inSPORTline Big – twist stepper ocenený ako Produkt roka 2017

Georgina Babinová Recenzia 16. októbra 2021 0
Twist stepper inSPORTline Big – AKCIA
 • nosnosť: 100 kg
 • počítač: áno
 • možnosť nastavenia záťaže: áno
 • hmotnosť: 9 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Steppery
116,30 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
inSPORTline.sk

Zatiaľ čo klasický stepper simuluje chôdzu po schodoch Twist stepper inSPORTline Big dostáva do pohybu nielen svaly na nohách, ale aj bedrové kĺby. Pozitívne ovplyvňuje aj váš chrbát, zlepšuje rovnováhu a koordináciu. Stepper sa nepohybuje len hore a dole, ale sa navyše  hýbe do strán. Tento typ steppera je obzvlášť obľúbený u dám, ktoré chcú vyhlásiť vojnu jednej z ich najväčších problémových oblastí: zadočku.

Čítať viac...

kde kúpiť
inSPORTline.sk ⭐️ jasne stanovený dátum doručenia tovaru k zákazníkovi
⭐️ pri objednávke nad 80 € poštovné zdarma
⭐️ garancia vrátenia peňazí, nákup na spĺatky, kvalitný, spoľahlivý a známy eshop
⭐️ výpredaje, zľavy a aktuálne akcie → nájdete tu
116,30 € Do obchodu inSPORTline.sk

Twist Stepper inSPORTline Big – základné informácie

Stepper ponúka efektívne kardio cvičenie a workout celého tela súčasne. Jeho bočný pohyb zaistí zapojenie vašich stehien, zadku a šikmých brušných svalov, zatiaľ čo jeho pohyb nahor a nadol sa zameriava a posilňuje svaly, o ktorých ste ani nevedeli, že existujú.

Twist stepper inSportline Big

Technické parametre: 
Nastavenie záťaže:nie
Gumové tiahla:áno
Hmotnosť:9 kg
Maximálna nosnosť:100 kg
Nastavenie výšky kroku:áno
Počítadlo krokov:áno
Meranie srdcovej frekvencie:nie
Rýchlosť chôdze:nie

 

Funkcie a vlastnosti

Napriek tomu, že v popise na stránke predajcu sa uvádza, že úroveň odporu nie je nastaviteľná, otočným gombíkom na čelnej strane steppera ju nastaviť viete, takže môžete začať s menším odporom a ako sa zlepšuje vaša kondícia zvyšovať intenzitu tréningu – ak otočíte gombíkom doľava odpor sa znižuje, smerom doprava sa zvyšuje. Tento model je dodávaný s gumovými tiahlami, ktoré sa dajú použiť na workout paží, chrbta a ramien –   je to časovo efektívny spôsob cvičenia, ktorý spaľuje viac kalórií.

 

➡️ Pohyb do boku

Väčšina stepperov sa hýbe hore a dole. Toto obmedzuje workout na oblasť predných a zadných strán stehien, s minimálnym dopadom na vonkajšie a vnútorné stehná. Bočný pohyb prístroja inSportline Big zaistí, že z vášho tréningu bude mať úžitok celé stehno.

 

➡️ Displej

Twist Stepper inSPORTline Big má vhodne umiestnený jednoduchý displej, ktorý zobrazuje čas cvičenia, počet krokov, celkový počet krokov a počet kalórií, ktoré spálite počas tréningu.

 

➡️ “Oversized” nášľapy

Stepper má nadrozmerné, protišmykové nášľapy na nohy, vďaka ktorým je použitie veľmi bezpečné.

 

➡️ Nastavenie výšky kroku

Tento model ponúka možnosť nastavenia výšky kroku v troch úrovniach, od základnej – simulujúcej chôdzu po rovnej zemi, cez strednú – stúpanie do mierneho svahu, až po vysokú – stúpanie do kopca.

 

➡️ Gumové tiahla

Aby ste mohli precvičiť čo najviac svalových skupín, stepper sa dodáva s nastaviteľnými gumenými tiahlami, ktoré sa pripevnia k zariadeniu, aby sa mohli svalové skupiny hornej časti tela . V závislosti od typu cvičenia môžete precvičiť bicepsy, svaly ramien, krku aj hrudníka. Dĺžka lán je však veľmi dôležitá: čím je vaša výška menšia, tým kratšie by mali byť ; inak nie sú dostatočne napnuté a svaly nie sú dostatočne vyťažené kvôli nedostatku odporu.

