Matrac Dormeo Ergo Comfort - krátka recenzia

12. júna 2021 0
Matrac Dormeo Ergo Comfort
 • Dostupné rozmery: 220x160 cm, 200x140 cm, 200x200 cm, 200x80 cm, 200x90 cm, 200x180 cm, 200x120cm, 190x80 cm, 190x140 cm, 190x160 cm, 190x90 cm
 • Nosnosť: 130 kg
 • Hrúbka: 20 cm
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Matrace
263,49 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Dormeo.sk

Dormeo Ergo Comfort je nový matrac, ktorý vám na základe najnovších vedeckých poznatkov poskytne maximálnu oporu chrbta s dôrazom na správne zakrivenie chrbtice a uvoľnenie reflexných bodov. V podstate ide o jeho strednú vrstvu Ergo - čo ergonomická vrstva inšpirovaná známym produktom Kosmodisk, ktorý kopíruje tvar ľudskej chrbtice.

Tento matrac ocení každý kto trpí chronickými bolesťami chrbta, či ten kto hľadá úľavu a kvalitný spánok po namáhavom dni a športovom výkone. Tri zóny komfortu poskytujú podporu pre rôzne časti tela (krk, paže, nohy i chrbát). Matrac Dormeo Ergo Comfort sa dynamicky prispôsobí telu a správnemu zakriveniu chrbta, nezávisle od toho v akej polohe zvyknete spať.

Priedušnosť matraca je zabezpečená overenou penou Ecocell s otvorenou štruktúrou. Je vhodný aj pre alergikov alebo astmatikov. Snímateľný poťah sa môže prať v práčke.

Výhody

 • tvar Ergo 6 cm vnútornej vrstvy bol inšpirovaný Kosmodiskom
 • absolútne spánkové pohodlie
 • správna opora v akejkoľvek spánkovej pozícii
 • 3 zóny pohodlia
 • antibakteriálny a hypoalergénny matrac
 • vyzliekateľný a prateľný poťah

Nevýhody

 • vyššia cena

Záver recenzie: V porovnaní s vašim starým matracom sa s týmto ergomatracom už nebudete cítiť unavení a zobúdzať sa s bolesťami chrbta.

Čítať viac...

kde kúpiť
Dormeo.sk ⭐️ známa značka kvalitných matracov už od roku 2002
⭐️ technológia Octaspring (penové pružiny) používaná v matracoch
⭐️ pri objednávke od 100 € je možná platba na splátky
⭐️ osobný odber je možný v jednej z 47 predajní po celom Slovensku
263,49 € Do obchodu Dormeo.sk

Čo o Matrac Dormeo Ergo Comfort píše eshop

 • VYSKÚŠAJTE NA 60 DNÍ ZADARMO

  Musíte si byť istí na 110 %! Vyskúšajte a posnívajte si na matraci až 60 nocí v pohodlí vášho domova. Ak nebudete spokojní, vrátime vám plnú cenu.

 • PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 15 ROKOV

  Našim matracom veríme natoľko, že ponúkame predĺženú záruku 15 rokov. To znamená, že 5,470-krát sa zobudíte svieži a dobre naladení do nového dňa.

 • VYROBENÉ V EÚ

  Matrac je navrhnutý a vyrobený v EÚ a spĺňa najvyššie normy kvality EÚ a spoločnosti Dormeo.

Najlepší ergonomický matrac v Európe

Matrac Ergo Comfort je naším najlepším ergonomickým matracom s jedinečnou päťvrstvovou skladbou navrhnutou pre maximálnu podporu, dynamickú prispôsobivosť a kvalitný spánok. Poskytuje optimálnu podporu chrbtice a zmierňuje bolesti chrbta a iných častí tela.

Matrac bol testovaný nemeckým inštitútom ergonómie, ktorý ho ohodnotil ako jeden z najergonomickejších matracov v Európe. Výsledky testu ukázali jeho vynikajúcu podporu, prispôsobivosť a pohodlie.

Optimálna podpora pre chrbticu

Inovatívna vrstva ERGO sa prispôsobí tvaru chrbtice, čím uspokojí vaše potreby. Pružiny sa dynamicky prispôsobia vašim pohybom v spánku. Matrac podporuje správnu polohu v spánku a poskytuje zdravý spánok.

