zapáči sa to nielen vám, ale aj vašim deťom, ktorým touto formou môžete dopriať naozaj veľkú porciu vitamínov, akú by ste za iných okolností zrejme do nich nedostali. Má perfektný výkon 900 W a dosahuje až 25 000 otáčok za minútu. Napriek tomu je kompaktný a tak si nájde miesto v každej kuchyni. Dokáže rozmixovať takmer čokoľvek, vrátane mrazeného ovocia.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
79,99 € Do obchodu Heureka.sk

Základné informácie

Hľadáte mixér, ktorý si poradí s každou potravinou, ktorú budete chcieť rozmixovať a naviac bude aj skladný? V tom prípade je Delimano Nutribullet 900 Pro Family set tá správna voľba. Jedinečnosť tohto inovatívneho stolného mixéra spočíva v tom, že dokáže vaše telo doslova napumpovať živinami a potrebnými vitamínmi. Navyše disponuje super výkonným 900 W motorom a ďalším praktickým príslušenstvom.

Delimano Nutribullet 900 v plnej výbave

Delimano Nutribullet 900 s výkonným motorom si poradí takmer so všetkým

 

Mnohé potrebné látky pre náš organizmus sú obsiahnuté predovšetkým v šupkách, stopkách, semienkach a jadrách, ktoré často skôr skončia v koši, ako v našom jedle. Avšak všetky dôležité vitamíny, proteíny a esenciálne mastné kyseliny, ktoré telo potrebuje, sú obsiahnuté práve v týchto častiach. Jednoduchým žuvaním alebo odšťavovaním sa ale do tela nedostanú v potrebnej forme. Musíte mu ich teda dodať v takej podobe, aby bolo schopné ich stráviť a využiť všetky živiny. A práve do takej podoby potraviny upravuje Delimano Nutribullet 900.

 

➡️ Ďalšie informácie:

Modelstolný mixér
Príkon900 W
Počet otáčok za minútu25 000
Počet rýchlostí1
Nastaviteľná rýchlosťnie
Pulzný spínačnie
Drtenie ľaduáno
Šľahačnie
Obsah malej nádoby0,5 l
Obsah veľkej nádoby0,9 l
Priemer tela mixéra13,5 cm
Výška tela mixéru bez nádoby20 cm
Hmotnosť3,65 kg

 

Prednosti stolného mixéra Delimano Nutribullet 900 W

⭐ Zdravie na prvom mieste

Vďaka špeciálnej extrakčnej čepeli a výkonnému 900 W motoru dokáže mixér Delimano Nutribullet 900 narušiť bunkovú stenu, dostatočne rozmixovať potraviny a poskytnúť vám všetky skôr nedostupné látky, ktoré by váš organizmus predtým nedokázal spracovať. Tým si doplníte potrebné vitamíny, posilníte svoju obranyschopnosť a ľahko sa tak ubránite zákerným chorobám, ako sú chrípky a prechladnutia. Tiež budete schopní fungovať a naplno pracovať oveľa dlhšie.

 

⭐ Vhodný do každej kuchyne

Stolný mixér od Delimano je malý a nenápadný a napriek tomu pôsobí veľmi elegantne. Okrem svojej funkčnosti je teda zaujímavý aj jednoduchým moderným vzhľadom. Hodí sa do každej domácnosti a v kuchyni vám nezaberie veľa miesta. Určite ho budete chcieť sami nechať na kuchynskej linke, pretože si ho tak zamilujete, že ho budete používať pravidelne.

 

⭐ Extrakcia živín

Delimano Nutribullet 900 Pro Family set disponuje vysoko výkonným 900 W motorom, vďaka ktorému jednoducho rozmixujete nielen všetky druhy ovocia a zeleniny vrátane mrazených, ale aj oriešky, semienka a dokonca aj ľad. Výkonný motor spolu s perfektnou cirkuláciou potravín a odstredivej sile vytvorí v konečnom dôsledku veľmi lahodný nápoj. Hovoríme o technológii extrakcie živín. Nutribullet totiž dokáže pripraviť nápoj omnoho krémovejší a nadýchanejší ako klasický mixér. Váš koktail bude navyše obohatený o množstvo potrebných vitamínov, ktoré vaše telo doteraz nedostávalo vôbec alebo len v minimálnom množstve.