 

Dizajn a kvalita prevedenia

Stepper váži 9 kg čo trocha sťažuje premiestňovanie. Je vyrobený z ocele a plastu a kvalite prevedenia niet čo vyčítať. Zariadenie sa kolíše na podlahe iba mierne. Keď naň vystúpite pedále sa nešmýkajú a pre väčšiu bezpečnosť majú tiež vonkajší bočný okraj. Maximálne zaťaženie je 100 kg.

 

Krátke video vám toto zariadenie predvedie aj “naživo”:

 

Twist stepper inSPORTline Big-Video-recenze.mp4

 

Čo sa nám na Twist Stepper inSPORTline Big páči?

 • bočný pohyb – väčšina stepperov obmedzuje oblasť benefitov na predné a zadné strany stehien v dôsledku jednoduchého pohybu nahor a nadol. Pohyb tohto steppera zaisíe, že vaše celé stehno dostane dostane zabrať. To znamená, že akonáhle je vaša workout dokončený, končíte a už nemusíte robiť žiadne ďalšie cvičenie na tonizovanie svalov stehien
 • celá jednotka je veľmi kompaktná – jednoduché skladovanie
 • dostupná cena cena – inSPORTline Big je jedným z férovo nacenených zariadení na trhu. Ak ste viazaní rozpočtom, potom je to dobrá voľba aj vzhľadom na jeho robustnú konštrukciu.
 • odolný – ide o skutočne odolné zariadenie, dobre skonštruované, s dlhou životnosťou aj pri častom používaní.
 • nastaviteľný – výška kroku, odporu a aj ručné popruhy sú nastaviteľné, čo umožňuje prispôsobenie tréningu vašej zvyšujúcej sa kondícii
 • palubný počítač – bude vás informovať o všetkých dôležitých štatistikách vášho cvičebného progresu prostredníctvom jednoduchej, ale čitateľnej obrazovky
 • bezpečné používanie – InSPORTline Big je veľmi bezpečný na použitie vďaka svojim nadrozmerným, protišmykovými nášľapom. Ako pri každom takomto stroji, aj tu budete potrebovať udržiavať balans, ale bočný pohyb nespôsobí priemernému používateľovi žiadny problém.

 

Čo sa nám na Twist Stepper inSPORTline Big nepáči?

 • relatívne malý rozsah možností nastavenia – jednou z mála nevýhod tohto steppera je trochu obmedzená možnosť nastavenia. Poskytuje síce skvelý workout, ale ak by ste chceli vyššiu variabilitu, je potrebné hľadať drahšiu jednotku.
 • základný počítač – počítač a displje sú úplne funkčné, ale ak hľadáte počítač s prednastavenými programami a širokou škálou možností sledovania, budete potrebovať iný model.
 • hladina hluku – vo všeobecnosti hladina hluku počas prevádzky nie je problém, ale po tom, ako bolo zriadenie už nejakú dobu v prevádzke “kvíli”. Pravidelná aplikácia ľahkého maziva, napr. WD40, alebo podobného, problém veľmi ľahko odstráni.
 • trúsiace sa čierne čiastočky – zo začiatku je potrebné chrániť podložku, časom sa tento problém vytratí

Prečo sa rozhodnúť pre Twist Stepper inSPORTline Big ?

Ak ste ešte cvičenie na stepperi nikdy neskúšali, jeho skutočné výhody pre vás môžu byť stále nejasné. Tu sú fakty, ktoré robia tento typ vybavenia na domáce cvičenie pre určitú skupinu ľudí príťažlivým.

