Elektrický varič na vodu Delimano Joy – kompaktný a praktický pomocník do kuchyne

Petra Lyžičiarová Recenzia 19. septembra 2021 0
Elektrický varič na vodu Delimano Joy
 • Objem: 250 ml
 • Rýchlosť ohrievania: do 1 minúty
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Rýchlovarné kanvice
29,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Delimano.sk

Praktický, prenosný a jednoduchý na použitie – presne taký je elektrický varič na vodu Delimano Joy, pomocou ktorého si môžete v priebehu niekoľkých sekúnd pripraviť chutnú kávu, zohriať sa pri šálke čaju či teplého instantného nápoja, prípadne instantnej polievky.

Elektrický varič na vodu Delimano Joy má rukoväť s ergonomickým tvarom a vďaka konštrukcii, ktorá je na dotyk chladná, sa dobre drží. O bezpečnosť je pri používaní tohto spotrebiča maximálne postarané, a to nielen tým, že sa na ňom nemôžete popáliť, ale aj ochranou proti vareniu bez vody. Varič má odpojiteľný hrnček s kapacitou 250 ml, ktorý môžete jednoducho a rýchlo vyčistiť v umývačke riadu. Elektrický varič na vodu Delimano Joy je výborný pre ľudí, ktorí žijú sami a nepotrebujú objemné rýchlovarné kanvice. Ocenia ho aj študenti na internátoch či ľudia, ktorí sú často na cestách.

Čítať viac...

porovnanie cien
Delimano.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
29,90 € Do obchodu Delimano.sk
TopShop.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
29,90 € Do obchodu TopShop.sk

Electrický varič na vodu Delimano Joy - navigácia v článku

Základné informácie

Elektrický varič na vodu Delimano je kompaktný a s objemom 250 ml je vhodný pre menšie domácnosti. Ocenia ho seniori, ale aj študenti na internátoch či ľudia, ktorí sú často na cestách, pretože si ho vďaka kompaktným rozmerom ľahko pribalia do batožiny.

Elektrický varič na vodu Delimano spoľahlivo nahradí objemné a rozmerné rýchlovarné kanvice, je cenovo dostupný a vodu vám zohreje približne do jednej minúty. Vybavený je praktickou a odmítateľnou bezkáblovou kanvicou s pohodlnou rukoväťou. Vďaka ergonomickému tvaru sa s varičom dobre manipuluje. Rukoväť je tepelne izolovaná, a tak nehrozí popálenie.

Hrnček je možné umývať aj v umývačke riadu. O bezpečné používanie sa stará aj ochrana proti vareniu bez vody. Vďaka nej sa spotrebič v prípade vyvretia vody automaticky sám vypne. Platí to aj v prípade varenia na sucho. Varič na vodu sa dobre skaduje a má aj úložisko na kábel, takže sa dá dobre zbaliť.

Varič na vodu Delimano Joy s ergonomickou rukoväťou

 

Použitie

Použitie elektrického ohrievača na vodu Delimano Joy je veľmi jednoduché a v podstate sa nelíši od spôsobu použitia rýchlovarnej kanvice. Do odmímateľného hrnčeka nalejete požadované množstvo vody, maximálne však 250 ml. Následne stačí zariadenie pripojiť do siete a zapnúť. V priebehu niekoľkých sekúnd bude vaša voda horúca a vy si môžete pripraviť svoj obľúbený horúci nápoj či zaliať instantnú polievku.

Varič vody Delimano Joy

 

Recenzie a skúsenosti zákazníkov

Zaujímalo nás, ako hodnotia elektrický ohrievač na vodu Delimano Joy zákazníci, ktorí si tento spotrebič zadovážili. Skúsenosti s ním sú pozitívne, keďže zákazníci hodnotili jeho používanie ako veľmi jednoduché a samotný varič považujú za praktický.

V recenziách vyzdvihujú hlavne jeho kompaktné rozmery, vďaka ktorým je možné si ho so sebou zobrať na cesty. Prednosťou je tiež jednoduché ovládanie, ktoré zvládnu aj seniori.

Skúsenosti s elektrickým varičom vody Delimano Joy

 

Zhrnutie na záver

Ak hľadáte jednoduchý varič na vodu s menším objemom, ktorý dokáže nahradiť rýchlovarnú kanvicu, varič Delimano Joy je pre vás tou vhodnou voľbou. Vďaka kompaktným rozmerom ho ocenia ľudia v menších domácnostiach, ale aj študenti na internáte či ľudia, ktorí zvyknú často cestovať. Nenáročná obsluha z neho robí výborného pomocníka pre seniorov.

Objem 250 ml je síce menší, ale v prípade vyššie uvedených skupín ľudí, je skôr prednosťou. Oceňujeme možnosť umývať odnímateľnú kanvicu v umývačke riadu a páči sa nám tiež možnosť zbaliť kábel do špeciálneho úložiska. Varič zohreje vodu do jednej minúty. Čo sa týka ceny, v tejto cenovej relácii by ste síce našli aj objemnejšiu rýchlovarnú kanvicu, avšak prednosťou tohto variča na vodu je práve jeho kompaktnosť a rýchlosť ohrevu.

 

💡 TIP – rýchlovarné kanvice

Ak by ste predsa len chceli dať prednosť klasickej rýchlovarnej kanvici, pozrite si náš test najlepších rýchlovarných kanvíc za rok 2021, toto je 5 najlepších:

💡💡 u nás nájdete celý test rýchlovarných kanvíc

Výhody

 • kompaktné rozmery
 • ergonomická rukoväť
 • možnosť umývať hrnček v umývačke riadu
 • rýchly ohrev vody
 • ľahko prenosná

Nevýhody

 • kvôli malému objemu je vhodná skôr pre menšie domácnosti

Záver recenzie: Praktický a kompaktný ohrievač na vodu, pomocou ktorého si môžete pripraviť svoj obľúbený horúci nápoj v priebehu niekoľkých sekúnd.

Hodnotenie autora
 • Jednoduchosť používania
 • Objem
 • Rýchlosť ohrievania
 • Skladnosť
 • Údržba a čistenie

Súhrn

Kompaktný a praktický varič na vodu, pomoocou ktorého si pripravíte horúce nápoje v priebehu niekoľkých sekúnd. Je prenosný, jednoducho sa obsluhuje a odmnímateľný hrnček je možné umývať v umývačke riadu.

4.4

Elektrický varič na vodu Delimano Joy

✅ Cena: 29,90 €

Chcem Delimano Joy electrický varič na vodu Delimano.sk
Vývoj ceny Delimano Joy electrický varič na vodu


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.