Klarstein Down Under 60 - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Klarstein Down Under 60
 • Výrobca: Klarstein
 • Maximálny sací výkon: 590 m³/h
 • Počet rýchlostí: 3
 • Hlučnosť: 70 dB
 • Rozmery: 60 x 25,4 x 30 cm (Š x V x H)
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Vstavané digestory
79,91 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Electronic-star.sk

Hľadáte lacnejšiu, no pritom dostatočne výkonnú variantu vstavaného digestora? V tom prípade vám model Klarstein Down Under 60 bude vyhovovať. Samozrejme si však skontrolujte rozmery, aby vám aj sedel. Rýchlosti si môžete nastavovať pomocou troch stupňov, pričom maximálny odsávací výkon je až do 590 m³/h. Digestor patrí do energetickej triedy B, čo pri jeho nízkej cene značí dosť dobrú kvalitu.

Tento nenápadný digestor na zabudovanie do kuchynskej linky disponuje jednoduchým ovládaním cez panel s tlačidlami. Taktiež nesmie chýbať ani osvetlenie. Zapínateľné svetelné pásy s 2 x 2 W LED lampami sa postarajú o dobrú viditeľnosť na vašej varnej ploche počas varenia. Digestor je možné prestaviť na režim s vnútornou cirkuláciou vzduchu pomocou filtrov s aktívnym uhlím.

 

Výhody

 • nízka cena
 • má schopnosť byť v kuchyni takmer neviditeľný
 • jednoduché ovládanie cez panel s tlačidlami
 • utierateľný hliníkový filter mastnôt a voliteľný filter s aktívnym uhlím na vnútornú cirkuláciu vzduchu

Nevýhody

 • dodáva sa bez odpadovej hadice

Záver recenzie: Cenovo dostupný vstavaný digestor, ktorý sa tvári nenápadne a pritom kvalitne odsáva všetky výpary a pachy z vašej kuchyne.

Čítať viac...

porovnanie cien
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
79,91 € Do obchodu Electronic-star.sk
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
79,90 € Do obchodu Klarstein.sk

Čo o Klarstein Down Under 60 píše eshop

Najlepší vzduch v kuchyni: Aj keď sa síce digestor Klarstein Down Under nemusí skrývať, robí to predsa len a zmizne v kuchynskej linke. Odtiaľ svižne odstraňuje paru a výpary, ktoré vznikajú pri varení. Digestor Klarstein Down Under sa s výkonom motora 190 W postará o vzduch bez výparov v malých až veľkých kuchyniach. Tri výkonnostné stupne prinášajú odsávací výkon až 590 m³ za hodinu a prispôsobia digestor aktuálnemu stavu v kuchyni. Zlatý klinec nášho 60 cm širokého a 30 cm hlbokého digestora Down Under je jeho schopnosť byť v kuchyni takmer neviditeľný. Na rozdiel od väčšiny vstavaných digestorov, zmizne v kuchynskej linke nad sporákom a ukáže len svoju ušľachtilú spodnú stranu z leštenej ušľachtilej ocele. Tu sa ukrýva aj jednoduchá ovládacia sekcia pomocou ktorej môžete ovládať 3-stupňové vetranie a osvetlenie. Zapínateľné svetelné pásy s 2 x 2 W LED lampami sa postarajú o dobrú viditeľnosť na varnej ploche. Nenápadný silák: vstavaný digestor Klarstein Down Under je aj napriek silnému výkonu takmer neviditeľný, takže nič nenarúša vzhľad Vašej kuchyne. Digestor je možné prestaviť na režim s vnútornou cirkuláciou vzduchu pomocou filtrov s aktívnym uhlím. Prosím, majte na vedomí, že digestor sa dodáva bez odpadovej hadice.

Parametre produktu

Súhrn
ZaradenieLacná digestor
VýrobcaKlarstein
Typ digestoravstavané
Šírka60 cm
Farbanerez
Vlastnosti
Osvetlenieáno

Vývoj ceny Klarstein Down Under 60


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.