 • nižší dopad na kĺby – ak ste zanietený bežec, pravdepodobne viete, aké to je. Keď sa stratíte v tom, čo odborníci nazývajú „runner´s high“, prakticky sa nestaráte o bolesti a namáhanie kĺbov. Ale po cvičení začnete pociťovať mierne bolesti. InSportLine Big vám môže poskytnúť rovnaké benefity pravidelného cvičenia, ale bez daného zaťaženia kĺbov.
 • zlepšenie kardiovaskulárneho zdravia –  Pokiaľ ide o cvičenie všeobecne, nie každá jeho forma dokáže zapojiť vaše kardiovaskulárne systémy, aby ste zostali fit a zdraví. Vďaka mierne stimulujúcim cvičeniam na stepperi budete mať možnosť neustále zlepšovať funkcie pľúc a srdca. Pamätajte, že nie na intenzite, ale na frekvencii vašich cvičení záleží najviac.
 • vysoká rýchlosť spaľovania kalórií – Potrebujete súčasne výhody rezistencie a kardio cvičenia? Ak je vaša odpoveď áno, stepper to ponúka. Zaujímavosťou je, že pravidelné cvičenie s týmto vybavením spáli veľa kalórií. To zas vedie k výraznému zníženiu hmotnosti. Pridaním workoutu hornej časti tela pomocou priložených gumových lán zvýšite rýchlosť spaľovania kalórií a chudnutie.
 • veľmi dostupné domáce fitness vybavenie – odhodlanie dosiahnuť vaše ciele v oblasti fitness nemusí stáť veľa peňazí. Okrem času, ktorý ušetríte pri eliminácii dochádzania do posilňovne, je tento stroj s cenou 116,30 € dostupný prakticky pre každého. V porovnaní s rotopédmi, štandardnými bežeckými trenažérmi, orbitrekmi a crossovými trenažérmi je to obrovský cenový rozdiel.

 

💡 Tip! Ak je pre vás inSPORTline Big príliš “základný” model, nevynechajte článok, ktorý okrem testov najlepšie predávaných stepperov aktuálnej ponuky trhu, vás detailne prevedie aj výberom najlepšieho steppera pre vaše potreby.

 

Hodnotenia zákazníkov

Ide o stepper, ktorý bol ocenený titulom Produkt roka 2017 a je medzi zákazníkmi nielen obľúbený, ale aj na takmer 100 % kladne hodnotený. Pozrime sa spolu na niektoré z recenzií:

Stepper InSPORTline Twist Big - recenzie

Ďalšie recenzie → nájdete tu

 

Zhrnutie na záver

Chodenie po schodoch je jedným z najintenzívnejších cvičení pre ľudské telo, spotrebúva slušné množstvo kalórií a energie. Twist stepper inSPORTline Big je ideálnym spôsobom simulácie tejto aktivity. Skopíruje chôdzu po schodoch, vytvaruje pevný zadoček a definuje nohy. Ďalším pozitívami sú možnosti nastavenia odporu a výšky kroku. Okrem zapojenia svalov vnútorného stehna funguje, samozrejme, aj ako klasický stepper s pohybom hore-dole. Kompaktný a odolný, ponúka účinné kardio cvičenie a zameriava na svaly hornej a dolnej časti tela súčasne. Gumené tiahla aj úroveň odporu môžu byť upravené tak, aby vyhovovali vašej úrovni kondície. Hoci počítač je základný a rozsah výšky kroku nie je tak široký ako u niektorých iných modelov, inSPORTline Big plní čo sľubuje a pre začiatočníkov alebo stredne pokročilých užívateľov ponúka všetko, čo potrebujú pre zlepšenie kondície, tónovanie tela a stratu hmotnosti.

Výhody

 • produkt roku 2017
 • dá sa polohovať
 • kvalitný manuál

Nevýhody

 • trocha vŕzga - treba ho pravidelne olejovať
 • trúsia sa z neho čierne čiastočky - je potrebné chrániť podložku

Záver recenzie: Ide o víťaza súťaže Produkt roka 2017 a napriek malým nedostatkom ponúka dobrý pomer ceny a výkonu.

Hodnotenie autora
 • kvalita prevedenia
 • funkčnosť
 • pomer cena/hodnota

Súhrn

Dostupné domáce cvičebné zariadenie, na ktoré sa dá spoľahnúť, že prinesie výsledky.

4.8

Twist stepper inSPORTline Big – AKCIA

✅ Cena: 116,30 €

Chcem inSPORTline Big inSPORTline.sk
Vývoj ceny inSPORTline Big


Autor článku
Avatar

Rada cestujem, mám rada ľudí a život, ktorý by sme si už bez rôznych pomocníkov do kuchyne alebo domácnosti ani nevedeli predstaviť. Niekedy sa však strácame v bludisku nespočetných možností, ktoré nám moderné technológie ponúkajú. Dúfam, že aj moje články vám trocha pomôžu v orientácii a aj vďaka nim sa rozhodnete vždy správne.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.