Mixovanie Delimano Nutribullet 900

Delimano Nutribullet 900 rozmixuje všetko dokonale, aj oriešky či semienka

 

⭐ Mixér pre celú rodinu

Spolu s mixérom dostanete tiež aj dve nádoby. Jedna je menšia a má objem 0,5 litra. Tú skvele využijete, ak si budete pripravovať zdravý nápoj a budete si ho chcieť zobrať so sebou do školy alebo do práce. Druhá nádoba je väčšia a má objem 0,9 litra, čo je výhodné aj pre viac členov rodiny. Preto nebudete mať problém pripraviť za okamih raňajky pre celú rodinu. Na tieto nádoby dostanete aj špeciálne praktické viečko, pomocou ktorého nádobu uzatvoríte a nápoj si zoberiete kamkoľvek so sebou.

 

⭐ Doprajte si rýchly prísun vitamínov

Extrakčná čepeľ v tvare hviezdice so 6-timi nožmi zaručuje unikátny cyklónový efekt mixovania. V nádobe neostanú nerozmixované zvyšky potravín, ktoré sa pri bežnom mixéri zvyčajne usádzajú na stenách v hornej časti nádoby. Čepeľ s rozpätím nožov 7,5 cm umožňuje rýchlejšie a účinnejšie mixovanie. Navyše, vďaka unikátnemu tvaru sa ostrie čepele nikdy neotupí.

 

Popis mixéra Delimano Nutribullet 900

Delimano Nutribullet 900 a jeho spomínané časti

 

💡 Mohlo by vás zaujímať: Delimano má vo svojej ponuke aj ďalšie modely tohoto mixéra – Nutribullet 600 a Nutribullet RX 1700.

 

Ako funguje stolný mixér Delimano Nutribullet 900

Delimano Nutribullet 900 Pro Family set dopraje vášmu telu všetko, čo potrebuje. Tento jedinečný mixér na extrakciu živín sa dá nazvať prelomom v oblasti výživy. Nutribullet má schopnosť uvoľniť skryté živiny z jedla, ktoré konzumujete. Odšťavovanie, mixovanie ani samotné žuvanie vám nedokážu sprístupniť veľké množstvo nevyhnutných látok v potrave. Aby ste mohli využiť prospešné živiny skryté vo vnútri semienok, jadierok, šupiek a stoniek, je nutné ich kompletne rozomlieť.

Vďaka tomu získate podstatne viac živín bez toho, aby ste menili zloženie svojej potravy. S Nutribulletom pripravíte nápoj, ktorý bude plný stráviteľných živín, ktoré by normálne len prešli vaším telom a nevstrebali sa. Využíva totiž výkonný 900 W motor, ktorý dokáže extrahovať, rozdrviť a rozomlieť všetko, čo vaše potrava ponúka. Výsledkom je krémový a osviežujúci nápoj plný zdravia a živín. Mixér Delimano Nutribullet 900 w pripraví perfektné lahodné smoothie, oveľa krémovejšie a nadýchanejšie než klasický mixér. Dokáže narušiť bunkovú stenu a sprístupniť vám skryté živiny, aby ich vaše telo mohlo vstrebať a využiť.

 

Princíp fungovania mixéra Delimano Nutribullet 900

Zabudnite na množstvo tlačidiel, nastavení, programov a nezrozumiteľných návodov. Tajomstvo spočíva v kombinácii výkonného 900 wattového motora, extrakčnej čepele a patentovanej odstredivej technológie. Jedinečnou kombináciou 3 prvkov, ktoré spolu vytvárajú extrakčnú technológiu, dokáže premeniť vaše jedlo na “superjedlo”. Táto premena prebieha naozaj veľmi jednoducho, všetko čo musíte urobiť, je:

 1. Vložte ingrediencie a tekutinu do nádoby.
 2. Podľa surovín vyberte viečko s čepeľami a pripevnite ho.
 3. Uzatvorenú nádobu umiestnite na telo mixéra.
 4. Mierne zatlačte, pootočte. Nádoba sa následne zacvakne.
 5. Počkajte si na svoj nápoj plný vitamínov.

 

Svoju vitamínovú bombu si môžete pripraviť niekoľkými metódami, vzhľadom na použité prísady:

➡️ Metóda extrakcie

Extrakciou získate to najlepšie z ovocia a zeleniny. Vložte ingrediencie do extrakčného pohára a priskrutkujte viečko s čepeľami. Uzavretú nádobu umiestnite na telo mixéra. Zatlačte, pootočte a zacvaknite. Nápoj Nutriblast je hotový akonáhle je krásne krémový a nadýchaný.

