Deminas | Odpudzovač mačiek a psov – Plašič zvierat

22. septembra 2021 0
Deminas | Odpudzovač mačiek a psov – Plašič zvierat
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Odpudzovače mačiek
38,71 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Deminas | Odpudzovač mačiek a psov - Plašič zvierat píše eshop

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ MAČIEK A PSOV

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými návštevníkmi? Susedova mačka si chodí na vašu záhradu. Alebo si z Vášho anglického trávniku pred domom robia psy toaletu? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s mačkami, psami, myšami, líškami, veveričkami, jeleňmi a inými zvieratami.

Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

 • Ultrazvuková sonická technológia
 • Zmeňte svoju záhradu silové pole odpudzujúce neželaných návštevníkov
 • Bez údržbové zariadenie napájané solárnou energiou
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Najvýkonnejšie zariadenie s veľkým dosahom

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ ZVIERAT

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť vašu záhradu. Po zasunutí do zeme vydáva odpudzovač zvuk s premenlivou frekvenciou. Signály ovplyvňujú nervový systém zvierat. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Zvieratá radšej opustia tento priestor.

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ A HUMÁNNE RIEŠENIE

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odplašenia nežiadúcich zvierat. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ani iné metódy. Jednoducho zapichnete tento plašič do zeme alebo ho zaveste na požadované miesto a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných návštevníkov z vašej záhrady! Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť váš pozemok.

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok a vode. Stačí ho zapichnúť do zeme na požadované miesto, alebo ho zavesiť napríklad na stenu a zapnúť, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Následne je dobíjaný pomocou solárneho panelu umiestneného na vrchu. Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu vašej záhrady.

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ

Plašič umiestnite kdekoľvek na záhrade alebo v exteriérnych priestorov ktoré potrebujete ochrániť napríklad na ovocné sady, lúky, farmy, ako aj počas cesty do kempu, v kempe,  kde je vysoké riziko zvierat.

NA AKÝKOĽVEK DRUH ZVIERAT

Využitie tohto solárneho  odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti mačkám, psom, myšiam, potkanom, líškam, jeleňom, vtákom ale aj inej divej zvery.

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti zvieratám boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží. Odpudzovač je navyše vybavený kvalitnou batériou, ktorá je napájaná zo solárneho panelu. Takto Vás bude chrániť 24 h s využitím zelenej energie.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Certifikát: CE
 • Uhol infračerveného senzora: 110 stupňov
 • Snímač pohybu: áno – dosah 5-8 m
 • Režim spánku: po 15 sek.
 • Napájanie: solárny panel
 • Rozmery 14,5 x 9,5 x 37 cm

VAŠE SKÚSENOSTI   "Susedove mačky stále chodili k nám na záhradu a robia nám samé problémy. Už som zvažoval kúpu psa no narazil som na túto skvelú vecičku. Je na nezaplatenie. Od vtedy mám s nimi svätý pokoj."

PETER V.   "Bývame blízko pri lese a preto sme mali na záhrade často neželaných návštevníkov. Najme kuny a líšky nedali našim sliepkam pokoj. Nasadili sme pár týchto odpudzovače a odvtedy máme pokoj. Zatiaľ to funguje dobre."

KAROL B.

Používame tieto plašiče už dlhšie a sme s nimi spokojný. To ich máme odskúšané v dome na záhrade, na chalupe aj na viniciach proti vtákom.

JOZEF S. "Využívam ho na záhrade. Od kedy ho používam, žiadne mačky, myši ani iné zvieratá... Odporúčam Funguje to."  MICHAL M.

Parametre produktu

Súhrn
Použitiekuny a hlodavci
Typodpudzovače

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
38,71 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny Deminas | Odpudzovač mačiek a psov - Plašič zvierat


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.