Fiskars 1000590 - krátka recenzia

2. decembra 2021 0
FISKARS 1000590
  • Dĺžka: 1012 mm
  • Hmotnosť: 654 g
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Nožnice na trávu
32,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Kvalitné mechanické nožnice na trávu značky Fiskars v sebe spájajú jednoduchosť používania s dokonalým strihom. O presné strihanie vášho trávnika sa postará servomechanizmus, vďaka ktorému nožnice odstrihnú ľubovoľný chumáč trávy bez "žuvania". Ergonomický dizajn vám zabezpečí ľahkú prácu s nožnicami, pričom ich držanie je komfortné. Nízka hmotnosť nožníc prispieva komfortu pri práci.

Nožnice na trávu s násadou vás odbremenia od bolestí chrbtice, keďže vďaka násade môžete trávu strihať i bez toho, aby ste sa zohýbali. Bezpečnosť je zaistená zámkom, ktorý uzavrie nožnice a ovládate ho len pomocou palca na ruke. Čepele sú z kvalitnej švédskej ocele a ich natočenie je nastaviteľné o 360 stupňov.

Výhody

  • ergonomický dizajn
  • kvalitná švédska oceľ
  • praktická násada

Nevýhody

  • nenašli sme

Záver recenzie: Praktické mechanické nožnice na trávu s násadou, ktorá šetrí váš chrbát. Švédska oceľ je zárukou dokonalého strihu.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
32,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Fiskars 1000590 píše eshop

Nožnice na trávu Fiskars umožňujú presné strihanie trávy s minimálnym úsilím. Vďaka dômyselnému servo-mechanizmu vždy perfektne ustrihnú ľubovoľný chumáč trávy bez "žutia". Komfortné držanie a jednoduchá práca s nimi je daná ergonomickým dizajnom a nízkou hmotnosťou. Najlepšie vlastnosti nožníc na trávu SERVO a nožníc na trávu a živé ploty boli spojené do nového výrobku - nožníc na trávu Fiskars SERVO s násadou. Dovoľujú pracovať bez ohýbania chrbtice a naviac sú vybavené osvedčeným servo-mechanizmom. Čepele sú vyrobené z dôkladne zakalenej švédskej ocele. Natočenie čepele je nastavitelné v rozsahu 360°. Špeciálny Servo-System® automaticky reguluje prítlak čepeľe podľa množstva strihanej trávy. Zámok pre zaistenie nožníc v uzavretej polohe sa ovláda palcom ruky. Jednoduchá a pohodlná práca v vzpriamenej polohe. Dĺžka: 1012 mm Hmotnosť: 654

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaFiskars
Dĺžka lišty1012 mm
Hmotnosť0.654 kg

Vývoj ceny Fiskars 1000590


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.