 

➡️ Metóda mletia

Mletím získate cenné živiny obsiahnuté v suchých plodoch. Vložte ingrediencie do extrakčného pohára a priskrutkujte viečko s čepeľami. Uzavretú nádobu umiestnite na telo mixéra. Zatlačte, pootočte a zacvaknite. Po rozomletí na požadovanú konzistenciu pridajte zmes do nápoja alebo jogurtu.

 

➡️ Metóda pretrepania

Môže sa stať, že keď preplníte nádobu ingredienciami alebo nepridáte dostatok vody, vznikne vám príliš hustá zmes. Ingrediencie v hornej časti nádoby sa potom nedostanú dole k čepeliam. Ak spozorujete, že niektoré prísady neprenikajú dole k čepeliam, jednoducho použite metódu pretrepania. Vyberte nádobu a čepele z tela mixéra. Zatraste nádobou s čepeľami tak, ako by ste držali v ruke šejker. Potom ju vráťte na telo mixéra.

 

➡️ Metóda poklepania

Nájdu sa určite aj také ingrediencie, ktoré sa lepia na steny nádoby namiesto toho, aby rotovali okolo čepelí. V tom prípade jednoducho použite metódu poklepania. Vyberte nádobu s čepeľami z tela mixéra a dvakrát kliknite s ňou o linku tak, aby ingrediencie prepadli až na dno k čepeliam. Umiestnite nádobu a čepele na telo mixéra a dokončite prípravu nápoja.

 

Pre koho je vhodný mixér Delimano Nutribullet Pro 900

Nutribullet je vhodný naozaj pre každého. Pre toho, kto hľadá vhodný spôsob na konzumáciu dostatočného množstva živín. Pre toho, kto chce schudnúť zdravým spôsobom. Pre každého, kto sa stará o svoje zdravie a celkovú pohodu. Pre všetkých, čo majú obmedzený priestor v kuchyni. A v neposlednom rade pre tých, ktorí trpia zdravotnými problémami, ako sú napríklad obezita, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol, cukrovka, stres a nespavosť, migréna, osteoartritída, kožné problémy, atď. Nezabúdajte ani na vašich najmenších, ktorým vďaka Nutribulletu pripravíte ten najlahodnejší a najkrémovejší pokrm pre ich zdravý vývoj.

 

Nutribullet si zamilujú aj vaše ratolesti:

Zábavný a zdravý spôsob stravovania pre celú rodinu! - Nutribullet - Delimano Slovensko

 

Čistenie stolného mixéra Delimano Nutribullet Pro 900

Čistenie mixéra Nutribullet nemôže byť ľahšie. Viečko a čepele od seba nemožno oddeliť, preto stačí iba naplniť nádobu horúcou vodou so saponátom a opláchnuť. Taktiež ju môžete vložiť do hornej priehradky umývačky riadu pri bežnom cykle (nie dezinfekčnom) a nemusíte tak strácať drahocenný čas umývaním. Čepele a nádoby opláchnite hneď po použití, aby nezaschli a neprilepili sa k čepeli. Po umytí všetky časti vysušte.

Nutribullet navyše nenarobí žiadny neporiadok v kuchyni, nemusíte v nej preto už tráviť toľko času, všetko ide ľahko a rýchlo. Doprajte svojmu telu bohatú dávku vitamínov a živín. Nezabudnite však na to, že pred každým čistením je nevyhnutné odpojiť prístroj z elektrickej siete, aby nedošlo k vášmu úrazu alebo poškodeniu mixéra.

 

Popis produktu

 

Extrakčné čepele

Jedinečný dizajn nových extrakčných čepelí v kombinácii s odstredivou silou dokáže rozomlieť nielen tvrdé jadierka a zrniečka, ale aj silné stopky a tuhé šupky, čím získate prístup k živinám, ktoré sa skrývajú v ich vnútri. Čepele sú z nerezovej ocele a nie je potrebné ich brúsiť.

 

Telo mixéra

Ide o základňu stolného mixéra Nutribullet. Stačí zariadenie zapojiť prívodným káblom do zásuvky, nasadiť vyššiu nádobu na výkonný 900 W motor a zacvaknúť. Nie je potrebné stláčať žiadne tlačidlo ani čítať komplikované návody. Je to naozaj jednoduché a rýchle.

 

Menšia nádoba s objímkou ​​a držadlom

Nádoba menšej veľkosti sa hodí k príprave jednej porcie koktailu Nutriblast, z ktorej svoj nápoj môžete rovno vypiť. Vďaka objímke s držadlom bude pitie aj držanie veľmi pohodlné.

