Leifheit Twist System New upratovacia sada (mop) – recenzia

Georgina Babinová Recenzia 15. októbra 2021 0
Leifheit Twist System New upratovacia sada 52014
 • materiál: plast/mikrovlákno
 • objem vedra: 20 l
 • šírka záberu: 33 cm
 • dĺžka tyče: 129 cm
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Mopy
35,72 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Mopy sú praktickými pomocníkmi v každodennom živote a niekedy sú účinnejšie ako metla alebo vysávač. Mopy Leifheit sú skvelým doplnkom do každej domácnosti, ktorá ešte mop nemá. Praktické a niekedy jedinečné detaily výrobkov Leifheit a ich príslušenstva ponúkajú rôzne výhody. Ale všetky vám uľahčujú upratovanie. Leifheit Twist System New upratovacia sada 52014 je jednou z množstva obľúbených Leifheit produktov a dnešná recenzia je venovaná práve jej. Pozrieme sa na niektoré z funkcií, ako aj na výhody a nevýhody tohto produktu. Navyše sme pre vás zozbierali aj informácie a zaujímavé podrobnosti o mopoch Leifheit, so zámerom uľahčiť vaše rozhodovanie o kúpe.

Čítať viac...

porovnanie cien
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
35,72 € Do obchodu Heureka.sk
Hej.sk ⭐️ jeden z najznámeších internetových obchodov na Slovensku
⭐️ veľa druhov dopravy za férové ceny + možnosť osobného odberu
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
29,00 € Do obchodu Hej.sk
AndreaShop.sk ⭐️ vynikajúce ceny tovaru
⭐️ množstvo druhov dopravy, platieb (aj na splátky), možnosť vynášky do bytu
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
39,99 € Do obchodu AndreaShop.sk
Mall.sk ⭐️ široké možnosti dopravy
⭐️ vynesenie a zapojenie nového spotrebiča, odvoz starého
⭐️ predaj na splátky
⭐️ možnosť vrátenia nepoužitého a nerozbaleného tovaru
35,72 € Do obchodu Mall.sk
Datart.sk ⭐️ známy eshop aj sieť predajní (výdajné miesta po celom Slovensku)
⭐️ možnosť nákupu na splátky
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
29,00 € Do obchodu Datart.sk
deDoma.sk
37,50 € Do obchodu deDoma.sk

Leifheit Twist System New upratovacia sada 52014 – charakteristika

Systém Leifheit Twist sa skladá z podlahového stierača, 20 litrového vedra a rotačnej komory s inovatívnou odstredivkou. Vďaka jedinečnému rotačnému mechanizmu je možné mokrý kryt mopu ľahko odstrediť do sucha bez toho, aby ste ho museli z mopu sňať. Sada je k dispozícii ako s okrúhlym mopom (pre malé plochy), tak aj s plochým mopom (pre veľké plochy), ako je tomu v tomto prípade.

Leifheit Twist System New upratovacia sada 52014

 

 Špecifiká v kocke

 • systém Leifheit Clean Twist
 • otočný o 360 stupňov
 • inovatívny mechanizmus odstreďovania
 • unikátny rotačný mechanizmus
 • obzvlášť vhodný pre citlivé podlahy
 • efektívny návlek z mikrovlákna

 

Leifheit Twist System New upratovacia sada 52014 – použitie

Systém Leifheit CLEAN TWIST je obzvlášť vhodný na použitie na citlivé podlahy – laminátové, parketové, aj drevené. Inovatívny rotačný mechanizmus účinne a kontrolovane odstreďuje nečistoty a vodu, čoho výsledkom je takmer suchý kryt mopu. Týmto spôsobom je možné zabrániť škodám spôsobeným vlhkosťou na citlivých podlahách. Leifheit Twist System umožňuje čistenie podláh bez toho, aby ste sa museli ohýbať a použiť vaše ruky a to všetko bez toho, aby ste sa museli uchýliť k ťažkopádnej obsluhe nohami ako pri iných mopových systémoch.

Predĺžiteľná rukoväť stierky sa používa aj na ovládanie odstreďovacieho mechanizmu. Je tiež vybavená zabudovaným praktickým dorazovým mechanizmom. Rotačná odstredivka funguje podobne ako detský vĺčik. Otáčanie stierača podlahy sa spustí stlačením rukoväte zhora nadol. Úroveň vlhkosti je možné regulovať počtom stlačení, pretože návlek mopu vyžaduje rôznu úroveň vlhkosti v závislosti od podlahovej krytiny. Celý stierací systém je možné pohodlne ovládať v stoji. Vyhnete sa tak mokrým rukám a zároveň si šetríte chrbát.

Vďaka funkčnému ukotveniu s 360-stupňovým spojom je možné stierku otočiť a ohýbať takmer v akomkoľvek uhle, aby ste sa mohli poupratať pod nízkym nábytkom v ťažko prístupných miestach. Mikrovlákna návleku absorbujú veľmi málo vody a chránia tak citlivé podlahy. Návlek mopu vyrobený z mikrovlákna obklopuje aj bočné strany držiaka a je preto ideálny na upratovanie rohov a hrán alebo okrajov kobercov. Návleky je možné prať v práčke.

Pripojenie návleku na mop

 

Aké príslušenstvo a náhradné diely sú k dispozícii?