>

Ergonómia a pohodlie na najvyššej úrovni

 • Ergonomický matrac: poskytuje perfektnú podporu. Prispôsobí sa vášmu telu, čím podporuje vašu chrbticu a zmierňuje bolesti chrbta.
 • Stredná vrstva Ergo je ergonomická vrstva inšpirovaná výrobkom Kosmodisk, ktorý kopíruje tvar ľudskej chrbtice.
 • Celková výška: jadro s výškou 18 cm až 20 cm a 2 cm pamäťovou penou všitou v poťahu pre maximálne pohodlný spánok.
 • Tri zóny pohodlia pre optimálnu oporu rôznych častí tela.
 • Priedušnosť zabezpečuje pena Ecocell s otvorenou štruktúrou.
 • Antibakteriálny a antialergický matrac je vhodný aj pre alergikov alebo astmatikov.
 • Snímateľný poťah sa môže prať v práčke a zaručuje zdravé a čisté prostredie bez baktérií, roztočov a nepríjemného zápachu.
 • Skúšobné obdobie 60 dní a predĺžená záruka 15 rokov.
 • Ergonomické vlastnosti matraca testovalo nezávislé testovacie laboratórium v Nemecku.
 • Vyrobené v Európe.
 • Platba na splátky.

Zloženie matraca

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

výška 20 cmAk sa chcete dozvedieť ďalšie informácie o výrobku, ukážte na možnosť Ťuknúť na.

 1. Pamäťová pena s výškou 2 cm všitá v poťahuDokonale sa prispôsobí krivkám vášho tela.
 2. Mäkšia biela vrstva s výškou 6 cm z peny Ecocell® s vetracími kanálmiŠpeciálna prispôsobiteľná pena je priedušná a poskytuje mimoriadne pohodlie a podporu. Vďaka otvorenej štruktúre je pena pružnejšia a umožňuje lepšie prúdenie vzduchu.
 3. Vrstva ERGO s výškou 6 cmTvar tejto jedinečnej vrstvy bol navrhnutý podľa tvaru výrobku KOSMODISK® – zdravotnej pomôcky na chrbticu a zmiernenie bolesti krížov.
 4. Tvrdšia modrá vrstva s výškou 6 cm z peny Ecocell® s otvorenou štruktúrouŠpeciálna prispôsobiteľná pena je priedušná a poskytuje mimoriadne pohodlie a podporu. Vďaka vetracím kanálom je pena pružnejšia a umožňuje lepšie prúdenie vzduchu.
 5. Priedušné kanály v pene Ecocell®Spĺňajú dve funkcie – pena sa viac prispôsobí a prispieva k lepšiemu prúdeniu vzduchu. Matrac je priedušnejší a ľahšie sa udržiava.
 6. Vrchný poťah so štyrmi rúčkami je možné prať v práčkeVrchný poťah možno vyzliecť. Nemusíte prať celý poťah, stačí vyzliecť vrchný biely poťah a oprať ho.
 7. Poťah s ochrannou vrstvou CleanEffect®Táto vrstva zabraňuje množeniu baktériíroztočov. Matrac zostane dlho sviežibez zápachu.

Najlepšia ergonomická a prirodzená podpora

Matrac Ergo Comfort je pre vás ako stvorený, ak:

 • hľadáte matrac na pohodlný spánok,
 • chcete každej časti tela dopriať správnu podporu, nech už spíte v akejkoľvek polohe,
 • chcete pevný matrac, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám, nie matrac, ktorému sa musíte prispôsobiť vy,
 • hľadáte účinnú ochranu proti baktériám a prachovým roztočom,
 • potrebujete matrac, ktorý vydrží dlhé roky,
 • si chcete na konci dňa dopriať kvalitný spánok

Postaráme sa o váš chrbát

Či už vás trápi chronická bolesť krížov alebo ste to prehnali v posilňovni, matrac zmierni napätie v šiji, rukách a nohách. Nielenže uvoľňuje reflexné body a dopraje vám regenerujúci spánok, poskytuje aj pevnú podporu chrbta, vyrovnáva chrbticu a zmierňuje bolesti chrbta.

Hlavným dôvodom bolesti krížov je nesprávna poloha chrbtice v spánku na príliš mäkkom alebo vyležanom matraci, ktorý podporuje najťažšiu časť tela, a to trup. Bolesť chrbta je však aj častým dôvodom nespavosti. Je veľmi dôležité tieto príčiny odstrániť, a dopriať si tak zdravý a regenerujúci spánok.

Tri zóny komfortu poskytujú podporu pre rôzne časti tela v akejkoľvek polohe. Matrac Ergo Comfort sa každú noc po dlhé roky dynamicky prispôsobí telu a správnemu zakriveniu chrbta, nech už spíte v akejkoľvek polohe.