 

1 tesniace viečko pre uchovanie čerstvosti

Už nepotrebujete žiadne plastové obaly ani nádoby, aby ste uchovali svoje nápoje čerstvé. K mixéru Nutribullet dostanete aj tesniace viečko pre uchovanie čerstvosti, ktoré pasuje na menšiu i vysokú nádobu. Hotový nápoj plný vitamínov si tak môžete vziať na cesty, do školy alebo do práce.

 

Vysoká nádoba s uzatvárateľným viečkom na cesty

Vysoká nádoba je určená na prípravu zdravých, lahodných a výživných nápojov Nutriblast pre viac osôb. Vďaka uzatvárateľnému viečku si môžete svoj Nutriblast vziať so sebou kamkoľvek budete chcieť.

 

Užívateľská príručka s receptami

Ak budete potrebovať inšpiráciu na nové nápoje, táto knižka plná návodov na prípravu lahodných a výživných kokteilov, po ktorých sa budete cítiť vitálnejšie, príťažlivejšie, plní života a energie vás určite poteší.

 

Vreckový nutričný ​​poradca

Ak chcete Nutribullet využívať naozaj zdravo, pomôže vám praktický vreckový nutričný poradca, ktorý vám poradí, ktoré suroviny by mali byť v kvalite bio, ako si zostaviť vyvážené menu na celý týždeň, ako vybrať najčerstvejšie suroviny a koľko ovocia a zeleniny nakúpiť alebo aj to, aké sú zdravotné prínosy vybraných potravín.

 

💡 Komplet celá sada stolného mixéra Nutribullet obsahuje:

Všetko príslušenstvo mixéra Delimano Nutribullet 900

Delimano Nutribullet 900 a jeho príslušenstvo

 • 1x telo mixéra s výkonným 900 W motorom
 • 1x menšia nádoba (0,5 l)
 • 1x uzatvárateľné viečko na cesty
 • 1x vysoká nádoba (0,9 l)
 • 1x objímka na pitie
 • 1x tesniace viečko
 • 1x extrakčné čepele
 • 1x užívateľská príručka s receptami
 • 1x vreckový nutričný poradca

 

Príprava Nutriblastu

Pred prípravou svojho Nutriblastu nezabudnite opláchnuť nádoby a čepele v teplej vode so saponátom. Následne môže príprava vašej vitamínovej bomby začať. Ako na to? Prezradíme vám jednoduchý postup.

 1. Do 0,9 l nádoby dajte 50 % listovej zeleniny – 2 šálky predstavujú jednu dennú porciu listovej zeleniny, čo Vám postačí behom niekoľkých prvých týždňov. Množstvo zodpovedá asi dvom plným hrstiam.
 2. Do rovnakej nádoby pridajte 50 % ovocia – Jedna porcia ovocia predstavuje asi jednu šálku. Do každého nápoja odporúčame pridať banán alebo ½ avokáda na zjemnenie. Potom pridajte ďalšie 3 druhy ovocia (alebo aj viac).
 3. Pridajte vodu – Odporúčame vodu pridať až po značku MAX. Ak máte radšej hustejšiu konzistenciu koktailu, pridajte menej vody. Pokiaľ dávate prednosť redšiemu koktailu, pridajte viac vody. Nikdy ale neprekračujte značku MAX.
 4. Pridajte “vzpruhu” – Pridajte hrsť orieškov, semienok alebo kustovnice čínskej. Tak si zaistíte príjem cenných mastných kyselín. Táto „vzpruha“ dodá vášmu nápoju ešte viac živín.
 5. Naskrutkujte čepele a zapnite – Na nádobu naskrutkujte viečko s čepeľami a zatvorenú nádobu pripevnite k telu prístroja. Zatlačte, pootočte a zacvaknite. Keď sa nádoba dostane do pozície ON, čepele sa roztočia. Mixujte, kým nedosiahnete veľmi hladkú krémovú konzistenciu. Pripojte rukoväť a už si len vychutnajte lahodný a zdravý nápoj.
Smoothie vďaka Delimano Nutribulletu 900

Pripravte si s mixérom Delimano Nutribullet 900 zdravé smoothie podľa vašej chuti

 

Pozor: Pri príprave Nutriblastu nezabudnite vždy pridať tekutinu. Taktiež nádobu neprepĺňajte a ubezpečte sa, že všetky prísady spolu nepresahujú značku MAX. Dbajte aj o to, aby nebolo v nádobe viac ako voliteľných 25 % celkového objemu ľadu.

