Klinčeková silica, éterický olej

16. októbra 2021 0
Klinčeková silica, éterický olej
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do:
3,83 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Babickinazahrada.sk

Čo o Klinčeková silica, éterický olej píše eshop

Na bolesť zubov, afty, reumatizmus. Prírodná silica na aromaterapiu. Čistý éterický olej vhodný do aromalampy, do kúpeľa, aj na masáže.

Popis: Klinčeková silica, éterický olej

Typ vône: typická eugenolová (klinčeková) vôň

Spôsob získania silice: destiláciou čerstvých listov vodnou parou

Použitie: bolesti zubov, antibakteriálne a antimykotické účinky, afty, reumatizmus, dna (pozor dráždi pokožku)

Kloktanie: 1 kvapku silice premiešať v 1 dl vody. Kloktať pri aftách a pri bolestiach zubovKrém, riedená silica, masážna emulzia: reumatizmus, antimykotické účinky (pozor, dráždi pokožku)  Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Možnosť podráždenia pokožky. Anglický názov silice: Clove leaf oil Latinský názov silice: Syzygii folii aetheroleum Slov. názov materskej rastliny a čeľade: Klinčekovec voňavý, Myrtovité Lat. názov materskej rastliny a čeľade: Syzygium aromaticum, Myrtaceae

Obsahové látky v silici: eugenol 85 až 93 %, benzylalkohol, farnezol CAS CAS 8015-97-2

Návod na použitie: Liečivý efekt dosiahnete jednoduchým nakvapkaním pár kvapiek silice na keramickú podložku , ktorú si umiestnite k posteli,prípadne na aromalampu s prírodným zložením, akú nájdete aj v našej ponuke a nechajte sa unášať príjemnou relaxačnou vôňou liečivých rastlín. Silice je možné používať aj vnútorne, prípadne na kúpeľ, či masáž.

Tip Babičkinej záhrady: Prírodné silice používajte nielen na prevoňanie vášho domu, či bytu, ale hlavne sú vhodné na liečebné účely - vyberte si silicu podľa problému, ktorý vás trápi - podľa aromaterapie dokážu jednoduché bylinkové vône pomôcť na rôzne ochorenia - na reumu, na kašeľ, angínu, upchaté dutiny, akné, či zápaly.
Hoci je na trhu množstvo umelých vôní vhodných do aromalampy, dávajte si záležať na tom, aby ste si vyberali len vône s prírodným zložením - len tie totiež majú liečivé účinky a navyše - vyhnete sa bolesti hlavy, či nevoľnosti, ktoré umelé vône spôsobujú.

 

kde kúpiť
Babickinazahrada.sk ⭐️ všetko skladom
⭐️ vzorky zdarma k nákupu
⭐️ nad 80 € doprava zdarma
3,83 € Do obchodu Babickinazahrada.sk
Vývoj ceny Klinčeková silica, éterický olej


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.