Palacinkovač Delimano Joy – palacinky hotové rýchlo, ľahko a bez kvapky oleja (recenzia)

Veronika Štrbová Recenzia 19. októbra 2021 0
Palacinkovač Delimano Joy
 • Výrobca: Delimano
 • Priemer: 20 cm
 • Príkon: 800 W
 • Variabilné nastavenie teploty: nie
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Palacinkovače
29,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Delimano.sk

Palacinkovač Delimano Joy sa stane vaším pomocníkom v kuchyni vždy, keď dostanete chuť na skvelé palacinky. Veď, kto by nemal rád túto obľúbenú pochúťku, ktorú je možné pripraviť na slano aj na sladko? Okrem toho pripravíte na tomto palacinkovači napríklad aj lokše či tortilly a to všetko bez kvapky oleja. Čas strávený výrobou palaciniek sa vám značne skráti a čo je ešte lepšie, aj umývanie riadu bude oveľa jednoduchšie. Prečítajte si všetko o palacinkovači Delimano Joy a možno si aj vás získa tento šikovný a praktický domáci spotrebič do kuchyne.

Čítať viac...

porovnanie cien
Delimano.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
29,99 € Do obchodu Delimano.sk
TopShop.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
29,99 € Do obchodu TopShop.sk

Vlastnosti palacinkovača Delimano Joy

➡️ Výkonný pomocník do kuchyne

Praktický bezkáblový palacinkovač Delimano Joy disponuje výkonom 800 W. Má platňu s nepriľnavým povrchom s priemerom 20 cm, vďaka čomu budú vaše palacinky vždy rovnomerne upečené a budú mať rovnaký tvar. Nikdy nebudete mať problém s dávkovaním cesta, keďže palacinkovač vždy vie, koľko ho potrebuje.

Palacinka na palacinkovači

 

za pár minút teda budete mať hotové palacinky presne podľa vašej chuti. Potešte sladkým alebo slaným variantom celú rodinu a priateľov. Veď, kto by nemal rád túto obľúbenú pochúťku.

 

➡️ Lahodné palacinky bez kvapky oleja

Ako sme spomenuli, palacinkovač Delimano Joy má nepriľnavý povrch platne, čo znamená, že palacinky vám na ňom nielen, že neprihoria, ale na ich prípravu nebudete potrebovať ani kvapku oleja. Pred prvým použitím môžete veľmi jemnou vrstvou potrieť platňu, ďalej už ale nebude treba. Pripravte si dokonalo tenké a okrúhle palacinky za pár minút.

Jedlá pripravené na palacinkovači

Rýchle a zdravé pochúťky bez oleja

 

➡️ Praktický tanier na palacinkové cesto

Palacinkovač Delimano Joy sa dodáva okrem nelepivej ohrevnej platničky aj s bielym tanierom, ktorý je špeciálne určený na palacinkové cesto. Nahriatu platničku stačí namočiť do cesta v tanieri, počkať kým sa dostatočne upečie a vychutnávať si dokonalé palacinky. Výrobca uvádza, že palacinku máte hotovú na palacinkovači za 20 sekúnd z jednej strany. Ideálne však je nechať ju dopiecť na pár sekúnd aj z druhej strany, treba však samozrejme sledovať stav palacinky a ustriehnuť si výsledný čas. Určite však strávite pri nich menej času ako tomu bolo doteraz.

Palacinkovač s tanierom

 

➡️ Sám si kontroluje teplotu

Palacinkovač má automatickú kontrolu teploty na optimálny ohrev a rukoväť, ktorá sa neprehrieva. Široký chladič zaručuje rýchle chladenie, čím predlžuje životnosť palacinkovača, ktorý vám tak poslúži dlhšie. Teplotu si však sami nedokážete regulovať.

 

➡️ Kompaktný a bezšnúrový pomocník

Vďaka kompaktnému dizajnu palacinkovača a nastaveniu jedným krokom je príprava palaciniek hračka. Okrem toho budete mať menej upratovania. Nelepivý 20 cm povrch na pečenie má rozmery na prípravu klasických palaciniek a zohrieva sa rýchlo. Vďaka svojím rozmerom vám nebude zaberať nikde veľa miesta.

Palacinkovač odložený v zásuvke

Svoje miesto si nájde dokonca aj v zásuvke

 

Vďaka bezšnúrovému dizajnu sa s ním jednoducho a pohodlne manipuluje, pričom vám nezavadzajú žiadne káble. Výrobu palaciniek budete mať pod kontrolou, keďže prístroj stačí zapnúť jedným tlačidlom a počkať, kým vám svetelná kontrolka oznámi, že palacinkovač je pripravený na použitie.

 

Jednoduché použitie palacinkovača Delimano Joy

Na prípravu lahodných palaciniek stačí dodržať len štyri jednoduché kroky:

 1. Pripravte si palacinkové cesto a vylejte ho do špeciálneho taniera.
 2. Platňu palacinkovača predhrejte a namočte ju do cesta.
 3. Keď bude palacinka z jednej strany hotová, otočte ju a pár sekúnd dopekajte z druhej strany.
 4. Všetky palacinky si dochuťte tým, na čo máte chuť a ponúknite aj svojich blízkych.
Postup na prípravu palacinky na palacinkovači

Jednoduchšie to už ani nemôže byť.

