Mäta pieporná silica, éterický olej

16. októbra 2021 0
Mäta pieporná silica, éterický olej
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do:
3,60 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Babickinazahrada.sk

Čo o Mäta pieporná silica, éterický olej píše eshop

Svieža mätová vôňa pomáha pri nádche, kašli, nevoľnosti, bolestiach hlavy. Prírodná silica na aromaterapiu. Čistý éterický olej vhodný do aromalampy, do kúpeľa, aj na masáže.

Popis: Typ vône: ostrosvieža mätová vôňa s balzamickým nádychom

Spôsob získania silice: destiláciou kvitnúcej vňate vodnou parou

Použitie: zápaly dýchacích ciest, prechladnutie, nádcha, reumatizmus, kašeľ, koliky, zubné neuralgie, svrbenie, nevoľnosť, bolesti hlavy, migrény

Vnútorné použitie:  2 kvapky silice premiešať v 1 dl vody. Piť pri kolike, nevoľnosti.Vnútorné použitie: 1 kvapku silice s medom. Pri kašli.Kloktanie: 2 kvapky silice premiešať v 1 dl vody. Kloktať pri zubných neuralgiách.Inhalácia: 7 kvapiek silice pridať do 1 l takmer vriacej vody. Inhalovať pri zápaloch horných dýchacích ciest a prechladnutí. Krém, riedená silica, masážna emulzia: reumatizmus, svrbenie pokožkyPodanie neriedenej silice: svalové bolesti  Upozornenie: Ďeťom do 5 rokov nevhodné. Nepoužívať pri homeopatickej liečbe. Anglický názov silice: Arvensis peppermint oil Latinský názov silice: Menthae arvensis aetheroleum Slov. názov materskej rastliny a čeľade: Mäta pieporná, Hluchavkovité Lat. názov materskej rastliny a čeľade: Mentha arvensis var.piperascens, Lamiaceae

Obsahové látky v silici: mentol 80 až 85 %, menton, izomenton CAS CAS 68917-18-0

Návod na použitie: Liečivý efekt dosiahnete jednoduchým nakvapkaním pár kvapiek silice na keramickú podložku , ktorú si umiestnite k posteli,prípadne na aromalampu s prírodným zložením, akú nájdete aj v našej ponuke a nechajte sa unášať príjemnou relaxačnou vôňou liečivých rastlín. Silice je možné používať aj vnútorne, prípadne na kúpeľ, či masáž.

Tip Babičkinej záhrady: Prírodné silice používajte nielen na prevoňanie vášho domu, či bytu, ale hlavne sú vhodné na liečebné účely - vyberte si silicu podľa problému, ktorý vás trápi - podľa aromaterapie dokážu jednoduché bylinkové vône pomôcť na rôzne ochorenia - na reumu, na kašeľ, angínu, upchaté dutiny, akné, či zápaly.
Hoci je na trhu množstvo umelých vôní vhodných do aromalampy, dávajte si záležať na tom, aby ste si vyberali len vône s prírodným zložením - len tie totiež majú liečivé účinky a navyše - vyhnete sa bolesti hlavy, či nevoľnosti, ktoré umelé vône spôsobujú.

 

kde kúpiť
Babickinazahrada.sk ⭐️ všetko skladom
⭐️ vzorky zdarma k nákupu
⭐️ nad 80 € doprava zdarma
3,60 € Do obchodu Babickinazahrada.sk
Vývoj ceny Mäta pieporná silica, éterický olej


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.