JSDA JD 700 - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Elektrická Brúska na nechty JD700
 • Výkon: 35 W
 • Maximálne otáčky: 30 000/min.
 • Napájanie: 220/230 V
 • Obojstranný chod: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Brúsky na nechty
55,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Brúska JD 700 je vhodná na domáce i profesionálne použite, môžete s ňou upravovať prírodné, gélové, akrylové nechty a je vhodná aj na pedikúru. Disponuje vysokými otáčkami - až 30-tisíc za minútu. Nastavenie regulácie otáčok je plynulé, otáčky nastavujete ručne pomocou LCD displeja alebo nožným ovládaním. Je ergonomická a dobre sa s ňou manipuluje. Samozrejmosťou je obojsmerný chod otáčok.

Súčasťou balenia je 13 nadstavcov na leštenie a 30 brúsnych kotúčikov. Nadstavce na brúske sa jednoducho vymieňajú, nepotrebujete žiadne skrutkovače. Brúska je napájaná zo siete.

 

Výhody

 • ľahká manipulácia
 • množstvo nadstavcov
 • rýchlosť otáčok
 • vysoký výkon
 • obojsmerný chod
 • vhodná aj na profesionálne použitie
 • LCD displej
 • nožné ovládanie

Nevýhody

 • niektorí zákazníci tvrdia, že by mohla mať tichší chod

Záver recenzie: Cenovo dostupná, kvalitná a výkonná brúska na nechty vhodná aj na profesionálne použitie. Má pomerne širokú výbavu nadstavcov a je vhodná aj na pedikúru.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
55,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o JSDA JD 700 píše eshop

Získate extra 30 brúsnych kotúčikov, 13 nástavcov na leštenie a 10 kotúčikov

Počet otáčiek je do 30 000 tisíc za minutu - Lahká brúsna hlavica sa skvelo drží i v drobných ženských rukáchch, velmi jednoduchá výmena nástavcov. - Nastavenie rychlosti regulacie otáčiek ručne (LCD displej) alebo nožným ovládaním. SADA OBSAHUJE:1x Brúska1x Elektrická hlavica1x Nožný pedál1x Sada nádstavcov 1x 30 brúsnych kotúčikov, 13 nástavcov na leštenie a 10 kotúčikov

Technické specifikacie: Napetie: 220 ~ 230V / 50-60 Hz. Výkon: 35W. Rychlost: 500-30.000 ot/min. Smer otáčania: pravý a ľavý chod. ***Vhodná na profesionálne použitie*** - Velmi pekný vzhlad a moderný design. - K rychlej, pohodlnej a bezpečnej úprave nechtov prírodných, gélových, akrylových, pre manikúru i pedikúru. - Počet otáčiek 500 až 30.000 ot. za minutu. - Dobré argonomické vlastnosti - príjemná manipulacia. - Nastavenie rýchlosti regulácie otáčok ručne alebo nožným ovládaním - ľavý a pravý chod. - Velmi jednoduchá výmena nástavcov. - Na profesionálne i domáce použitie

Brúska je ťažkej váhy preto ju posielame výlučne  kuriérom.

Inštalácia:

Brúska sa skladá z troch hlavných častí : ovládací panel, ručná brúska, pedál ovládania nohou

Do ovládacieho panelu zasuňte kábel ručnej brúsky a kábel pedálu ovládania.  Do ručnej brúsky zasuňte vybraný brúsny nástavec a to tak, že pootočíte pohyblivú časť ručnej brúsky doľava, uvoľní sa klieština, a po zasunutí nástavca pootočíte naspäť doprava - zaistí sa.

 • Používanie: Prístroj možno ovládať prostredníctvom ovládacieho panelu, alebo prostredníctvom pedálu ovládania - nohou. Želaný spôsob si volíme prepínačom na ľavej strane ovládacieho panelu (hand - ovládací panel, foot - nohou). V prípade, že máte prepínač v polohe hand, výšku otáčok volíte ručne posuvným ovládačom v strednej časti ovládacieho panela. V prípade, že máte prepínač v polohe foot, výšku otáčok rgulujete silou tlaku na pedál. Smer otáčok určujeme prepínačom v pravej strane prístroja. Bežne má byť prepínač v polohe FWD. Prepnutím do polohy REV sa zmení smer otáčok na opačný. POZOR: tento prepínač môžte prepnúť len v prípade, že sa brúska netočí. V prípade, že prepínač prepnete počas chodu brúsky hrozí poškodenie, alebo zničenie prístroja.
 • Údržba: Brúsku pravidelne čistite od mechanických nečistôt. Raz mesačne kvapnite do pohyblivej časti ručnej brúsky malé množstvo (3-5 kvapiek) mazacieho oleja. Pokiaľ pripájate prístroj k elektrickej sieti, majte ruky suché.  V prípade poškodenia prístroja ho odovzdajte predajcovi, ktorý zabezpečí jeho opravu v autorizovanom servise.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaAllepaznokcie
Druhbrúsky

Vývoj ceny JSDA JD700


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.