 

‼️ POZOR: Pokiaľ užívate lieky na zníženie cholesterolu, riedenie krvi, krvný tlak, sedatíva alebo antidepresíva, konzultujte konzumáciu koktailov podľa navrhnutých receptov so svojím lekárom.

 

➡️ Na prípravu Nutriblastu môžete použiť napríklad aj tieto prísady:

Možné prísady do Nutriblastu od Delimano Nutribullet 900

 

‼️ Upozornenie Nutričná extrakcia môže byť skutočne prínosná, ale nie všetko ovocie a všetky šupky sú vhodné. Nasledujúce semienka a kôstky obsahujú chemikáliu, z ktorej sa po požití do tela uvoľňuje kyanid. Preto nepoužívajte: jablkové jadierka a marhuľové, čerešňové, slivkové a broskyňové kôstky.

 

Pozor na napodobeniny produktu

Vzhľadom k tomu, že Delimano Nutribullet Pro 900 je medzi zákazníkmi veľmi obľúbený, na slovenský trh sa už dostali aj jeho napodobeniny, tzv. falzifikáty. Aby ste si boli istí, že kupujete skutočne originál, dávajte pozor na niektoré znaky, ktoré spozorujete hneď na prvý pohľad. Taktiež sa nedajte zlákať ani na podozrivo nízku cenu, ktorá môže taktiež znamenať, že ide o nepravý produkt. Pravý originál vám zabezpečí nákup mixéra v online obchodoch a predajniach, ktoré majú výhradné distribučné práva.

Sú to:

 • www.delimano.sk
 • www.topshop.sk
 • www.wellneo.sk (bývalé liveactive.sk)
 • Top Shop predajne

 

Podľa týchto znakov rozlíšite originál Nutribullet od jeho napodobeniny:

 

Ako spoznať originálny Nutribullet - Delimano Slovensko

 

Prečítajte si o Delimano Nutribullet 900W recenzie

Stolný mixér Nutribullet Pro 900 W Delimano je obľúbený nielen u nás na Slovensku, ale aj u našich susedov v Česku. Preto nie je problém nájsť na internete množstvo recenzií na tento produkt. Môžeme potvrdiť, že väčšina z nich je pozitívna, nájdu sa však aj nejaké chybičky. Najväčšími pozitívami Nutribulletu je ľahká manipulácia, čistenie a kvalitné mixovanie aj mrazených či tvrdých surovín. Naopak, viacerí by uvítali tichší chod mixéra alebo nižšiu cenu. Kvalita však v tomto prípade hovorí za všetko, čo poviete? Prečítajte si aj vy nasledovné skúsenosti reálnych užívateľov Nutribulletu.

Recenzie na mixér Delimano Nutribullet 900 W Reálne skúsenosti zákazníkov s mixérom Delimano Nutribullet 900 W

Viac recenzií → nájdete tu

 

Bezpečnostné pokyny k používaniu mixéra

Hoci je to stolný mixér kompaktných rozmerov a veľmi jednoducho sa používa aj čistí, rovnako pri ňom platia určité bezpečnostné opatrenia, ktoré netreba podceňovať a treba ich dodržiavať. Napríklad aj z toho dôvodu, aby ste predĺžili životnosť vášho spotrebiča alebo predišli jeho poškodeniu či vášmu poraneniu. Patria medzi ne:

