inSPORTline Quebii - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
inSPORTline Quebii
 • Výrobca: Insportline
 • Použitie: viacúčelový
 • Typ: golier
 • Vyhrievanie: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Masážne prístroje
73,10 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
inSPORTline.sk

InSPORTline Quebii predstavuje moderný masážny prístroj, ktorý nemá problém uvoľniť svalstvo na rôznych častiach vášho tela.O masírovanie sa starajú dve masážne hlavice s výkonom 24 W s funkciou príjemného vyhrievania. To sa dá ľubovoľne vypínať a zapínať a je signalizované podsvietením samotných masážnych hlavíc v prípade zapnutia. Zvoliť si môžete aj rýchlosť hlavíc. Smer masírovania možno tiež meniť, a to v smere a proti smeru hodinových ručičiek.

Masážny golier disponuje komfortnými rukávmi, do ktorých možno prevliecť ruky a maximálne relaxovať. Na rukáve je tiež umiestnený veľmi jednoduchý a prehľadný ovládací panel. Súčasťou balenia sú aj dva adaptéry, jeden do zásuvky, druhý do zapaľovania automobilu. Golier je vybavený aj zipsom, vďaka ktorému je možné sprístupniť masážne hlavice pre prípadné čistenie. Samotná masáž môže trvať až 15 minút, po ktorých sa prístroj automaticky vypne.

Výhody

 • dve masážne hlavice s možnosťou vyhrievania
 • pohodlné rukávy s okami na pretiahnutie rúk
 • priložený adaptér pre napájanie zo zapaľovania automobilu
 • možnosť zmeny smeru masírovania

Nevýhody

 • krátke úchyty

Záver recenzie: Multifunkčný masážny prístroj pre uvoľnenie celého svalstva a odstránenie bolestí krčnej chrbtice.

Čítať viac...

kde kúpiť
inSPORTline.sk ⭐️ jasne stanovený dátum doručenia tovaru k zákazníkovi
⭐️ pri objednávke nad 80 € poštovné zdarma
⭐️ garancia vrátenia peňazí, nákup na spĺatky, kvalitný, spoľahlivý a známy eshop
⭐️ výpredaje, zľavy a aktuálne akcie → nájdete tu
73,10 € Do obchodu inSPORTline.sk

Čo o inSPORTline Quebii píše eshop

Masážny golier inSPORTline Quebii je ideálnym spoločníkom pre relaxáciu pri televízii, pre premasírovanie stuhnutej krčnej chrbtice v práci alebo pri akejkoľvek inej príležitosti. Golier je potiahnutý príjemnou syntetickou kožou a sieťovinou. O masírovanie sa starajú dve masážne hlavice s výkonom 24 W s funkciou príjemného vyhrievania. To sa dá ľubovoľne vypínať a zapínať a je signalizované podsvietením samotných masážnych hlavíc v prípade zapnutia. Zvoliť si môžete aj rýchlosť hlavíc. Smer masírovania možno tiež meniť, a to po a proti smeru hodinových ručičiek. Masážny golier je vybavený komfortnými rukávmi, do ktorých možno prevliecť ruky a maximálne relaxovať. Na rukáve je tiež umiestnený veľmi jednoduchý a prehľadný ovládací panel. Súčasťou balenia sú aj dva adaptéry, jeden do zásuvky, druhý do zapaľovania automobilu. Golier je vybavený aj zipsom, vďaka ktorému je možné sprístupniť masážne hlavice pre prípadné čistenie. Masážny golier inSPORTline Quebii nemusí byť zavesený iba okolo krku, ale možno s ním masírovať aj iné partie. Medzi tie patria predovšetkým bedrá, nohy, brucho alebo chodidlá. Všetky typy masáží i s nákresmi možno nájsť v priloženom manuáli. Samotná masáž môže trvať až 15 minút, po ktorých sa prístroj automaticky vypne. Vďaka týmto vlastnostiam je masážny golier Quebii ideálny nielen pre relax pri televízii alebo v práci v kancelárii, ale vďaka adaptéru do zapaľovania i pre vodičov z povolania, dlhé cestovanie a ďalšie príležitosti.

Technický popis:

 • komfortný masážny golier ideálny na relax pri televízii, v práci, pre vodičov z povolania dve masážne hlavice s možnosťou vyhrievania masírovanie krčnej chrbtice, bedier, nôh, brucha alebo chodidiel formou 15-minútovej sekvencie pohodlné rukávy s okami na pretiahnutie rúk ľahké ovládanie priložený adaptér pre napájanie zo zapaľovania automobilu zips pre prístup k masážnym hlaviciam
 • Výkon: 24 W
 • materiál: syntetická koža, sieťovina
 • rozmery oporných rukávov: 40 x 15 cm
 • rozmery modulu masírovania : 40 x 19 cm
 • hmotnosť: 1,35 kg
 • napájanie: 230 V, zapaľovanie v automobile
 • Funkcia masážneho goliera inSPORTline Quebii: manuálne zapnutie a vypnutie automatické vypnutie po sekvencii v trvaní 15 minút vyhrievanie 3 rýchlosti masírovania zmena smeru masírovania

Parametre produktu

Súhrn
Použitieviacúčelový
VýrobcaInsportline
Typgoliere
Hmotnosť1350 g
Výkon24 W

Vývoj ceny inSPORTline Quebii


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.