Oster 616-91 - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Oster 616-91
 • Spôsob použitia: Profesionálny
 • Minimálna dĺžka strihu: 0,3 mm
 • Maximálna dĺžka strihu: 2 mm
 • Počet nastavení dĺžky strihu: -
 • Presnosť: - mm
 • Materiál čepelí: Tvrdá oceľ
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Zastrihávače vlasov
119,96 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

V tomto prípade Oster 616-91 hovoríme o profesionálnom zariadení, ktorý nájde svoje miesto aj v kaderníckych salónoch. Konštrukcia strojčeka minimalizuje vibrácie, vaše ruky sa neunavia ani pri dlhšej práci s ním. U tohto modelu je dôležité pravidelné a časté mazanie. Tuba s mazacím olejom aj čistiaca kefa sú súčasťou balenia. Hlavica je vyrobená z tvrdenej ocele a po určitej dobe používania - cca 300 použití - vyžaduje nabrúsenie. Môže byť brúsená 5 - 6 krát.  

 

Výhody

 • tichý
 • jednoduché používanie
 • Made in USA

Nevýhody

 • treba dokúpiť nadstavce pre väčšiu variabilitu

Záver recenzie: Robustný zastrihávač s vynikajúcim výkonom.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
119,96 € Do obchodu Heureka.sk

Porovnanie - Parametre a funkcie

Parametre a funkcie Oster 616-91 v porovnaní s víťazmi testu strojčekov na vlasy

Pre náročných Oster 616-91
Oster 616-91
Ľudová voľba Remington Strihač vlasov ColourCut HC5035
Remington ColourCut HC5035
Zlatá stredná cesta Braun HC 5050
Braun HC 5050
Cena119,96 €16,90 €33,85 €
Spôsob použitiaProfesionálnyBežné použitieBežné použitie
Minimálna dĺžka strihu (mm)0,31,53,0
Maximálna dĺžka strihu (mm)22535
Počet nastavení dĺžky strihu-1516
Presnosť (mm)-13
Materiál čepelíTvrdá oceľNerezová oceľNerezová oceľ
Samoostriace čepeleNieÁnoÁno
Umývateľný strojčekNieNieÁno
NapájanieElektrická sieťElektrická sieťElektrická sieť, Akumulátor
Čas nabíjania (h)--8,0
Čas prevádzky (min)--50
Typ akumulátoraNeuvedenéNeuvedenéNiMH
RýchlonabíjanieNeuvedenéNeuvedenéNie
Indikátor stavu batérieNeuvedenéNeuvedenéÁno
OvládanieTlačidláPáčkaTlačidlá
OdsávanieNieNieNie
Počet nástavcov2112
Hmotnosť (g)-400400

Čo o Oster 616-91 píše eshop

Profesionálny strihací strojček na vlasy OSTER 616-91 je určený predovšetkým pre profesionálne použitie. Tomu je prispôsobená aj masívna konštrukcia strojčeka, ktorá minimalizuje vibrácie, prenášané do Vašich rúk. Preto Vás ani dlhodobé používanie týchto strojčekov neunaví a nevyvolá nepríjemné pocity.

Príslušenstvo: 2 kovové hlavice: 0,25 mm a 2,4 mm, Tuba s mazacím olejom, Čistiaci štetec.

Technické údaje: 230 V; 50 Hz; 9 W; dĺžka kábla: 3 m.

Pred prvým použitím si pozorne prečítajte tento návod, pretože tým sa vyvarujete zlému používaniu, obsluhe a údržbe. Vlastné použitie je úplne jednoduché. Strojček sa uvedie do činnosti vypínačom, ktorý je umiestnený na boku strojčeka. Pred každým použitím kvapnite kvapku oleja na klzné plochy strihacích nožov. Nechajte cca 10 s v chode, aby sa olej dostal na celú strihovú plochu. Tým je strojček pripravený na prevádzku. Docielenie konkrétneho strihu je potom veľmi jednoduché.

Výmena strihacích nožov: Na zadnej strane strojčeka je pod nožom čierne kovové tlačidlo, ktoré zaisťuje nôž proti vypadnutiu. Stlačením tohto tlačidla sa uvoľní nôž, ktorý potom ľahko zložíte. Pri nasadzovaní zastrčte nôž výliskom v spodnej časti do výrezu v prístroji a zaklapnite.

POZOR: výmenu strihacích nožov môžete vykonávať za prevádzky strojčeka.Starostlivosť o strojček: Konštrukcia týchto strojčekov umožňuje celodennú prevádzku bez nárokov na údržbu. Preto je údržba strojčeka založená na očistení povrchu suchou handričkou a uskladnenie na suchom mieste.

Starostlivosť o nože: Strihacie nože sú najdôležitejšou súčasťou strojčekov. Preto je veľmi dôležité pravidelné a časté mazanie.Upozornenie - premazávanie KOVOVÝCH hlavíc V prvej fáze zábehu profesionálneho strojčeka je nutné mu venovať zvýšenú pozornosť. Hlavica je vyrobená z tvrdenej ocele tak, aby udržala ostrie po dlhú dobu správne strihajúce. Po dlhom používaní sa však strihacie hlavice opotrebujú a prístroj už nestrihá tak ako na začiatku. V tomto momente je nutné ostrie nabrúsiť. S nabrúsením sa obráťte na svojho predajcu alebo na autorizované servisné stredisko. Naostrená hlavica sa môže použiť asi 300 ×, než je potrebné ju nabrúsiť znova. Ostrie môže byť naostrené asi 5 - 6 ×.

Dôležité bezpečnostné upozornenia: Pri používaní elektrických spotrebičov sa musí dbať nasledujúcich bezpečnostných predpisov: Nedotýkajte sa horúcich častí, používajte držiaky a úchytky. Prístroj pod napätím nenamáčajte do vody. Nikdy nepoužívajte nad umývadlom alebo nádobou naplnenou vodou. Zamedzte prístup deťom.Pokiaľ prístroj nepoužívate, čistíte pod., vytiahnite zástrčku zo zásuvky. Nepoužívajte prístroj, pokiaľ je zástrčka či prívodný kábel poškodený. Prístroj odneste do odborného servisu. Nepoužívajte prístroj vo voľnej prírode. Neomotávajte prívodný kábel okolo prístroja.Prístroj nestavajte do blízkosti plynových a elektrických spotrebičov ani na horúcu platňu. Prístroj zodpovedá STN, EN a bolo naň vystavené vyhlásenie o zhode.Nepoužívajte na mokré vlasy.Nepoužívajte nástavné predlžovacie káble.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaOster
Typ zastrihovačana vlasy

Vývoj ceny Oster 616-91


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.