Klarstein Barett Ø 35 cm 560 m³/h - krátka recenzia

27. októbra 2021 0
Klarstein Barett Ø 35 cm 560 m³/h
 • Výrobca: Klarstein
 • Maximálny sací výkon: 560 m³/h
 • Počet rýchlostí: 3
 • Hlučnosť: 72 dB
 • Rozmery: 35 x 38 cm (Ø x V)
 • Dostupnosť: Skladom
225,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Electronic-star.sk

Nadčasový a elegantný model ostrovčekového digestoraKlarstein Barett Ø 35 cm 560 m³/h vás poteší v prvom rade svojím vzhľadom. Hodí sa takmer do každej domácnosti a ľahko sa ladí so zvyškom miestnosti. Zavesený je na odolných oceľových lanách s maximálnou dĺžkou 140 cm. Digestor ponúka 3 stupne výkonu, ktoré si nastavíte pomocou elektronického ovládacieho panela. Maximálny sací výkon dosahuje 560 m³ / hod.

Maximálna hlučnosť tohto digestora dosahuje 72 dB. Jeho prevádzka je iba v režime recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Praktický časovač ponúka možnosť odložiť vypnutia v rozmedzí od 1 do 9 minút. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach.

Výhody

 • integrované biele osvetlenie varnej dosky vo všetkých 3 výkonnostných úrovniach
 • odsávací digestor v recirkulačnej prevádzke vrátane filtrov s aktívnym uhlím
 • stropná platňa s výrezom na elektrický kábel
 • časovač s možnosťou odložiť vypnutie v rozmedzí od 1 do 9 minút

Nevýhody

 • komplikovanejšia montáž s nezrozumiteľným návodom
 • trošku hlučnejší model

Záver recenzie: Nadčasový a elegantný model digestora, ktorý ponúka bežné funkcie, avšak iba recirkulačné odsávanie pár.

Čítať viac...

porovnanie cien
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
225,90 € Do obchodu Electronic-star.sk
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
225,90 € Do obchodu Klarstein.sk

Čo o Klarstein Barett Ø 35 cm 560 m³/h píše eshop

Prináša do kuchyne elegantný lesk a zbaví vzduch pár a výparov. Dokonalosť pre kuchynský ostrovček. S odsávačom pár Klarstein Barett získa otvorená varná plocha posledné doladenie, keďže názov zariadenia zároveň pomenúva aj jeho program. Digestor voľne visí zo stropu na odolných, 140 cm dlhých oceľových lankách a postará sa o odstránenie výparov vznikajúcich pri varení. V troch výkonnostných úrovniach neúnavne cirkuluje vzduch s prietokom vzduchu až do 560 m³/h, čím neúnavne odstraňuje z kuchynského vzduchu mastnotou a pachy. Vďaka tomu je ideálny pre veľké priestory americkej ostrovčekovej kuchyne.

Pri všetkých výkonnostných úrovniach dodáva zabudované LED diódové osvetlenie varnej plochy svetlé, biele svetlo, zatiaľ čo predný ovládací panel s digitálnym displejom presne zobrazuje, ktorý z troch výkonnostných stupňov bol zvolený. Aby sa po varení odstránili aj všetky zvyšky výparov, digestor má 9-minútový časovač vypnutia na dodatočné vetranie, ktorý sa po vykonanej práci vypne aj bez Vašej prítomnosti. Ostrovčekový odsávač pár Klarstein Barett sa vyznačuje dokonale elegantným vonkajším vzhľadom. Zaoblená konštrukcia je kompletne vyrobená z luxusnej, kartáčovanej ušľachtilej ocele a dodá Vášmu kuchynskému ostrovčeku štýlový lesk. Čistý vzduch a elegantný vzhľad: stropný ostrovčekový odsávač pár Klarstein Barett prinesie do kuchyne žiarivé momenty.

Parametre produktu

Súhrn
ZaradenieČierne digestory, ostrovčekový odsávač páry
VýrobcaKlarstein
Typ digestoraostrovčekové
Šírka35 cm
Farbačierne
Vlastnosti
Recirkuláciaáno
Osvetlenieáno
Displejáno

Vývoj ceny Klarstein Barett Ø 35 cm 560 m³/h


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.