 • Motor by nemal byť v nepretržitom chode dlhšie než 1 minútu inak hrozí jeho poškodenie. Ak motor prestane pracovať, odpojte základňu zo siete a nechajte ju na hodinu vychladnúť. Potom skúste prístroj znova zapnúť. Nutribullet má zabudovanú tepelnú poistku, ktorá ho vypne vo chvíli, keď sa začne prehrievať. Základňa sa po odpojení z elektriny a vychladnutí tepelnej poistky zresetuje.
 • Čepele spotrebiča sú veľmi ostré, preto s nimi manipulujte naozaj opatrne.
 • Nikdy nemixujte sýtené nápoje. Nahromadený tlak z uvoľnených plynov môže spôsobiť prasknutie nádoby, čo by mohlo viesť k poraneniu.
 • Pred mixovaním nedávajte do nádoby žiadne horúce tekutiny. Začnite s vychladenými surovinami alebo izbovej teploty. Zohriate ingrediencie by mohli v uzavretej mixovacej nádobe vytvoriť vnútorný tlak, čo môže spôsobiť jej prasknutie/otvorenie s rizikom tepelného poškodenia alebo poranenia.
 • Rozmixovanú zmes nenechávajte na dlhý čas v uzavretej nádobe. Cukry v ovocí a zelenine môžu začať kvasiť, čo vedie k hromadeniu tlaku a jeho rozpínaniu v nádobe. Pri jej pohnutí alebo otvorení môžu následne suroviny vybuchnúť a vystreknúť von.
 • Cyklónový pohyb mixéra vyžaduje na prípravu supervýživných koktailov – Nutriblastov a iných hodnotných nápojov použitie tekutín. Nie je určený na drvenie ľadu a prípravu nápojov bez tekutín. Ak si chcete pripraviť lahodný, studený Nutriblast, odporúčame vám použiť mrazené ovocie a vychladené tekutiny. Prípadne môžete do 25 % objemu nádoby pridať drvený ľad a dolejte vodu alebo inú tekutinu až po rysku „MAX—”. Nedrvte ľad ani iné tvrdé suroviny bez pridania kvapalín, pretože pri dlhšom takomto zaobchádzaní môže dôjsť k otupeniu alebo poškodeniu čepelí. Pred a po každom použití vždy skontrolujte čepele.
 • Prívodný kábel a zástrčku pravidelne kontrolujte. Kábel sa nesmie dotýkať horúcich povrchov vrátane sporákov. Nenechávajte ho ani visieť cez hranu stola alebo linky. Neťahajte zaň, neprekrúcajte ho ani inak nepoškodzujte.

 

💡 TIP: Pozrite si náš test najlepších stolných kuchynských mixérov a uvidíte, ako sme ohodnotili Delimano Nutribullet 900 a ďalšie iné modely mixérov.

 

Zhodnotenie na záver

Delimano Nutribullet 900 sa stane vaším každodenným spoločníkom. Zabezpečí vám potrebnú dávku vitamínov a vy budete mať dostatok energie počas dňa. Príprava nápojov je veľmi rýchla a ľahká, rovnako ako aj čistenie prístroja. Mierne vás môže rušiť iba hlasitosť, jeho 900 W motor si ju však vyžaduje. Pri popíjaní lahodného smoothie na hlučnosť úplne zabudnete.

Vyskúšajte Delimano Nutribullet 900 W. Cena sa môže niekomu zdať trochu vyššia, do kvality sa však oplatí investovať. Nutribullet si môžete zakúpiť už za 79,99 € vo vybraných eshopoch alebo na predajniach s výhradnými distribučnými právami, ktoré sme už spomenuli vyššie. V prípade vašej nespokojnosti môžete výrobok do 14 dní od doručenia vrátiť a peniaze dostanete späť.

Výhody

 • vyhotovenie bez obsahu bisfenolu A (BPA), pre bezpečné jedlá a maškrty
 • jednoduché čistenie, vhodný aj do umývačky riadu
 • odstredivá sila, perfektná cirkulácia a patentované extrakčné čepele
 • rozdrví jedlo, naruší jeho bunkovú štruktúru a uvoľní hodnotné živiny
 • rozdrví semienka, jadierka, stopky aj šupky
 • pomáha zmierniť niektoré zdravotné problémy

Nevýhody

 • disponuje len jednou rýchlosťou
 • pre niekoho vysoká cena
 • môže vás rušiť mierne vyššia hlučnosť motora

Záver recenzie: Stolný mixér s unikátnou čepeľou pre ešte rýchlejšie a účinnejšie mixovanie. Určite dobrá voľba, s ktorou budete spokojní.

Hodnotenie autora
 • Prevedenie
 • Kvalita mixovania
 • Rýchlosť mixovania
 • Ovládanie
 • Cena

Súhrn

Stolný mixér s unikátnou čepeľou pre ešte rýchlejšie a účinnejšie mixovanie. Určite dobrá voľba, s ktorou budete spokojní.

4.4

Delimano Nutribullet 900

✅ Cena: 79,99 €

Chcem Delimano Nutribullet 900 Heureka.sk
Vývoj ceny Delimano Nutribullet 900


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšem články, ktoré sú zaujímavé a majú pridanú hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, ktoré využijú mnohí z vás v každodennom živote. Pravidelne testujem rozličné užitočné produkty. Verím, že aj moje články vám pomôžu nájsť odpoveď na rôzne, doteraz nevyriešené otázky.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.