Masážny akupresúrny prístroj Wellneo Energizer omladí vaše nohy a zlepší celkový stav (recenzia)

Veronika Štrbová Recenzia 23. októbra 2021 0
Masážny akupresúrny prístroj - Wellneo Energizer
 • Výrobca: Wellneo
 • Počet nastavení: 3
 • Napájanie: 230 V
 • Hmotnosť: 5190 g
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Masážne prístroje
129,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
wellneo.sk

Masážny akupresúrny prístroj Wellneo Energizer sa stane vaším každodenným spoločníkom a neskutočným pomocníkom v boji proti bolestiam nôh. Patríte medzi tých ľudí, ktorí neustále bojujú s ubolenými nohami? Alebo vás trápi slabý krvný obeh či ochabnuté svalstvo? Možno ovplyvňujú telesné ťažkosti a nečinnosť vaše zdravie. S týmito nepríjemnými ťažkosťami môžete zatočiť a zbaviť sa ich veľmi jednouchým spôsobom. Pomôže vám s tým masážny akupresúrny prístroj Wellneo Energizer.

Určite ste už niekedy aj vy premýšľali nad rôznymi masážnymi prístrojmi. Či už na nohy, chrbát, krk alebo dokonca aj na celé telo. Nikdy ste sa však nevedeli rozhodnúť, však? Dôležité je dobre poznať parametre, funkcie a vlastnosti konkrétneho prístroja. Následne určite pomôžu aj nejaké reálne recenzie od zákazníkov a rozhodnutie je na svete. My vám toto všetko ponúkame v nasledovnej recenzii o masážnom akupresúrnom prístroji Wellneo Energizer.

Čítať viac...

kde kúpiť
wellneo.sk ⭐️ populárne produkty známe z televízie
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
129,99 € Do obchodu wellneo.sk

Čím sa vyznačuje masážny akupresúrny prístroj Wellneo Energizer

➡️ Hlavné využitie masážneho prístroja

Masážny akupresúrny prístroj Wellneo pomáha zlepšiť pohyblivosť tela, poskytuje posilňujúcu omladzujúcu masáž, ktorá pomáha zlepšovať krvný obeh a tonizuje svaly. Tento prelomový vibračný a akupresúrny systém pomáha upokojiť a omladiť vaše nohy. Ďalej dokáže vytvarovať vaše svaly, tlmiť napätie, zbaviť sa stresu, dobiť energiu a zlepšovať celkový stav.

 

Masážny akupresúrny prístroj Wellneo Energizer vám dokáže pomôcť:

 • zmierniť ťažkosti a zlepšiť krvný obeh
 • vytvarovať svaly
 • upokojiť a omladiť vaše nohy
 • tlmiť napätie
 • zbaviť vás stresu
 • dobiť energiu
 • zlepšiť vás celkový stav

 

➡️ Ako funguje masážny akupresúrny prístroj Wellneo Energizer

Masážny prístroj funguje na úplne jednoduchom princípe. Zapnete ho pomocou ľahkého a pohodlného diaľkového ovládania. Položíte naň chodidlá, nastavíte si program podľa potreby, necháte rozprúdiť krvný obeh a už o malú chvíľu pocítite úľavu. S masážnym akupresúrnym prístrojom si môžete nastaviť rôzne intervalové cvičebné programy. Vďaka praktickému diaľkovému ovládaniu môžete bez pohnutia prejsť z jemnej upokojujúcej masáže po hĺbkovú tvarujúcu masáž. K dispozícii máte dva prednastavené a jeden prispôsobiteľný program, rýchlosť ľahko upravíte pomocou diaľkového ovládania.

 

Máte možnosť vybrať si z dvoch 10-minútových programov pozostávajúcich z kombinácie vibrácií a akupresúrnej masáže. Alebo si zapnite len jeden variant a užívajte si 10 minút nezabudnuteľnej relaxácie. S pohodlným diaľkovým ovládaním môžete bez naťahovania meniť rýchlosť a trvanie každej masáže.

Tajomstvom masážneho prístroja sú patentované akupresúrne hlavice, ktoré sú v dokonalej línii s chodidlami, kde sa nachádza väčšina nervových zakončení. V kombinácii s patentovaným vibračným systémom pomáhajú zmierniť ťažkosti a zlepšiť krvný obeh.

Noha s akupresúrnou hlavicou

 

➡️ Kde prístroj využiť a pre koho je vhodný

S masážnym akupresúrnym prístrojom Wellneo dosiahnete výsledky kedykoľvek v pohodlí vášho domova. A to úplne bez námahy. To znamená, že si to môže dovoliť každý a v každom veku. Vaše telo sa musí hýbať, aby zostalo zdravé a aby správne fungovalo. Ak ste príliš dlho bez pohybu, telo ochabuje a môže to viesť k širokému spektru zdravotných problémov. Masážny akupresúrny prístroj Wellneo vám pomôže hýbať sa bez námahy. Všetko, čo musíte robiť, je sadnúť si, položiť naň svoje chodidlá a nechať si rozprúdiť krvný obeh. Predchádza tŕpnutiu nôh a pomáha vám udržať si energiu, takže vaše telo bude oddýchnuté a revitalizované.