Testovaný, osvedčený, kvalitný

Matrac Ergo Comfort je vedecky navrhnutý tak, aby poskytoval chrbtu maximálnu podporu, správne zakrivenie chrbtice a úľavu tlakových bodov. Naším cieľom je zlepšiť vám kvalitu života lepším a zdravším spánkom.

Tvar tejto 6 cm jedinečnej vrstvy bol navrhnutý podľa tvaru výrobku KOSMODISK® – zdravotnej pomôcky na chrbticu a zmiernenie bolesti krížov.

Ergonomické vlastnosti matraca sú testované prestížnym nezávislým testovacím laboratóriom v Nemecku. Výsledkom testu je vynikajúca podpora, prispôsobiteľnosť a pohodlie.

Vrstva ERGO je inšpirovaná tvarom ľudskej chrbtice a výrobku KOSMODISK

Tvrdosť matraca si vyberiete jeho pretočením

Matrac Ergo Comfort má obojstranné jadro, vďaka ktorému si vyberiete tvrdosť matraca.

Jedna strana matraca je vyrobená z mäkšej peny Ecocell®, ktorá je biela a druhá strana z tvrdšej peny Ecocell® v modrej farbe. Ak dáte navrch mäkšiu bielu vrstvu, matrac bude mäkší. Ak dáte navrch tvrdšiu modrú vrstvu, ktorá je prešitá 2 cm pamäťovou penou, povrch matraca bude tvrdší. Vychutnajte si spánok na matraci s vašou obľúbenou úrovňou tvrdosti.

Tvrdosť zmeníte obrátením matraca.

MÄKŠIA VOĽBA

TVRDŠIA VOĽBA

Kvalitnejší spánok v manželskej posteli

Dvojité jadro je jedinečnou vlastnosťou tohto matraca. S partnerom si tak môžete zvoliť tvrdosť matraca, ktorú máte radi (2 samostatné jadrá v dvojitom matraci s veľkosťou od 160 cm). Okrem toho vám dopraje pokojný spánok. Vaša polovička vás už prehadzovaním sa v posteli nezobudí. Jednoduchým otočením matraca na druhú stranu môžete vyskúšať druhú úroveň tvrdosti a pohodlia. Dvojité jadro udrží váš vzťah pokope – každý z vás si môže vychutnať obľúbenú úroveň tvrdosti matraca. Rozlúčte sa s prehadzovaním v posteli. Obe strany budú spokojné.

Antibakteriálny a antialergický matrac má poťah, ktorý sa môže prať v práčke

Bohatá pamäťová pena zapracovaná do mäkkého poťahu sa vášmu telu perfektne prispôsobí. Poťah je navyše maximálne hygienický. Vrchný poťah s viskózou pomáha matracu odvádzať vlhkosť a má chladiaci účinok. Okrem toho matracu dodáva krásny lesk. Poťah je navrhnutý technológiou CleanEffect®. Predstavuje efektívnu ochranu proti prachovým roztočom,baktériámpachom. Vyzliekateľný vrchný poťah jednoducho odzipsujte a operte.

Zložiť ho je rýchle a jednoduché

Nový matrac vám doručíme až k dverám kompresne a vákuovo zabalený do valca, ktorý je chránený prepravnou krabicou zabalenou v DVOCH plastových fóliách. Všetky naše matrace sú kompresne a vákuovo balené vďaka nášmu ekologickému procesu prepravy a ochrane počas prepravy.

 • 1.Nožnicami opatrne prestrihnite vonkajší obal tak, aby ste neporušili plastový obal vnútri matraca. Nepoužívajte nôž.
 • 2.Rozviňte vákuovo zabalený matrac na posteľ. Opatrne prestrihnite plastový obal pozdĺž rohov a odstráňte ho.
 • 3Matrac sa na svoju veľkosť nafúkne približne do 6 hodín.

Životnosť matraca predĺžte kvalitnými roštami pod matrac

Položte matrac na drevené rošty rovnakej veľkosti ako matrac. Týmto zaistíte optimálne prúdenie vzduchu a primerané vyváženie rovnováhy. Ponuku roštov na matrace si pozrite tu.

Antibakteriálne ošetrenieÁno
Dvojité jadroÁno
Kolekcia DormeoVitality
Obojstranné jadroÁno
Program Dormeospánok
TvrdosťStredne tvrdý
Umývateľný poťahÁno
Výška20 cm
Zóny jadra3

Vývoj ceny Dormeo Ergo Comfort


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.