Delimano Slow Joy – recenzia na pomalý odšťavovač, ktorý zachováva všetky vitamíny

Petra Lyžičiarová Recenzia 27. októbra 2021 0
Delimano Slow Joy odšťavovač
 • Príkon: 200 W
 • Objem nádoby: 400 ml
 • Hmotnosť: 4,5 kg
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Odšťavovače
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Delimano Slow Joy je pomalý odšťavovač, ktorý z ovocia a zeleniny získava maximum šťavy a zároveň zachováva v šťavách veľa organických vitamínov a výživných látok. Okrem odšťavovania ho môžete použiť aj na výrobu chutných jedál pre deti alebo sviežich smoothie nápojov. K jeho prednostiam patrí napríklad aj to, že šetrí elektrickú energiu a znižuje množstvo potravinového odpadu.

Z hľadiska ceny by sme ho zaradili k strednej cenovej hladine. Čo sa týka príkonu tohto odšťavovača, je na hodnote 200 W, čo je v porovnaní s inými pomalými odšťavovačmi priemerná hodnota. Kapacita odšťavovača je 400 ml. Oceňujeme, že Delimano Slow Joy má kompaktné rozmery, a tak ho jednoducho uskladníte aj v menšej domácnosti. Je nenáročný na používanie a jednoduché je aj jeho čistenie.

Základné informácie

Delimano Slow Joy je pomalý odšťavovač, ktorý funguje pri nízkych otáčkach, vďaka čomu sa pri spracovaní ovocia a zeleniny zachovávajú všetky potrebné výživné látky a vitamíny. Použiť ho môžete nielen na prípravu štiav, ale aj chutných pokrmov pre malé deti či zdravých smoothie nápojov.

Odšťavovač Delimano Slow Joy

Odšťavovač Delimano Joy má príkon 200 W a jeho prevádzka šetrí elektrickú energiu. Jeho kapacita je 400 ml. Ide o skladné a kompaktné zariadenie, ktoré má hmotnosť 4,5 kg, a jednoducho ho uskladníte aj v menšej kuchyni.

Dôležité parametre odšťavovača Delimano Slow Joy:

Príkon200 W
Kapacita400 ml
Hmotnosť4,5 kg
Rozmery21*18*51 cm

 

Ako funguje

Odšťavovač Delimano Slow Joy pracuje na princípe nízkych otáčok, vďaka čomu získava z ovocia a zeleniny potrebné živiny a organické vitamíny. Keďže motor pracuje pri nízkych otáčkach, vytvára menej tepla a uchováva zdravé nutrienty a enzýmy v pripravenom nápoji. Navyše tiež umožňuje dlhšie skladovanie pripravených nápojov.

Odšťavovač Delimano Slow Joy - použitie

Odšťavovač pracuje pri dvojstupňovom extrakčnom procese, a tak je výsledkom odšťavovania tá najvýživnejšia šťava. Precízne stláča suroviny bez toho, aby dochádzalo k ich drveniu či trhaniu. Okrem toho môžete spracovať nielen samotnú šťavu, ale aj dužinu z odšťavených surovín. Výrobca napríklad odporúča zmiešať dužinu, ktorá je zdrojom cennej vlákniny, s orieškami, medom či semienkami a vytvoriť si tak chutnú energetickú tyčinku. Prípadne môžete dužinu pridať aj k raňajkovým cereáliám či do jogurtu.

Odšťavovač Delimano Slow Joy - príprava šťavy

 

💡 Mohlo by vás zaujímať: Ak sa chcete dozvedieť viac o výbere najlepšieho šnekového odšťavovača, pozrite si náš veľký test týchto zariadení. Nájdete v ňom recenzie na niekoľko kvalitných modelov.

 

Recenzie a skúsenosti zákazníkov

Pozreli sme sa na niekoľko hodnotení od zákazníkov, ktorí si odšťavovač Delimano Slow Joy zadovážili. V recenziách sa podelili o svoje dojmy a skúsenosti s týmto zariadením.

Za pozitívum napríklad považujú jednoduché čistenie, avšak v jednej recenzii sme sa stretli s protichodným názorom. Zákazník sa v ňom sťažoval, že pri čistení je náročné otvoriť otvor, z ktorého vychádza odšťavená dužina. Zákazníčka v tejto recenzii tiež tvrdí, že nápoj by skôr prirovnala k smoothie a nie k šťave. Toto však môže závisieť aj od daných surovín, z ktorých šťavu pripravila.

Odšťavovač Delimano Slow Joy - recenzia

Ďalšie skúsenosti zákazníkov chvália tichý chod odšťavovača Delimano, ale aj to, že si pomocou neho môžete pripraviť detskú výživu. Menšou nevýhodou je malý otvor na vkladanie surovín, a tak ich musíte nakrájať na menšie kúsky.

Odšťavovač Delimano Slow Joy - recenzie

 

Odšťavovač Delimano Slow Joy – odporúčame?

Ak hľadáte kvalitný a cenovo prijateľný pomalý odšťavovač, Delimano Slow Joy je pre vás vhodnou voľbou. Šetrí elektrickú energiu, nie je náročný na čistenie a má tichý chod. Okrem toho sú jeho prednosťou aj kompaktné rozmery, a tak je vhodný aj do menších domácností. Za drobné nevýhody považujeme malý objem nádoby na šťavu a malý otvor na vkladanie surovín. Pomer ceny a kvality je v prípade tohto odšťavovača priaznivý.

Výhody

 • tichý chod
 • nenáročné čistenie
 • kompaktné rozmery
 • možnosť prípravy detskej výživy

Nevýhody

 • malý objem nádoby na šťavu
 • malý otvor na suroviny

Záver recenzie: Jednoduchý, cenovo dostupný a kompaktný pomalý odšťavovač, ktorý uchováva v šťavách maximum živín.

Hodnotenie autora
 • Výkon
 • Jednoduchosť použitia
 • Kompaktnosť
 • Čistenie
 • Cena

Súhrn

Jednoduchý, cenovo dostupný a kompaktný pomalý odšťavovač, ktorý uchováva v šťavách maximum živín. Poslúži aj pri príprave detských výživ.

4.3

Delimano Slow Joy odšťavovač

✅ Cena: 129,90 €

Chcem Delimano Slow Joy Delimano.sk
Vývoj ceny Delimano Slow Joy


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.