Ľudia si masírujú nohy na masážnom prístroji

Príjemná masáž nôh na tomto prístroji je vhodná skutočne pre každého

 

To znamená, že masážny prístroj je vhodný pre všetkých mužov aj ženy v každom veku. Využiť ho môžete napríklad počas pozerania televízie, pri čítaní kníh alebo vždy, keď práve doma sedíte. Vďaka jeho kompaktným rozmerom a ľahkej váhe si ho ľahko môžete vziať so sebou do práce a využiť ho aj tam. Uvoľnite svoje nohy, zapnite prístroj a relaxujte. Je ľahký, pohodlný, jednoducho sa používa a nikde nezavadzia.

Prístroj je teda vhodný pre:

 • starších ľudí, ktorí majú problém s pohyblivosťou
 • pre všetkých, ktorých trápia unavené nohy
 • pre športovcov, ktorí nadmerne zaťažujú svoje chodidlá
 • pre každého, kto si chce dopriať skvelú uvoľňujúcu masáž nôh
 • pre ľudí, ktorí vo svojej práci dlhý čas sedia alebo stoja

 

Technické parametre masážneho prístroja

VýrobcaWellneo
Typ masážneho prístrojana nohy
Počet nastavení3
Vyhrievanienie
Oscilačný systémáno
Napájanie230 V
Diaľkové ovládanieáno
Rozmery44 x 16 x 41 cm (Š x V x H)
Hmotnosť5190 g

 

👉 Využitie masážneho akupresúrneho prístroja Wellneo Energizer v praxi:

Masážny akupresúrny prístroj Energizer so zľavou 70 €

 

Recenzie na masážny prístroj od Wellneo

Pri rozhodovaní o kúpe produktov vám vedia napovedať aj recenzie od zákazníkov, ktoré nájdete bežne dostupné na internete. Aj v tomto prípade sme sa teda pozreli, čo na masážny prístroj od Wellneo hovoria užívatelia, ktorí si ho zakúpili a vyskúšali. Ako môžete vidieť, prevláda spokojnosť. Prístroj je ľahko prenosný, takže ho môžete využívať nielen doma, ale aj inde, kde potrebujete. Veľmi jednoducho a hlavne pohodlne sa ovláda pomocou diaľkového ovládania. Ľudia tiež chvália pocit úľavy, ktorý sa dostaví už po prvom použití.

Recenzie zákazníkov na masážny prístroj Wellneo Energizer

Samozrejme, nie je to úplná špička čo sa týka funkcií a programov a ďalších moderných technológií. Čo vám môže pri tomto masážnom prístroji chýbať, je vyhrievanie. Ak to však nie je vaša podmienka pri kúpe, mali by ste byť napriek tejto nevýhode s výrobkom spokojní. Iné negatíva sme na tento produkt v recenziách nenašli.

Skúsenosti užívateľov s masážnym prístrojom Wellneo Energizer

 

Zhodnotenie na záver

Masážny akupresúrny prístroj Wellneo Energizer je skvelý pomocník v boji proti unaveným nohám. Rozprúdi váš krvný obeh a zlepší celkové zdravie. Okrem toho vytvarujte svaly, zbaví vás nepohodlia, odstráni stres a objaví vo vás životnú energiu. Je vhodný úplne pre každého bez rozdielu na vek a pohlavie. Disponuje tromi hlavnými nastaveniami, ktoré si pohodlne nastavíte pomocou diaľkového ovládania. Prístroj však nedisponuje u mnohých obľúbeným vyhrievaním. Cena, za ktorú si môžete tento prístroj zaobstarať sa pohybuje okolo 129,99 €.

 

💡 TIP:  Nevyhovuje vám tento model masážneho prístroja na nohy? Pozrite si náš test Vyberáme najlepší masážny prístroj na nohy a určite nájdete niečo vhodné pre vás a vaše nohy.

Výhody

 • zlepšuje krvný obeh
 • disponuje pohodlným diaľkovým ovládaním
 • je možné ho použiť kdekoľvek a kedykoľvek
 • predchádza tŕpnutiu nôh a pomáha udržať vám energiu

Nevýhody

 • neposkytuje vyhrievanie

Záver recenzie: Šikovný masážny prístroj na nohy s tromi nastaveniami, no nedisponuje vyhrievaním.

Hodnotenie autora
 • Účinok masáže
 • Možnosti nastavenia
 • Doplnkové funkcie
 • Prevedenie
 • Cena

Súhrn

Šikovný masážny prístroj na nohy s tromi nastaveniami, no nedisponuje vyhrievaním.

4.3

Masážny akupresúrny prístroj - Wellneo Energizer

✅ Cena: 129,99 €

Chcem Wellneo Energizer wellneo.sk
Vývoj ceny Wellneo Energizer


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšem články, ktoré sú zaujímavé a majú pridanú hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, ktoré využijú mnohí z vás v každodennom živote. Pravidelne testujem rozličné užitočné produkty. Verím, že aj moje články vám pomôžu nájsť odpoveď na rôzne, doteraz nevyriešené otázky.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.