Komponenty mopov Leifheit sú k dispozícii aj jednotlivo. Takže máte k dispozícii sortiment náhradných dielov, ktorý je veľmi rozsiahly a predovšetkým kompletný. Nájdete tiež množstvo príslušenstva – od rôznych druhov textílií pre návleky až po prepracované rukoväte, ktoré veľmi uľahčujú obsluhu a optimalizujú čistenie. Prehľad rôznych doplnkov nájdete aj na webových stránkach Leifheit.

 

Cena

Cena je vždy relatívny pojem. Je 35,72 € eur za túto upratovaciu sadu veľa, alebo málo? Rozhodnite sami, ale podľa feedbacku, ktorý Leifheit Twist System New dostáva, je svojej ceny pravdepodobne hodný.

 

💡 TIP: Ak by ste predtým, ako sa rozhodnete, potrebovali základ pre porovnanie test najobľúbenejších mopov roka 2021 vám v tom bude nápomocný.

 

Čo sa nám na Leifheit Twist System New páči?

 • pracuje bez nutnosti kontaktu rúk s vodou
 • bez potreby zohýbania sa
 • efektívny rotačný systém produkuje takmer suchý mop
 • miera vlhkosti regulovateľná počtom odstredení
 • dostatočne široký pracovný záber
 • kvalitné prevedenie

 

Čo sa nám na Leifheit Twist System New nepáči?

 • systém sklopenia mopu
 • vedro je pomerne veľké a zaberie množstvo cenného priestoru

 

Recenzie zákazníkov

Hodnotení je pomerne veľa a zväčša pozitívnych. Skóre 90% je slušné. Nájdu sa však aj negatívne recenzie, ktoré vyjadrujú nespokojnosť predovšetkým so sklápacím systémom mopu a neprakticky veľkým vedrom. Pozrime sa na niektoré z recenzií aj spolu:

 

52014 Twist System New recenzie

Leifheit mop - recenzie

Zhrnutie na záver

Systém podlahových stieračov Leifheit TWIST sa vyznačuje predovšetkým inovatívnym odstreďovacím systémom. Je možné individuálne nastaviť vlhkosť návleku a rotačná komora je navrhnutá tak, aby zachytila každú zablúdenú kvapku vody. Upratovacia sada je efektívna, rýchla a jednoducho sa používa. Prevednie plastových dielov je vysoko kvalitné, ako sme si už u spoločnosti Leifheit aj zvykli. Návlek mopu z mikrovlákien je tiež ideálny na utieranie hrán a rohov. Táto plochá mopová verzia predvádza svoje výhody najmä na veľkých plochách a jej výkon je presvedčivý aj na citlivých podlahách.

 

Mopy Leifheit v skratke

 • značka Leifheit v zásade vyrába 2 rôzne typy mopov: okrúhle strapcové a obdĺžnikové ploché. Môžu byť vybavené rôznymi vlastnosťami a preto sa dajú používať veľmi individuálne.
 • ponúka množstvo príslušenstva a tiež množstvo náhradných, alebo jednotlivých dielov. To umožňuje ešte individuálnejšie zloženie vášho mopu Leifheit a ešte dôkladnejšie upratovanie
 • webové stránky Leifheit dokážu pomôcť v mnohých situáciách: záruka, náhradné diely a príslušenstvo, zákaznícky servis atď.
 • jedinečnosť všetkých produktov Leifheit spočíva v neustálom ďalší vývoji s cieľom uspokojiť potreby meniaceho sa každodenného života a silná orientácia na zákazníka, čo sa prejavuje aj vynikajúcim zákazníckym servisom
 • samotné mopy Leifheit sú praktické, uľahčujú bežný život a majú rôzne funkcie, ktoré sa prispôsobia presne vašim potrebám.
 • všetky mopy Leifheit sú vhodné na všetky typy podláh. Mali by ste však venovať pozornosť tomu, ktoré čistiace prostriedky sú vhodné pre vaše podlahy a či vaše podlahy znesú veľa vlhkosti, alebo ich treba čistiť nasucho. V takom prípade sú ideálne prachovky Leifheit na suché čistenie podláh.
 • Leifheit ponúka nielen mopy, ale aj vysávače, sacie mopy a parné čističe. Ak teda chcete začať dôkladnú a veľkú upratovaciu akciu, tieto výrobky mohli byť pre vás tiež veľmi zaujímavé.

Výhody

 • rotačný systém
 • prídavný golier
 • ruky si nemusíte namáčať
 • overená značka

Nevýhody

 • na systém sklopenia mopu na tyči si treba zvyknúť

Záver recenzie: Akonáhle so zvyknete na systém už ho nebudete chcieť vymeniť.

Hodnotenie autora
 • pracovný záber
 • jednoduchosť obsluhy
 • kvalita výkonu
 • pomer cena/hodnota

Súhrn

Mop, ktorý šetrí nielen vaše podlahy, ale aj chrbticu.

4.8
Vývoj ceny Leifheit Twist System New upratovacia sada 52014


Autor článku
Avatar

Rada cestujem, mám rada ľudí a život, ktorý by sme si už bez rôznych pomocníkov do kuchyne alebo domácnosti ani nevedeli predstaviť. Niekedy sa však strácame v bludisku nespočetných možností, ktoré nám moderné technológie ponúkajú. Dúfam, že aj moje články vám trocha pomôžu v orientácii a aj vďaka nim sa rozhodnete vždy správne.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.