 

👉 Čo všetko môžete na palacinkovači Delimano Joy pripraviť:

 • tenké okrúhle palacinky
 • tortilly
 • lokše
 • palacinkové závitky
 • cannelloni
 • jarné závitky z palacinkového cesta
 • omeletu

 

👉 Použitie palacinkovača a príprava chutných palaciniek:

Elektrický palačinkovač a zdravé špaldové palačinky

 

Čistenie palacinkovača Delimano Joy

Čo sa týka údržby alebo čistenia palacinkovača, budete nadšení. Nelepivú platňu stačí po použití utrieť kuchynskou utierkou alebo vlhkou utierkou a tanier, v ktorom bolo palacinkové cesto, môžete pohodlne vložiť do umývačky riadu. Ak ju doma nemáte, môžete tanier umyť bežne v dreze s mydlovou vodou a vysušiť. Dávajte pozor, palacinkovač nikdy nenamáčajte celý do vody, lebo ho poškodíte.

Tanier v umývačke riadu

 

Na otáčanie palaciniek nepoužívajte kovové ani plastové náradie. Najlepšia je drevená obracačka, ktorá vám nepoškriabe povrch platne a tak vám palacinkovač vydrží dlhšie v skvelej forme.

👉 Palacinkovač Delimano Joy v skratke:

Delimano Palačinkovač JOY - NOVINKA

 

Balenie obsahuje:

 • 1x bezšnúrový palacinkovač
 • 1x elektrická platnička
 • 1x plastový tanier na cesto
 • 1x návod na použitie

Tri časti palacinkovača Delimano

 

Recenzie na palacinkovač Delimano Joy

Ako ste si mohli všimnúť, palacinkovač Delimano Joy má viac výhod ako nevýhod a je to celkom slušný prístroj na rýchlu a ľahkú prípravu palaciniek. Čo na tento spotrebič však hovoria zákazníci, ktorí ho už vyskúšali? Zaujímalo to aj nás a preto sme sa pozreli na reálne recenzie na tento palacinkovač. A všetky hovoria jasne. Najväčšie prednosti prístroja sú rýchlosť, ľahkosť, nelepivosť a rovnaké, rovnomerne upečené palacinky.

Recenzie na palacinkovač Delimano Joy

Čo sa vám nemusí páčiť je, že sa nedá na palacinkovači regulovať teplota. Môže sa stať aj to, že kábel k elektrickej platničke môže byť krátky a nedočiahne až do vašej elektrickej zásuvky. Preto sa vopred uistite, že máte dobre situované miesto, na ktorom môže palacinkovač bez problémov pracovať.

 

Zhodnotenie na záver

Na záver teda môžeme povedať, že na pár nedostatkov je palacinkovač Delimano Joy naozaj praktický a šikovný prístroj vhodný do každej domácnosti. Či potrebujete mať na stole viac alebo menej kusov palaciniek, s radosťou vám pomôže pri ich príprave a to dokonca za oveľa kratší čas ako zvyčajne. A pri palacinkách to nekončí, pretože môžete na ňom pripraviť aj iné pochúťky, ako napríklad lokše, tortilly alebo omeletu. Určite sa pýtate, koľko takýto palacinkovač stojí. Konkrétne tento model si môžete zadovážiť už od 29,99 €.

 

💡 Tip: Ak hľadáte tradičný palacinkovač so stierkou a väčším priemerom, prečítajte si náš článok Vyberáme palacinkovač.

Výhody

 • nelepivý povrch náhrevnej platničky
 • príprava palaciniek takmer bez oleja
 • jednoduchá manipulácia vďaka bezšnúrovému prevedeniu
 • ľahké intuitívne ovládanie jedným tlačidlom

Nevýhody

 • nedá sa nastaviť teplota

Záver recenzie: Veľmi praktický palacinkovač s nelepivým povrchom, pomocou ktorého pripravíte palacinky rýchlo, ľahko a takmer úplne bez oleja.

Hodnotenie autora
 • Nepriľnavosť povrchu
 • Rovnomernosť vedenia tepla
 • Odolnosť voči odieraniu
 • Odolnosť voči poškriabaniu
 • Obsluha
 • Cena

Súhrn

Veľmi praktický palacinkovač s nelepivým povrchom, pomocou ktorého pripravíte palacinky rýchlo, ľahko a takmer úplne bez oleja.

4.7

Palacinkovač Delimano Joy

✅ Cena: 29,99 €

Chcem Delimano Joy palacinkovač Delimano.sk
Vývoj ceny Delimano Joy palacinkovač


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšem články, ktoré sú zaujímavé a majú pridanú hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, ktoré využijú mnohí z vás v každodennom živote. Pravidelne testujem rozličné užitočné produkty. Verím, že aj moje články vám pomôžu nájsť odpoveď na rôzne, doteraz nevyriešené otázky.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.