Klarstein Beretta Ø35cm 650m³/h - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Klarstein Beretta Ø35cm 650m³/h,
 • Výrobca: Klarstein
 • Maximálny sací výkon: 650 m³/h
 • Počet rýchlostí: 3
 • Hlučnosť: 71 dB
 • Rozmery: 35 x 60 cm (ØxV)
 • Dostupnosť: Skladom
339,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Electronic-star.sk

Klarstein Beretta je ostrovčekový digestor s priemerom Ø 35 cm a vynikajúcim maximálnym sacím výkonom 650m³/h. Odvetrávací stĺp sa upevní bezpečne a stabilne do stropu a postará sa pokojne o vznikajúce výpary v kuchyni. Vďaka trom stupňom nastavenia rýchlosti môžete regulovať odsávanie podľa potreby. Vo všetkých prevádzkových stupňoch poskytuje prepínateľné integrované LED osvetlenie varnej dosky jasné, biele svetlo.

Ostrovčekový digestor Klarstein Beretta je vhodný pre režim odsávania aj recirkulácie. Aby výfuková trubica nebola viditeľná, disponuje 60 cm dlhým komínovým krytom, ktorý je bezpečne pripojený k nosnej konštrukcii. V recirkulačnom režime dva dodatočné aktívne uhlíkové filtre, zahrnuté v balení, úplne eliminujú zápach. Zapínanie a vypínanie sa nachádza na prednej časti digestora, ktorý patrí do energetickej triedy C.

Výhody

 • veľmi dobrý sací výkon digestora
 • prepínateľné integrované LED osvetlenie varnej dosky
 • vhodný pre režim odsávania aj recirkulácie
 • umývateľné hliníkové filtre na mastnotu a aktívne uhlíkové filtre proti zápachom

Nevýhody

 • manuál napísaný v cudzom jazyku

Záver recenzie: Výkonný ostrovčekový digestor s minimalistickým vzhľadom hodiaci sa takmer do každej domácnosti.

Čítať viac...

porovnanie cien
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
339,90 € Do obchodu Electronic-star.sk
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
359,90 € Do obchodu Klarstein.sk

Čo o Klarstein Beretta Ø35cm 650m³/h píše eshop

Vystrelte proti výparom a zápachom v kuchyni: ostrovčekový digestor Klarstein Beretta prináša lesk do kuchyne a čistí vzduch od výparov a zápachov. Perfektný pre kuchynské ostrovčeky. S ostrovčekovým digestorom Klarstein Beretta dostanú volne stojace plochy na varenie luxusné zavŕšenie, pretože pri tomto ostrovčekovom digestore je program meno. Odvetrávací stĺp sa upevní bezpečne a stabilne do stropu a postará sa pokojne o vznikajúcé výpary v kuchyni. S tromi stupňami odsávania odsaje neúnavne až 650 m³/h vzduchu a očistí vzduch v kuchyni od mastnoty a zápachov. Vďaka tomu je ideálny pre veľké priestory americkej kuchyne s ostrovčekom. Vo všetkých prevádzkových stupňoch poskytuje prepínateľné integrované LED osvetlenie varnej dosky jasné, biele svetlo. Prevádzkové úrovne a osvetlenie sa dajú ľahko zvoliť pomocou predného panela. Ostrovčekový digestor je vhodný pre režim odsávania aj recirkulácie. Aby výfuková trubica nebola viditeľná, disponuje 60 cm dlhým komínovým krytom, ktorý je bezpečne pripojený k nosnej konštrukcii. V recirkulačnom režime dva dodatočné aktívne uhlíkové filtre, zahrnuté v balení (položka 10027530), úplne eliminujú zápach. Absolútne ušľachtilý je aj vonkajší vzhľad ostrovčekového digestora Klarstein Beretta. Zaoblené biele puzdro z nehrdzavejúcej ocele dodáva vášmu ostrovu varenia štýlový lesk. Čistý vzduch a ušľachtilý vzhľad: ostrovčekový digestor Klarstein Beretta vytvára v kuchyni skvelé momenty.

Parametre produktu

Súhrn
Zaradenieostrovčekový odsávač páry, Ostrovčekový odsávač, digestor
VýrobcaKlarstein
Typ digestoraostrovčekové
Šírka35 cm
Vlastnosti
Recirkuláciaáno
Osvetlenieáno
Displejáno

Vývoj ceny Klarstein Beretta Ø35cm 650m³/h


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.